Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

kikina666
15. okt 2008

ciky nikoho neurazas preco mas taky pocit, dvojicky su aj moj sen, len ak by som mala mat problem s donosenim tak mi potom jedno staci ale aby som ho vynosila zdrave a bez problemov, ja som to myslela skor z takehoto uhla pohladu

kikina666
15. okt 2008

tak to je super, v heliku nechcu vkladat 3 max 2, tak zlata stredna cesta 2 by mohla byt realna, u teba to bola riadne vysoka pravdepodobnost, ze sa chyti.

katy2
15. okt 2008

kiki, mne to navrhol lekar, kvoli veku, lebo v mojom veku sa uspesnost velmi znizuje....

kikina666
15. okt 2008

katy drzim palceky aby si male dve bambulky budem sa tesit s tebou 😵

morryghan
15. okt 2008

kikina, ale mne transferovali dve embryjká v štádiu blastocysty a tie by sa mali uhniezdiť ešte v ten deň alebo na druhý deň po ET, takže vážne neviem čo si mám myslieť... dnes si určite urobím testík 😉

ciky - ďakujem za palčeky 🙂

katy2
15. okt 2008

morry, netestuj dnes, testni zajtra rano, z ranneho mocu - tam je hcg koncentrovanejsie.....
drzim palce 😵

labus
15. okt 2008

katy no to je super ja tipujem že budu dve bambulky podstatné je nech všetko dobre dopadne tak tfu tfuj a už sa teším na nové info a fotečku z ultrazvuku
ja som tiež toho názoru že jedno je menej rizikové donosit ako viac...ale zasa ak by mi vložili dve a obe sa chytia nešla by som na reedukciu aj ked doma už deti mám to by som nedokázala...
radšej by som dufala,že to dobre dopadne
kiki tu mrch stále nemám... no ale už ma bolí brucho tak snát už s toho ruska balí kufre.. 😀 😀 😀 bolo by na čase

kikina666
15. okt 2008

morry sprav si testik a okamzite daj vediet drzim palce, neboj bude pozitivny

labus neboj pride, ak pride tak ma predbehnes tak ci tak, lebo ty uz zacinas pichat ☹ drzkam palce aby si to dostala cim skor

labus
15. okt 2008

kiki dakujem
morry presne tak sprav testík-držíme palce a čakáme netrpezlivo na výsledok určite bude//

katy2
15. okt 2008

babenky, prajem vam, aby vam to vyslo.... 😵

kikina666
15. okt 2008

katy ty len pekne posielaj tehu virusiky , mne zatial nemusis az o mesiac ked budem mat po stimulke, ale morry by sa velmi zisli 😵

morryghan
15. okt 2008

ano ano mne by sa veru veeeeeľmi zišli 😀

kikina666
15. okt 2008

morry kedy ten testik robis ??? ja ti posielam pozitivnu energiu a ty mi potom budes posielat tvoje tehu virusiky za mesiac 🙂

morryghan
15. okt 2008

OK dohodnute 😉 dnes ked pridem domov, tak budem testovať 🙂

morryghan
15. okt 2008

to bude okolo 17:00 😀

kikina666
15. okt 2008

morry takze 17,15 dufam ze tam uvidim krasne // alebo aj /// 😀 drzim palce a prosim ta posli mi do IP vysledok, dakujem

cikyta
15. okt 2008

Morrygan,hod testík potom do albumíku..............Posielam tehu výrusík pre každý prípad TTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

kikina666
15. okt 2008

baby ja idem z roboty, vecer kuknem a dufam ze pri tvojom profile morryghan uvidim // testik

cikyta
15. okt 2008

Morryghan sa nejak neozýva........... 😢 ...............

morryghan
16. okt 2008

Ahojte babuľky, takže nemám dobré správy. včera bol test úplne negatívny a do rána som dostala normálne krámy, síce o 5 dní skôr, ale čo už. teraz ani neviem, či ešte mám brať utroša alebo nie ☹

katy2
16. okt 2008

morry 😔 to mi je luto 😔 zavolaj si do centra a porad sa 😔 mate este nejake mrazaciky?

kikina666
16. okt 2008

morry to mi je luto zavolaj do centra ....

cikyta
16. okt 2008

Morryghan... 😢 Tak to mi je úprimne lúto.Utroš by si už mala vysadiť,ale až ked sa dohodneš s lekárom.Zavolaj tam. 😔

mirica
16. okt 2008

morryghan - utroš nevysadzuj, len ho miesto dávania do pošvy treba jesť.... nevieš či ti odchádza aj sliznica? (také tie ble kusy)...lebo ak nie , nemusia to byť krámy - počkaj to krvičkového testu....

luly3
16. okt 2008

kuk posielam vas na 1 stranu 😀 😀 😀

mory 😢 aste nemas nič stratene počkaj na krv 😅

dicinka1
16. okt 2008

ajojte..tak mi uz mame srdieckooooooooo 😵

ufko
17. okt 2008

ahoj dicinka

strasne ti drzim palce, nech to takto krasne pokracuje aj dalej..
aka krasna fotecka...velmi sa tesim s tebou.. ty si cely cas bola optimistka a teda muselo to vyjst 🙂

Urcite ked bolo pocut srdiecko, az vtedy si uverila, ze je to NAOZAJ, vsak 🙂))

papa drz sa

vladimira1
17. okt 2008

ahojte dnes som bola na ultrayzvuk........povedala mi doky ze je vidno len vacok a to len malinky...mala by som byt asi 5-6 tyzdni......treba pockat este min, 2 tyzdne na srdiecko.............

misik1
autor
17. okt 2008

tak vidis vladimira a uz si to minule vzdavala...drzim place a gratulujem

ufko
17. okt 2008

ahoj vladi

presne, ide to tou spravnou cestou 🙂 len prosim nestresuj a ver a budem dobre naladena, fakt ot pomaha..aj babanu a to to citi uz teraz 🙂))
drzim palce a gratulujem.. hlavne nech hcg stupa, to je dobre znamenie..niektorym kockam az v 8tt je vidiet co to vo vacku 🙂)tak to nevzdavaj, bojuj 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre