Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

julietka
10. okt 2008

dicinka, ty si take slniecko optimisticke. Mas uplnu pravdu, treba ist dalej a pokusat stastie kym to raz nevyjde. 🙂

dicinka1
10. okt 2008

julietka..dakujem..ja vas chapem,ako vam je..uz som to zazila..a nezabudla som na tu bolest.... ☹

katy2
10. okt 2008

ja som to tiez zazila, az 2x... a verim, ze teraz uz sa budem len tesit.....
vsetky sme tu na jednej lodi... ale na kazdu raz pride rad.... skor ci neskor....

ufko
10. okt 2008

ahoj misik.. to akoze ti zrusili termin ??? len tak ??? co sa im nechcelo cakat vpiatok pooobede v praci 😠
no nic musis pockat do stredy.. ja sa velmi rada v pondelok dozviem viac, ale ak ta mozem poprosit napis mi otazky, ktore by si sa pytala ty 😉 lebo mna to ani tak nenapada, ze co sa mam pytat 😒
ty predsa len si v tom viac zbehla ako ja..aspon ja mam ten pocit, ze vies vela ohladne oplodnovania a pod...

anet..to je mi luto..ale vidim, ze ty to beries v poho 😒 ale mozno dobre, aspon nie si velmi sklamana..
prosim ta napis mi kedy si sa presne objednala na imuno do prahy a kolko si musela cakat na objednavku ??? ci teraz keby som sa objednala ci cakam mesiac, dva...alebo ???dakujem...

katy..Ty sa prosim este drz, vyzera to s tebou ruzovo 🙂 tak snad nezapadnes do tohto nasho nestastneho septembra a budes patrit ku skupinky cykitka a dicinka 🙂

katy2
10. okt 2008

ufko, ja sa snazim drzat... snad bude drobec dost silny aby to ustal..... 😵

zulka29
10. okt 2008

Kočky, taks om sa odhodlala a pisem info o mne 😨 . HCG stúpa a stúpa..v maternici nič nevidno, sliznica je odkrvácaná, šanca na tehu v maternici síce je, ale menšia ako mimo maternice...Balím kufre do nemocky, ale beriem aj notebook, takže budem s vami. Držte mi palce, presne 15.10 to bude rok, čo som mala mimomaternicové 😖

katy2
10. okt 2008

zulka 😔 😔 😔 😔
to snad nie 😔 😔 😔 😔 boze, tolko smoly.... strasne na teba mylsim...... je mi to luto 😔 😔 😔

katy2
10. okt 2008

a hlavne drz sa a bud silna..... ☹

labus
10. okt 2008

zulka moc držím palce treba verit do poslednej chvýle a pozitývum:ja som tiež raz dávno mala mimomaternicové a potom som otehotnela moc som sa bála maleho dlho nebolo va ultrazvuku vydno ... a už má 12 r. NEBOJ

zulka29
10. okt 2008

čo ińé mi zostáva...ale pozitívum je, že nemusím čakať na laparku a bude to jedným vrzom, nech ich dajú preč, nechcem tie vajcovody mať!!!!

zulka29
10. okt 2008

Labus 😅

katy2
10. okt 2008

zulka, drz sa... urcite to uz potom dobre dopadne... MUSI!!!!!! 😉

zulka29
10. okt 2008

Katy 😉 raz áno...a tebe už v tejto várke určite, si staršia, máš prednosť 😉

katy2
10. okt 2008

moja, ani nevies, ako ti to prajem 🙂

zulka29
10. okt 2008

ja viem zlatko, ty sa drž 😵

zuzla80
10. okt 2008

Zuliček drž sa moja, kiež by sa stal zázrak 😔

misik1
autor
10. okt 2008

zulka, drzim palce a urcite sa ozyvaj
ufko, neviem preco ma chceli preobjednavat na skorsiu hodinu, muzovi vraveli, ze mala lekarka uraz...tak preto...to je jedno, v stredu idem....napisem ti do IP o vysetreniach...

aanetta
10. okt 2008

zulka drz sa,dobre to dopadne. 🙂
ufko ja som sa objednavala minuly tyzden a objednana som 8.12.takze cca tie dva mesiace je cakacka.

vladimira1
10. okt 2008

ahojte takze mam novinku hcg mam vyse 50 pozitiv......len cakat ci bude stupat zda sa ze je to malo ☹

katy2
10. okt 2008

vladimira, to je dobra sprava... drzim palce, nech pekne rastie.... 🤐 😵 kedy ides na kontrolu zasa?

dicinka1
10. okt 2008

vladimira..ja som mala 10 den po et..hcg 68....no a na 12 den po et..to uz bolo 150

katy2
10. okt 2008

dici, ahoj, uz mas nejake priznaky? ja stale nic, akoby som ani tehu nebola

dicinka1
10. okt 2008

no vidis..a tak si sa bala..neboj,vydrz..bude to rast..nebojaj....sa ti asi neskorsie zahniezdilo..

zulka29
12. okt 2008

Ahojte kočky, tak sa hlasim z nemocky....Na hapyend to nevyzera...momentalne je podozrenie na mimomaternicové, ale podrzte sa kde...na krčku maternice!!!! Tak to nema len tak kto, to si musim zase schytať len ja....ale "dóbra" sprava je, že to možno odchádza samo ☹ Som upne na nervy, mne asi nie je sudene mať deti 😔 Neviem ako najdem silu na dalsi ET. 😔

cikyta
12. okt 2008

Juj Zulka,tak to som ešte nepočula.Je mi tak lúto.Drž sa moja.Bojuj.....Uvidíš,že raz to výjde!

labus
12. okt 2008

no na krču to je sila to som ešte fakt nepočula zulka tak budem držat palce nech to aspon samo odýde ked je to takto a neboj určite to potom výjde len sa netreba vzdat drž sa moja a neplač prosím to to len zhroší treba verit že v tom neštastí bude aspon lepšie ked sa vyhneš operácii drž sa a daj vediet ako sa máš ja som na PN takže ta tu budem chodit povzbudzovat ked bude treba o.k.?

zulka29
12. okt 2008

teraz som bola u primara, kyret ma aj tam nemynie...

zulka29
12. okt 2008

je to rarita, tak ako mimomaternicové kt. som mala pred rokom v dutine maternice... ☹

labus
12. okt 2008

zulka držim palce a výtam ta v klube čo patrí do lekárských učebníc
mne to vždy vravý moja moc dobrá kámoška gynekologyčka :čo diagnoza to raritka,že by som mala byt v lekárskej učebnici
napriek tomu sa nevdávam a s usmevom idem dalej

zulka29
12. okt 2008

Labus 😔
Ciky...raz...ale kedy sakra???? Nebolo toho už dosť? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre