Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ria191
19. jún 2012

@leontinka27 ja pôjdem do Reprofitu v Brne. Aspoň im to tam spestrím, nech nemajú len ľahké prípady. Nech sa trošku potrápia 🙂 a asi v septembri teraz musím mať 3 mesiace pauzu ☹ ☹ ☹. Zatiaľ tam zostali všetky slovenky tehotné, ktoré poznám tak sa možno usmeje šťastie aj na mňa 🙂

leontinka27
19. jún 2012

@ria191 ano aj ja poznam babu podarilo sa jej to tam na druhy pokus a raz bola vo ferti.ale to ze sa jej to podarilo tam mohla byt len nahoda lebo tam jej to tiez vyslo az na druhy pokus a tu na slovensku bola len raz....ked sa mne nepodari teraz tak aj ja az v septembri.....

ria191
19. jún 2012

@leontinka27 jasné že to je o šťastí, ale ja veľmi zle reagujem na vysoké dávky hormónov tak chcem vyskúšať soft len zo zvedavosti čo to spraví pri malých dávkach 🙂 . Tiež nepočítam, že by sa to podarilo na prvý šup len keby mal človek tlačiareň na peniažky 😠

ivka3901
19. jún 2012

@ria191 dakujem veľmi pekne 🙂 no zajtra skúsim ten 10 jednotkový tak som zvedavá dám vedieť 🙂

ivka3901
19. jún 2012

@leontinka27 no tiež beriem utrogestan 3krát 2 guločky a ešte beriem PREDNISON tak hádam ten dopomohol 🙂inak ma bolia prsia,pobolieva ma podbruško niekedy ma tak pichne až musím zaťať zuby,a potom to ustane,ale inak nič iné skor ako pred menzesom no ale hádam ten už nepríde.to je super,že ti vkladali peknú blastocystu to je väčšia nádej mne hovorili,že aby som skor ako 10 deň netestovala kedže som nemala predlženú kultiváciu 😒no já som už raz normálne tehotná bola tak hádam by to nemalo byť biochemické tehu

boska74
19. jún 2012

@leontinka27

Tie prsia ta nemusia stale boliet, mna pri prvom bolo to po et, tiez neboleli stale prsia, raz ano, raz nie a test bol pozitivny z krvi, vtedy som sa ani netestovala, len to nedopadlo dobre☹ no a teraz som 3 den po ket a pobolieva ma brusko, sem tam..... Prvy krat ma len popichavalo a to prve tri dni, teraz popichavanie ziadne, len ma boli podbrusko asi od 2 dna po ket. Ale to uz je sledovanie sa, citam ak knizky, ale tie myslienky bludia........ Tentokrat som si kupila aj test, len mam strach ze zrovna ked som si ho kupila uvidim jednu ciarku. Ty si mala neake pobolievanie prve dni?

jajus18
19. jún 2012

ahojte baby.tak ja som si dnes rano urobila testik a bola len jedna čiarka ☹ som 7.den po et,po PK vložili mi 2blastocysty ,tak som myslela že už by mohlo niečo ukazať ☹ alebo???

zlatanka30
19. jún 2012

@jajus18 este pockaj do 9 dna

jajus18
19. jún 2012

@zlatanka30 ale nebolo tam vobec,vebec nič...mysliš že ešte je skoro aj pri dvoch?

boska74
19. jún 2012

@zlatanka30
Prajem vsetko dobre do dalsich tyzdnov🙂)) mala si neake pocity po ket? Boze, to su dni cakania.....

zlatanka30
19. jún 2012

@jajus18 ak by sa uchytili obe tam mozno mozno by tam bola slaba druha.mne sice uz ukazal na 4 den velmi slabu ,ale ja cakam dvojicky.tak este pockaj

zlatanka30
19. jún 2012

@boska74 dakujem si zlata.nemala som nic nic keby si neurobim test tak ani neviem 😀

boska74
19. jún 2012

@zlatanka30
Jasne, je to tak individualne🙂)) trochu mam sem tam pocity ako na mezes, alebo skor take nafuknute brusko, no to je asi z liekov. Takze ani spinenie, nic si take nemala? Ja som pri prvom na 7 ,8 den spinila po et test pozitivny a potom skory potrat. Uz mam asi tendenciu sa kontrolovat? Co nechcem🙂))

jajus18
19. jún 2012

@zlatanka30 no ved na to som sa spoliehala pri dvoch,ze uz by aj mohlo niečo...ale aj tak ti velmi pekne ďakujem 😉

boska74
19. jún 2012

@jajus18
Na 7 den, to este sa nemusi ukazat, kamaradka tiez cakala dvojicky a ukazala sa jej veeelmi slaba ciarka ale na 10 den🙂)) takze nadej tam je🙂

boska74
19. jún 2012

Co keby niekdo zazracnym prutikom nam vsetkym cakatelkam vycaroval na teste dve ciarky? 🙂 🙂 No nebolo by to krasne?

jajus18
19. jún 2012

@boska74 no,bodaj by si mala pravdu a ja by som bola taky isty pripad 🙂 diky

cora41
19. jún 2012

ahojte baby, tak ja som dnes nevydrzala a testla som na 7 den po KET s PK a test tazko snehobiely ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 a kedze znova musim nasetrit, tak skoro dalsi pokus nebude a nemam uz ani snehuliacikov..Depka ako svet, slzy ako krokodil a smutok ako kontinent....

cora41
19. jún 2012

@ivka3901 potichucky gratulujem a tesim sa s Tebou, nech to teraz uz naozaj vyjde 🙂

cora41
19. jún 2012

@leontinka27 len sa teskaj a opatruj sa, gratulujem 😀

jajus18
19. jún 2012

@cora41 no moja,ja som dnes na tom presne tak isto...mozme si ruky podat. ☹ tiež mam dnes 7 den a niiiiic....

javi37
19. jún 2012

@cora41 No vieš, čo cori...to chceš mať čiarky už na 7 deň? Tiež ber do úvahy, kedy sa Ti embryjká mohli uhniezdiť, niekomu sa skôr, niekomu neskôr. Ja som sa testovala na 9. deň, negatívny, tiež som preplakala celý víkend more sĺz a potom som išla v pondelok na krv a slabé hcg. Zajtra idem znova. Drž sa a hlavne nevešať hlavu 😉 !!!

depa
19. jún 2012

@cora41 moja nezufaj možno si len skoro testla a maš vlastne či od darkyne ja by som mala teraz tiež ist mam ešte zmrazene ale mam už strach z neuspechu asi ma porazi tolke peniaze človek vyhodi a nič keby aspon doky povedal ano vyjde tak idem do toho s elanom . k akemu dokymu chodiš

kuspitka
19. jún 2012

@cora41 moja ja som mala po ET na 10den // a to som čakala dve

cora41
19. jún 2012

@depa ja chodim do KE do gyncare....

cora41
19. jún 2012

@javi37 drzim Ti zajtra velmi prsty, aby si to mala riadne vysoke 🙂 a dakujem za mile slova...

cora41
19. jún 2012

@jajus18 ahoj moja, prepac, nechcela som ta usmutit ....ty mas ktory pokus?

cora41
19. jún 2012

@kuspitka a testovala si aj skor alebo iba ten 10 den? a ako sa citis? vsetko fajn?

jajus18
19. jún 2012

@cora41 neboj neusmutila si ma...test som si robila rano,takze som sa uz trochu z toho dostala,stale verim ze este snad...je to moje 3ivf 😉

leontinka27
19. jún 2012

Baby uz je to asi definitivne v prdeli.prsia uplne vyfucali bolest ziadna ale zato spodok bruska ako na menzes a este aj hnedy vytok do toho.je mi uplne rovnako ako na menzes.fnuk vsetky sa drzte

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre