Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

herriett
6. apr 2010

no vidis, to ma nenapadlo 🙂

maryah
6. apr 2010

aj svokrovci to začali pozerať... aby vedeli, že čo absolvujeme 😀 . sú zlatí 🙂
ahoj christie, to je aká relácia?

christie
6. apr 2010

je to o takom sefkucharovi, co chodi do podnikov a oni chcu, aby lepsie varili.. tak ich kritizuje, opravuje a ked sa polepsia, dostanu hviezdicku.. byva to vtipne.. a niekedy ale ked to vidis, ani nemas chut ist do restauracie, ked vies, co robia. no des... ale je to super, 21.20 na Prime, kto teda mate 🙂

aaddeell
6. apr 2010

ahojte aj ja pozeram ten serial na prime o CAR
ale aj u kucahrovi 😀
sonulieka testovala si?
ja som teraz a je tam stale slabucka ciarka
uvidim co bude rano

christie
6. apr 2010

rano ides uz na krv? tak nech to vyjde

maryah
6. apr 2010

ja som milovník paneláku, ordinácie v ružovej záhrade, zázraky života, let§s dance, showdance... 😅
ja už testovať asi nebudem, dúfam, že ma manžel nebude prehovárať aby som testla lebo ma určite v tomto obmekčí ☹

maryah
6. apr 2010

adel a silnie tá palička alebo je rovnaká? minule si testovala na ktorý DC? a teraz?

christie
6. apr 2010

no ja som maniacka len do panelaku, a vsetky detektivky, CSI a hlavne Columbo, muza z toho ide rozhodit, ze som kazdy diel videla aspon 10 krat, ale ked to ide, musim si to pozriet 🙂 A kosti tie mam rada.
Inak som videla, ze predavaju DVDcka - neviem ako sa to presne vola - myslim, BOl raz jeden zivot - kreslene o zivote. To som ako dieta milovala.. Tak si to musim kupit, videla som to v Cechach, tak snad sa mi to podari zohnat

maryah
6. apr 2010

christie, tak to máme rovnaké chute 😀 😀 😀 ... ja tiež milujem detektívky... tie isté čo ty a aj tie staré, derick, v uliciach san francisca... tá rozprávka o živote je super, nedávno som si kúpila encyklopédiu človek, je úplne super

herriett
6. apr 2010

Baby, tak kriminalky- to hej. CSI, kosti-to si vzdy rada pozriem. Ale najviac si oddychnem pri dokumentarnych-o prirode, zvieratach. Raz som pozerala-tusim to bolo na discovery, alebo NG-uz neviem dokument o viacpocetnom tehotenstve. Ukazovali ako to vyzera v brusku, ked zena caka trojicky alebo dokonca stvorcata. Tesnili sa tam ako sardinky 🙂 a uz vraj tam zacina tzv. surodenecky boj. Bol to super dokument-a videla som ho dva krat.

maryah
6. apr 2010

jeeeeeej, to musela byť naozaj krása... ja som také nevidela, ale rada by som si to pozrela 🙂

maryah
6. apr 2010

baaaaaaa, klamem... kedysi išiel nejaký dokument o žene, ktorú sledovali od počatia až po samotný pôrod presne všetko okolo tehotenstva a premeny tela... no vtedy ma to až tak nezaujímalo, ale teraz by som si to veľmi rada pozrela 🙂

herriett
6. apr 2010

maryah bolo to uzasne 🙂 Jedno babo sa krcilo a ostatne sa roztahovali 🙂 Bolo to super urobene, naozaj klobuk dolu pred tvorcami toho dokumentu. Len skoda, ze uz neviem, aky to malo nazov.

herriett
6. apr 2010

ja som raz velmi davno-mala som tusim 15, videla dokument o potrate. Poviem vam-dodnes si to pamatam-to bolo hrozne.

herriett
6. apr 2010

Maryah, som si spomenula, ze aj toto bol dokument o tehotnych zenach-jedna cakala dvojicky, druha trojicky a tretia stvorcata. Ukazovali aj rozdiel medzi jednovajecnymi a dvojvajecnymi-teda rozdiel, ako sa vyvijaju.

maryah
6. apr 2010

ježiš, fuuuj... to muselo byť hrozné... nedávno boli tie štrajky alebo čo to bolo proti tým potratom a ukazovali tam ako aj to embryjo alebo už bábo vyzerá, no bol to hrozný pohlad a aj smutný ☹

maryah
6. apr 2010

aj ja to chcem vidieť... musím niečo také pozrieť na niekde na nete 😒

aaddeell
6. apr 2010

maryah je taka ista ako vcera ale podla mna je najlepsie robit si test rano
som vas nakazila testovanim???
to som fakt nechcela
ja som bola do poslednej chvile rozhodnuta ze test do ruky nevezmem ani za svet

aaddeell
6. apr 2010

a k serialom ja mam rada ,,ruzove gatky,, 🙂 ordinacia v ruzovej zahrade je dlhy nazov tak sme to skratili
aj panelka mam rada
a teraz s ami ta relacia o vareni na markize
nepozerali ste nahodou neikto na prime kde menili ludi robili im plastiky chodilo to po ordinacii to bola aka pecka
a taky nejaky dokument o zrode zivote by som si pozrela hlavne teraz

aaddeell
6. apr 2010

ak najdete nieco take na nete dajte link prosim

herriett
6. apr 2010

urcite dame. ja som zvykla pozerat na reality o "prerabani pohlavi". to vam bola pecka. naozaj to bolo super. vacsinou sa chlapi davali preoperovat na zeny-najprv brali hormony na rast prsnikov a potom im z penisu spravili vaginu. Uplne dopodrobna tu operaciu neukazali - skoda ☹ . Ale tie relacie boli fakt dobre.

aaddeell
6. apr 2010

vau to by ma zaujimalo to mam rada
aj ked sa hrabu v ludoch 🙂

herriett
6. apr 2010

aaddeell tak to sme dve. ja ale take relacie musim pozerat sama, mojmu drahemu take cosi nerobi dobre. Takze to pozeram, ked on spi.

aaddeell
6. apr 2010

u nas to je to iste moj sa nemoze na to ani pozerat 😀

aaddeell
6. apr 2010

henriet pozeram ze ideme spolu na krv
ako sa citis?

herriett
6. apr 2010

ha a vraj silnejsia cast ludstva 🙂 a to by som ho chcela pri porode 😅

herriett
6. apr 2010

no celkom fajn. obcas ma poboli brusko-ako pred ms, ale len na chvilku. Je mi blbo od zaludka, ale to moze byt z hocicoho. Ani neviem ako sa v pripade ivf pocitaju tyzdne tehotenstva 🙂 Snazim sa mysliet pozitivne a ukludnujem aj moju polovicku, ze urcite to vyjde 🙂

maryah
6. apr 2010

adel, najlepsie je testovať ráno, vtedy je moč najkoncentrovanejší... v ranných tehotenstvách sa testuje ráno, ale potom ti to ukáže aj večer... mňa kazí manžel, ten by stále len testoval, aaaaale teraz mu to zatrhnem 😒 a basta
keď sme žili v anglicku tak tam bývali v telke tieto programi a tých prerábkach a my sme tie relácie s manželom "žrali"...
keď niečo dobré nájdm tak dám link 😵

aaddeell
6. apr 2010

ja uz nemam ziadne priznaky aj prsia ma dnes prestali boliet
ale mam ich vacsie
teraz trosku ale asi 2 sekundy bolelo ako ma mrchu
ale ked sa najemec do syta tak mi je na grc

maryah
6. apr 2010

heriet, podľa mňa sa to počíta rovnako... ono to umelé oplodňovanie má úplne rovnaký postup ako je to prirodzene, no akurát, že je to oplodňovaní v skúmavke a nie v tele ... takže tehotnosť sa ti bude počítať od prvého dňa poslednej menštruácie... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre