Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

maryah
13. apr 2010

heriet, no coooooooo? ake su vysledky?

sonulienkas
13. apr 2010

aleluli - blahoželám 🙂 😉 🙂
herriett- ako?

herriett
13. apr 2010

tak ahojte koceny. ale spravy dobre nemam ☹ hcg je nizke-iba 60. vravela som jej, ze test som mala pozitivny a ona, ze krv zopakujeme o tyzden, lebo ona uz nicomu neveri. Takze asi tak...

christie
13. apr 2010

fuha herriett, tak daj vediet. ides si este robit testy? alebo pockas na tu krv?

herriett
13. apr 2010

christie, nejdem si uz nic robit. Naco? Pobolieva ma brucho-takze to vidim blede. Ale asi to tak malo byt. Nemoze v zivote vsetko vychadzat tak ako by sme chceli-aj keby mohlo-aspon obcas

aaddeell
13. apr 2010

herriett nadej umiera posledna pockaj este na dalsiu krv
vela bab boli brusko ked sa uhniezduje 😉

herriett
13. apr 2010

Tak to hej. Dr. vravela, ze malo by to byt nad 100, ale ze si to zopakujeme. Ale tiez si mysli, ze skor nie ako ano. Rysuje sa mi od maja aj dobra robota-takze mozno to tak malo byt. Ale verim tomu, ze raz to vyjde-zopakujem si to prinajhorsom s mrazacikmi niekedy na jesen 🙂

aaddeell
13. apr 2010

my sice mrazacikov nemame ale dufam ze sa rychlo dam dokopy po operacii a snad jesen/zima to isti
ale herriett nic este nie je stratene

herriett
13. apr 2010

adel-neboj, urcite sa rychle zotavis 🙂 My mame troch mrazacikov-takze nehadzem flintu do zita. Ja som optimista-len moja polovicka to nesie tazko, tak ho musim utesovat.

maryah
13. apr 2010

herriet, to ma velmi mrzi... tak velmi som na teba myslela a drzala ti palce ☹ ... ale mas troch mrazacikov tak je to v pohode

sonulienkas
13. apr 2010

heriett - vydržkaj , dúfjme , že sa všetko na dobré obráti 🙂

sonulienkas
13. apr 2010

maryah 🙂

maryah
13. apr 2010

sonu 😵 😵 😵 ... ako sa máme?

sonulienkas
13. apr 2010

ále stále mám silnú ms ,a ty ako sa cítiš?čo bublinka?

maryah
13. apr 2010

nooo, hnusná a dlhá mrcha 😠
mám sa fajn, neviem čo robí bublinka, zatial ju necítim...

sonulienkas
13. apr 2010

lebo jej je u teba veľmi dobre 🙂 😉 🙂

maryah
13. apr 2010

no to dúúúúúúúúúúúúúfam 😵 😵 😵

sonulienkas
13. apr 2010

🙂 😉 🙂

zuuuzana7
14. apr 2010

ahojte baby, herriet drzim palceky nech sa stane zazrak a hcg stupa 😕

aaddeell
14. apr 2010

to je strasne pocasie na psychiku moc nepomaha 🙄
rano som jedla v robote banan a kolega sa ma pyta ,,ty si tehotna?,, som nanho pozrela a hovorim mu ,,to uz nemozem ani jest banan alebo co?,,
,,no mozes ale ked sa to tu tak rozbehlo tak ci nebuchnem klincek po hlavicke,, (tym rozbehnut myslel tehotne kolegyne okolo mna)
som mu povedala , ze aj keby som bola tak on je ten posledny co by ho to malo zaujimat a komu by som to povedala

luko
14. apr 2010

heriett...tuším hcg má byť aspoň 50, takže by som ešte nehádzala flintu do žita, držim palce 😉

maryah
14. apr 2010

čaute baby, heriet, neboj, HCG má byť minimálne 50... ja som mala 42 a to už bolo naozaj málo takže hlavu hore 🙂

zuuuzana7
14. apr 2010

ahojte babulky 🙂 herriet, fakt ako vravi maryah, ja som v podstate mala hcg 50 a lekari tomu davali sance aj ked ja nie, lebo uz doslo spinenie, ale dr. mi prizvukovala, ze 50 je ok a ze sa to povazuje za tehotenstvo 🙂 ze to hcg od 50 je normalos 🙂
a ty mas predsa dokonca 60 🙂 takze ja si myslim, ze je tam este nadej a velka nadej, drzim palceky 🙂

adel, aj ja mam same tehulky v kancli, ale ja si hovorim, ze ja som ta dalsia co tu bude s bruskom tehulkovat 🙂 tak si to presne aj ty tak predstavuj 🙂 a tiez ako nahle poviem v kancli, ze mi je zle od zaludka hned sa vsetci zasnu pytat ci som tehulka tak sa len usmejem ...
ale dobre si zareagovala co koho do toho, a mozno ti tymto to tehotenstvo aj pekne privolaju 🙂

zuuuzana7
14. apr 2010

maryah ako sa mas? tehulkujes, tehulkujes ? 🙂

maryah
14. apr 2010

ahoj zuzana, no snažím sa tehulkovať aj keď zatiaľ neviem ako sa to robí 😅 ...

aaddeell
14. apr 2010

maryah 😀

herriett
14. apr 2010

ahojte babulky. Tak som dnes volala hermimu, aby som mu oznamila vysledok. A on, ze co stresujem, ze je to pozitivny vysledok. Mam dalej brat lieky a o 3 tyzdne sa objednat na usg.

aaddeell
14. apr 2010

baby ja len taka teoreticka otazka co si myslite co sa mohlo stat ked aj test ukazoval// aj priznaky som mala a tak to pomaly odislo, viem ze na to mi nikdy nikto neda odpoved, ale strasne by som to chcela vediet 😒
hovorim si ze babatko bolo chore a je lepsie ked odide takto ako neskor alebo by sa malo v zivote trapit

aaddeell
14. apr 2010

herriett huraaaaa 😀 😀 😀

herriett
14. apr 2010

adel-to iste som si hovorila ja vcera. Radsej teraz a takto, ako neskor, ked uz vies na 100%, ze je tam, alebo ho dokonca vidis na usg.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre