Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

kuspitka
18. jún 2012

ahojte dievčatá.čítam,že niektorým dievčatám sa to nepodarilo,už mám aj ja obavu asi ET bude 10.7 bojím sa už teraz..

cora41
18. jún 2012

@javi37 drziiim prsty 🙂 a mas nejaky pocit tehulky?

cora41
18. jún 2012

alibabaa: nic nove? ako sa mas od piatku? kolko ti vlozili? Mysliiim na teba, daj o sebe vediet. Pa

javi37
18. jún 2012

@cora41 Práveže nemám nič, len ma bolelo brucho ako na menzes, inak nič. Na 9. deň mi vyšiel test neg., takže to ružovo nevidím ☹ .

jajka1980
18. jún 2012

@kuspitka Ahoj..Tak držím palce..a žiadne obavy..musíš myslieť len a len pozitívne, veriť ..a pekne oddychovať 😉 ..šetri sa a všetko dopadne pozitívne.. 😵
žiadne negatívne myšlienky.

kuspitka
18. jún 2012

@jajka1980 šetriť neviem či sa mi dá,ale budem a snažiť.musím isť na pn ,lebo mi končí dobrovolne poitenie.
bojím sa veľmi..joj je to tak zložité veľmi..

javi37
18. jún 2012

Tak už mám výsledky...mierne zvýšené HCG - 78,96...bola som už aj za obvodným, hovorí, že aby som sa veľmi netešila, tak ani neviem, ako sa mám cítiť. Dnes je 12. deň.

jajka1980
18. jún 2012

@kuspitka Chápem ťa..no snaž sa aspoň trocha uvoľniť a myslieť len na to bábo/bábätka..neviem, koľko dávaš vložiť..hladkať po vklade bruško a dohovárať mu/ im,. aby zostal /i v brušku.
Len sa nedeprimuj zlými myšlienkami..Všetko dopadne dobre.
Držím palce.. 🙂

jajka1980
18. jún 2012

@javi37 Ahoj..ale už tam máš nejaké to HCG..tak sa šetri nadalej a potichúčky sa teš.. 😉
Držím palce, aby miminko/ka pekne zostalo /li v brušku. 🙂

kuspitka
18. jún 2012

@jajka1980 dve už som aj manzelovi povedala,ze si dame dve

cora41
18. jún 2012

@javi37 ved ale to je super sprava, nie? ved keby si nebola tehulka, tak by nebolo ani mierne zvysene...nie? Alebo ako to je? a teraz budes na co cakat? Co ti povedali? Skusala si si dnes robit test? ahoj

javi37
18. jún 2012

@cora41 Neviem, čo je horšie, či tešiť sa z mierne zvýšeného hcg a potom o dva dni sklamanie...v stredu mám ísť znova na krv, hodnoty by sa mali zvýšiť dvojnásobne, ak to je pozitívne. Test som si robila v piatok a negatívny, skúsim si asi zajtra ráno...alebo mám aj dnes poobede? Ja fakt neviem, čo robiť 🙂 .

linda81
18. jún 2012

@javi37 caw....takze.....test je pozitivny , ked je HCG nad 30...takze , bala by som sa skor , keby som mala okolo 21..., 78 je uz celkom fajn na 12 den.....drzim palce...uvidis, ze bude kolo 200 🙂...

cora41
18. jún 2012

@javi37 myslim, ze ak si 12 den, tak si ten test mozes urobit aj teraz.. Ak ho mas doma a ak si nepila poslednu hodinu litre vody, urob si ho, musi to tam uz byt vidno... a zajtra rano si mozes znova a budes vidiet progres. Neboj, podla mna to vyzera velmi dobre 😀

jajka1980
18. jún 2012

@kuspitka Je to predsa len väčšia šanca na úspech..tak držím palce, úsmev na tvár a pozitívne myslenie a všetko dopadne dobre.. 😉 🙂

kuspitka
18. jún 2012

@jajka1980 máme doma dalsie morske prasa mala sa tesi

javi37
18. jún 2012

@linda81 Joj, keby si tak mala pravdu...ja som už taká skeptická. Manžel je na služobke celý týždeň, neviem, či mu to mám oznámiť už teraz, alebo až v stredu 😒 ?

javi37
18. jún 2012

@cora41 Vieš, ako sa toho bojím cori? Že ten progres tam nebude ☹ . Ja viem, že by som mala byť optimistická, ale po toľkých neúspešných pokusosch sa mi to zdá celé ako sen.

javi37
18. jún 2012

@anitram8881 Ahojky, myslím na Teba...už máš výsledky?

lukaxxx
18. jún 2012

Ahojte, pridám sa k Vám.. som 6 deň po ET nášho druhého IVF
@javi37 ja myslím, že to číslo je pekné ..budem držať palce.. píšeš, že si mala už veľa pokusov, to znamená koľko ?

javi37
18. jún 2012

@lukaxxx Ďakujem...dvakrát ET, raz KET a nepočítam 4 roky snaženia. Držím palčeky silno, ako vládzem 🙂 .

ria191
18. jún 2012

@javi37 aj ja potichúčky gratulujem je to tam supeeeer 🙂 🙂 🙂

javi37
18. jún 2012

@ria191 Ďakujem baby, ste všetky veľmi zlaté a veľmi mi táto diskusia pomáha...ale tá neistota je strašná 😒 . Myslela som si, že keď sa to prvýkrát dozviem, bude to iné.

lukaxxx
18. jún 2012

@javi37 urob si test aj dnes aj v stredu, uvidíš , či tam je progres, ukľudní Ťa to ..

ria191
18. jún 2012

@jajus18 robili mi test či nevytváram protilátky proti trofoblastu vyšlo mi to negatívne, ale viem, že v českých centrách to dávajú skoro každej kočke ako prevenciu. Ja mám poruchu celulárnej imunity (síce neviem čo to znamená) tak preto uvažujem nad tou Prahou nech mi zistia či nemôže byť v tom problém, keďže nám nevyšlo už 2. IVF. Ale topiaci sa aj slamky chytá, už mi zostáva posledný pokus tak to nechcem nechať len tak.

javi37
18. jún 2012

@lukaxxx Presne to mám v pláne, akurát som si bola kúpiť testy.

ria191
18. jún 2012

@javi37 záleží od toho kto a ako ti to podá. Teba skôr vystrašili ako podporili, ale o to to potom bude krajšie uvidíš 🙂

javi37
18. jún 2012

@ria191 Ja som tiež o Čechách počula samé chvály...si zober, že pár rokov dozadu nerobili ani trombofíliu. Mne to na prvom IVF nerobili tiež, preto sme zmenili centrum a tam boli testy automatické.

javi37
18. jún 2012

@ria191 To máš pravdu, od môjho obvodného gynekológa vždy idem s plačom...ako odborník je dobrý, ale ako psychológ bieda. Aj teraz som s ním išla konzultovať výsledok a on ma vystrašil onkostermi zas a znova. Som po konizácii krčka maternice a vždy, keď idem na polročnú preventívku, tak ma pripravuje na najhoršie, namiesto toho, aby počkal na výsledky.

ria191
18. jún 2012

@javi37 tak to sme na tom rovnako. Ja mám takého gynekológa ktorý je taký úprimný, že povedal že zostanem tehotná jedine zázrakom lebo mám myóm vo výstelke maternice a nedá sa operovať. Ale ja skúšam aj ten zázrak lebo aj doktor sa môže mýliť no nie. Inak je veľmi dobrý odborník len musím prekusnúť jeho úprimnosť a veru potom mám problém niečomu veriť, ale snažím sa 🙂 . Viem ako sa cítiš ale ty to zvládneš aj fazuľka uvidíš 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre