Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

basha070
15. mar 2014

@leiii toto som aj ja stale sledovala, ale nezabudni, kazda sme ina, niektore nemaju kolajnice ani v den ms. Ako ja.

leiii
15. mar 2014

@basha070 keby aspon dusik bol ☹
bola by som rada keby som bola ako ty 🙂 ,na krv si bola ktory den?

basha070
15. mar 2014

@leiii 13 dni po transfere. Verim ze si najdes coskoro aj ty daspon dusika 🙂

leiii
15. mar 2014

@basha070 ratala si aj den transveru? nevies kde v Ba by mi spravili Hcg v neakom labaku ,by som si to zapalatila, mam dr.daleko a nechce sa mi koli tomu zanou 😝

sarda17
15. mar 2014

@basha070 Ahoj, ty nemáš vôbec nafúknuté bruško? To ja vyzerám ako v 6. mesiaci, fakt nechápem, prečo to tak je, dúfam, že to nie je nič zlé... A prosím ťa, nevieš, ako sa to vlastne počíta? Ja som stále myslela, že som len v 4. tt, ale asi to tak nebude 🙂 Poslednú menštruáciu som mala 6.2, OPU 17.2 a transfér bez PK 20.2, ja som to jednoducho počítala od toho transféru...

mayama
15. mar 2014

@ivec16 Ahoj mne vkladali len jedno,lebo ja som dosť chudučka a nízka, tak preto. mna prsia nebolia, len niekedy počas dna sa mi zmesšia a potom zväčia, nechapem tomu, ale nebolía. Aj mna boleli vaječníky po punkcii, teraz len vtedy ked sa tak poriadne od srdca zasmejem. Ja idem na krv až 24.03.

mayama
15. mar 2014

@basha070 a kolkaty den sa ti objavil duch??? ja skusim 19.03 to by som mala dostat mrchu, je to 10 den po et. Hadam mi už pragnyl nebude učinkovať, ja som mala PK et bol na 5 den. Mysliš že by sa embryo uhniezdilo hned v ten det transferu, lebo vtedy som pocitila take tlak až som sa na to zobudila. Mna transfer vôbec nebolel. ahoj

ivec16
15. mar 2014

@mayama no mna prsia bolievaju aj v beznom cykle vzdy pred menstruaciou, tak mozno preto ma aj teraz... tak ono ani nezalezi pocet ako kvalita... budem ti drzat palce...

basha070
15. mar 2014

@leiii nie, neratam den transferu. A labak ti teda neporadim, to fakt neviem.

basha070
15. mar 2014

http://tehotenstvo.academy.sk/index.php

sarda17 nie nemam, ale nemyslim si, ze mat ho nafuknute je nieco zle. Len tvoje telo inak reaguje.
Pozri tento link, hore vypis udaje a presne zistis, v ktorom si dni a tyzdni.

basha070
15. mar 2014

@mayama ja som mala ducha az 12 den po transfere. Drzim palce!!

mayama
15. mar 2014

@basha070 dakujem pekne dnes som sa nalakala, bo som mala taky hnedy výtok ale len trošička už už som čakala mrchu, lebo ja ju mam nepravidelnu, ale odkedy beriem euthyrox chodi len o 2-3 hore dole.

mayama
15. mar 2014

@ivec16 aj mna prsia začnu bolieť a mam žravku, v noci pred príchodom mrchy sa spotím ako myš a potom už len čakam kedy dojde. tak to mam vypozorované, fuj fuj nech to vyjde ja chcem babatkoooooo 🙂

ivec16
15. mar 2014

@mayama fuj fuj veru nechkazdej vyjde 🙂

adka666
15. mar 2014

@sarda17 pri ivf sa tehotenstvo rata tak, ze den opu sa povazuje za ukonceny druhy tyzden, cize dnes si 5.tt a 5.den.

adka666
15. mar 2014

@leiii ja som mala ducha na 5.den po et ( den et neratam ) na teste Dr.Max s citlivostou 10 IU. Citlivost je velmi dolezita. Potom obden test stale silnel.

leiii
15. mar 2014

@adka666 mala som citlivost 10IU mamatest ale nic tam nebolo,tak asi to nevyslo.

mayama
16. mar 2014

@ivec16 Ahoj dnes som si urobila test, resp.ani som nechcela, lebo manžel mi to zakazal, ale dnes ma prekvapil a sam mi ráno povedal že urob si ho, ja som ani nechcela bo som sa nechcela sklamať, tak som to očurala a povedala som mu nech sa on pozrie- bola tam len jedna čiarka, ale mne to nedalo kukla som sa i ja a bol tam duch, ten potom zosilnel a je tam druha čiarka. tak ešte zajtra skúsim. Ale ten nie je to duch ale taky riadny DUCH. Hadam to neni ešte pregnyl bo ten som si pichla presne pred 14 dnami. Ten už ale nemôže učinkovať. Pre istotu si to zopakujem zajtra ráno.PAPAPPAPAPPAPP a držím palčeky i tebe a ver si, ja absolutne nič necitim a stale mi nič nedochadza že by som aj mohla byť tehu.

smoulinka13
16. mar 2014

@basha070 ahoj takze sllznica stale nizka 6 mm ale ukecala som ich na vklad, dali mi estrimax a vklad piatok 11 hod 🙂 tak sa tesim ale mam aj obavy ci ta sliznica bude dostacujuca a zbytocne neprideme o embryko.co myslis?

ivec16
16. mar 2014

@mayama jeee tak to vypada naozaj velmi naaadejne... super, tesim sa s tebou.. no ja to este nejdem skusat.. lebo ja som mala vklad na druhy den.. ty si mala tusim PK... ale povzbudila si ma 🙂... super.. daj aj zajtra vediet ako test dopadol 🙂 a mozes aj foto prilozit 🙂

mayama
16. mar 2014

@ivec16 ahoj áno ja som mala PK, dala som si všetko čo by zvýšilo šancu, bo manžel mal zlý sperm. mal len 0,5 % dobrých morfologickych spermií, mali sme ISCI, vklad som mala na 5 deň, oni sa už rýhovali, už sa chceli zahryznut do sliznice. Genetiku sme si nedali, bo to bolo drahé. Ale ja som bez problemov, mama a sestry otehotneli vždy na prvý šup.
Ak nemaš žiadne príznaky a aj ked nemaš žiadny pocit že to vyšlo, netrap sa s tým, bo ja vôbec nič necitim, je mi normalne ako vždy. Iste ti dam vediet, dnes idem do mesta tak si nakupim testy a uvidim, či sa ten duch premení na dialnicu. Ak nemaš príznaky nevadi to.

chorucka
16. mar 2014

@smoulinka13 ja som mala na 14dc sliznicu 7mm a dnes na 19dc vklad 😀

smoulinka13
16. mar 2014

@chorucka tak super kolko si si dala vlozit?. Ja mam dnes 18 dc a sliznicu 6 mm to je dost malo snad lieky pomozu 🙂

sherny
16. mar 2014

ahojte kočky, ja mám zajtra odber oocystov, je to naše 3 IVF, to sa už musí podariť, ved do tretice všetko najlepšie 🙂 pekný deň všetkým snažilkám. 🙂 🙂

.... Chcela som sa ešte spýtať, aj ste niektoré na PN počas IVF? dakujem

1maminka82
16. mar 2014

@sherny ahoj, ano,ja som bola od et až do začiatku materskej PN🙂

sherny
16. mar 2014

@1maminka82 jej, dakujem, že si sa ozvala, ja som sa dala na PN od štvrtka, a v pondelok mám odber, spravila som tak preto, lebo pri prvých dvoch IVF som chodila normálne do práce, a nevyšlo to, tak som si povedala, že tie stresy v práci mi zato nestoja a išla som na PN...chcem preto, aby sa to konečne podarilo urobiť maximum 🙂 🙂

basha070
16. mar 2014

@smoulinka13 tak s tymto nemam vobec skusenosti,ale budem drzat palce v piatok, nexh sa to podaríii!

vanushka
16. mar 2014

@smoulinka13 super ze bude vklad !!!!! wauuu, neboj estrimax ti napomoze k tomu ! ako si sa dohodla - jedno ci dve embrya ?

smoulinka13
16. mar 2014

@vanushka chceli sme 2 ale aj doktorka dnes aj minule doky povedal ze namam na to postavu ze budem mat len problem to donosit takze ze nech si dame jedno..tak bude jedno 🙂

smoulinka13
16. mar 2014

@basha070 dakujem dufam ze bude vsetko tak ako ma byt

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre