Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

maminka1986
24. jan 2016

@linda243 no verim ti! neboj sa dočkáš sa ako som sa aj ja dočkala..ja osm muslea ist na operáciu po odbere vajičok ale nie ženské veci..a potom som šla na KET 3 týžd po operácii a ujalo sa preto sme mali ET odložené ale aj OHSS mi horzilo
vela šťastia!

meli8412
24. jan 2016

@ahsas tiez mam pocit, akoby len tahali peniaze. Ja som bola v ba v iscary, tolko penazi len cucali z nas. Akurat som sa pozrela jeden vyber nas stal cca.2000€ a kde boli este lieky a potom som sla na Antolsku cele nas to stale cca.700, tam som bola spokojna a vdaka nich mam syna a teraz cakam tretie mimi. To prve bolo spontanne. 🙂
Syn sa podaril vdaka iui.
Drzim palce!

linaya
25. jan 2016

Ahojte. Na drzovku sa k vam pridam 😉 lebo slova ET a KET su u nas doma od novembra kazdodenne spominane. Mam za sebou 1.IVF v maji 2015 (k ET ani nedoslo). 2.IVF november 2015-ET nevyslo lebo mimi to 11 den vzdalo a KET som mala teraz 12.1. a aj teraz to mimi vzdalo na dvanasty den.....Som z toho totalne zufala. Mame este dvoch mrazacikov ale uz zacinam pochybovat ze to vyjde ☹ 7 rokov sa snazime,takze mam za sebou neskutocne mnoztvo sklamani a placu. Je tu nejaka,ktorej vysiel az 2. alebo az 3. KET?

pufa
25. jan 2016

@cmudlo ahoj 🙂 kedy testujes?

zabkazabka
25. jan 2016

@linaya ahoj my sice riesime iba prve ivf i jed vyslo len jedno embryjko ale dufame ze to vynde...ako si vedela ze 12den po et to nevyslo..ako ti to zistili??

linaya
25. jan 2016

@zabkazabka dostala som kramy a test bol negativny.....

deni73
25. jan 2016

@ahsas Ja som necítila NIČ celý čas, pri uhniezdení som pol dňa špinila, a mám 3,5 ročného syna z 3. ivf. 🙂

cmudlo
25. jan 2016

@pufa neviem...už ma to láka, ale nechcem sa sklamať. ..som 6-ty deň po et...kedy by som mala?

cmudlo
25. jan 2016

@zabkazabka som 6-ty deň po et. Toto je moje 7 ivf. No štvrté sa podarilo v Brne. Máme dievčatko. Chodím do Reprofitu.

zabkazabka
25. jan 2016

@linaya aha tak to mi je luto

zabkazabka
25. jan 2016

@cmudlo s teraz tiez chodis do brna?kolko krat za jeden cyklus si tam musela ist?

cmudlo
25. jan 2016

@zabkazabka iba 2 krát na OPU a ET. Folikulometriu mi robil môj gynekológ a všetko som odkonzultovala emailom

pitufinka
25. jan 2016

@cmudlo ja som na siesty den rano mala uplne slabulililinkeho dusika... ale ja som mala pk, lebo embryo sa zlre vyvijalo

pufa
25. jan 2016

@cmudlo tak ja by som určite pockala do piatku. Mozno by som si to nechala na sobotu ráno aby bol muž so mnou doma 🙂

zabkazabka
25. jan 2016

@cmudlo a na krv si nechodila??aky si mala protokol?

meli8412
25. jan 2016

@linaya myslela som si, ze si mala poz.krv a potom hcg klesalo. Ja som si od zaciatku stymulacie pichala fraxiparine, dr.mi hovoril, ze to pomaha a zaplatila som si aj embryoGlue, to je lepidlo na embryjko a teraz som 21tt. Z 11 vajicok mi oplodnili 9 a z toho som mala 1embryjko. Drzim palce!

linaya
25. jan 2016

@meli8412 dakujem. To embryoglue som si pri KET chcela dat aj ja,ale bolo mi povedane,ze v Heliose ho nedavaju :-/ Inak blahozelam k tehotenstvu 🙂

cmudlo
25. jan 2016

@zabkazabka nie na krv vobec a mala som soft

meli8412
25. jan 2016

@linaya dakujem velmi pekne. Niekto hovori, ze to nezarucuje uspesnost, ale zo vsetkych vkladov som si raz dala a ...

macicka52
25. jan 2016

@linaya ahoj, aj mne vyšiel až 2 ket, čiže 3 vklad. Držím palce, aby to aj tebe vyšlo. Mimochodom tento 3 vklad bol aj posledný, lebo viac embryi sme nemali. Treba len veriť!!!! 🙂

cmudlo
25. jan 2016

@pufa ja už mám taký pocit, že nič z toho nebude...dnes ma začalo bolieť brucho na mrchu. ..

linaya
25. jan 2016

@macicka52 Dakujem za povzbudenie 😉

macicka52
25. jan 2016

@linaya nemáš za čo. Držím palce 🙂

linaya
25. jan 2016

@macicka52 Dakujem krasne 🙂

pufa
25. jan 2016

@cmudlo ale veď vies predsa, ze to je dobre znamenie. Mna vždy bolelo a aj množstvo iných báb tu na fóre. Len hlavu hore ;)

zabkazabka
25. jan 2016

@zabkazabka a vzdy si mala soft protokol..?

zabkazabka
25. jan 2016

@cmudlo a vzdy si mala soft?kolko cajicok ste mali a kolko embryjok?

cmudlo
25. jan 2016

@zabkazabka ja som mala v Brne vždy soft. Na SK som mala klasické ivf ale nikdy som nemala viac ako 6 vajíčok. .nikdy sme sa nedopracovali k ket 😕 čo ma veľmi mrzí. ..

zabkazabka
25. jan 2016

@cmudlo a lepsie ti vyslo soft?a na softe so kolko mala vajicok?...ako sa teraz citis kedy testujes?

zabkazabka
25. jan 2016

ja som 4ty den po et a dnes som mala malinke spinenie moze to nieco zle znamenat?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre