Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

foryou25
6. júl 2012

kocky, aj vy ste mali pocas stimulky taky ten plodny hlien? ja ho mam nejak na rozdavanie a neviem ci to tak ma byt emoticon

javi37
6. júl 2012

@cora41 Ahoj cori, nie ja som mu dnes nevolala 🙂. Supeeeeeeeeeeer, teším sa s Tebou, folikuly ako svet 🙂 .

cora41
6. júl 2012

@kuspitka naposledy, ked som to mala ja, tak som mala odber v stredu a vklad v pondelok, co znamena na 5 den je vklad ( den odberu neratam..). Takze podla mna, ak mas odber v pondelok, v sobotu maximalne by si mala mat vklad, v piatok celkom mozne - zalezi od CARu. Ja chodim do KE v gyncare

cora41
6. júl 2012

@foryou25 ahoj moja, ja mam tak normalne, ziadne na rozdavanie.. Cim stimulujes? Kedy ides na kontrolu?

cora41
6. júl 2012

@javi37 ako sa mas moja? co mas nove? Uz si mu teda volala alebo nie? 🙂

javi37
6. júl 2012

@cora41 Ja by som mala dostať MS okolo 27.7., tak len vtedy mu budem volať. Vidím, že máš dobrú náladičku, taká si dnes "roztatárená" 😉. Sa Ti to už blíži, tak držím palec. Hlavne veľa pi a ber lieky aj navyše 🙂. Na uhniezdenie je dobrý aj aspirín 100, tak si kľudne nasaď aj ten, nič tým nepokazíš.

cora41
6. júl 2012

@javi37 ahoj moja, ake lieky mam brat navyse? Mas nejaky dobry napad? a ten aspirin, co si pisala si mam davat hned po OPU, alebo az po vklade?
ano, mas pravdu, mam dobru naladu, lebo mi doktor povedal, ze to musim brat viac optimistickejsie, lebo to nikdy potom nevyjde a musim tomu verit...A ked som dnes pocula, ze ich mam 11 a vyzera to "dokonca velmi dobre ( citujem Hermiho), tak ma to velmi potesilo...Aspon trochu dobrej nalady po tom smutku predtym... Pijem hadam dost - 2.5-3 l denne, viac sa nezmozem 🙂

javi37
6. júl 2012

@cora41 Toľko vody stačí, zase aby si neodplávala 🙂 . Aspirin odo dňa vkladu a tými liekmi som mala na mysli duphastom a utrogestan. Herman ti Utrogestan určite nepredpíše, ja by som ho brala.

cora41
6. júl 2012

@javi37 ked som bola u nho na prvy IVF, tak som mala aj utrogestan a aj duphaston a aj estrimax...takze uvidime, ked nepredpise, tak si ho popytam, dakujem 🙂 Co sa tyka tej vody, zatial necitim ziadne bolesti, tak hadam OHSS odplava namiesto mna 🙂

bique
6. júl 2012

@foryou25 aj ja som mala a strasne vela takze podla mojho vysledku je to asi jav ziaduci😀😀😀😀😀

kuspitka
6. júl 2012

@cora41 v sobotu nerobia v klad..

jaja101
6. júl 2012

@bella1303 ahoj,tak som dopadla dobre.dakujem za prsteky.pa,drz sa

cora41
6. júl 2012

@kuspitka tak potom urcite v piatok 🙂

kuspitka
6. júl 2012

@cora41 ale ,že sa nepočíta den odberu..

cora41
6. júl 2012

@kuspitka nerozumiem...nemozu Ti robit vklad neskor ako 5 dni...skor urcite...V piatok budes na 4 den PK, co je OK 🙂

kuspitka
6. júl 2012

@cora41 tak v piatok budem 4den to uz mozu urobit v klad..

sony44
6. júl 2012

@kuspitka - ahoj-ak chodíš do iscaru, tak vklad robia aj v sobotu, dokonca aj v nedeľu....Nám tiež 2x robili OPU v pondelok a kedže sme mali PK, tak vklad bol na 5. deň a dokonca raz na 6. deň....takto to bolo, len teraz neviem, ked je tam Dr. Galo sám....ale určite by ho mali robiť buď na 3. deň,alebo na 5. alebo 6. deň...

kuspitka
6. júl 2012

@sony44 aha.dakujem...
a ty teraz,kde chodíš?

sony44
6. júl 2012

@kuspitka - my zatiaľ teraz nikde....z iscaru sme odišli a zvažujeme Helios alebo Brno, ale neviem kedy sa tam dostaneme...... leto nechávame plávať..... a vlastne toto bude naše 5. ivf, tak musíme čosi aj pošetriť..... držím Vám palce...nech ste úspešní .... a koľko folíkov cca máš?

kuspitka
6. júl 2012

@sony44 a ake lieky si brala?asi 10 folikul.
trosku sa bojím.
ty si mala kolko.preco sa nedari ,co ti povedali?

bella1303
6. júl 2012

ahojte neviete ake maju byt hodnoty HCG 14 den od KET?

kuspitka
6. júl 2012

@bella1303 joj moja to je hrozne.ty mas kolko?

bella1303
6. júl 2012

@jaja101 tak to je dobre..aj ja som dnes dopadla dobre...som oficialne tehu🙂 uz aj videl bublinku na v nej nieco malinke🙂

bella1303
6. júl 2012

@kuspitka ja mam az nieco vyse 300..neni to moc?

kuspitka
6. júl 2012

@bella1303 to je dobre ja som pri malej mala 900,ale to som cakala dvojicky..

bella1303
6. júl 2012

aha tak je to teda dobre..som uz mala katastroficke scenare..ze asi cakam dvojky a jedno je v maternici a druhe bohviekde..takze vsetko je ok🙂

kuspitka
6. júl 2012

@bella1303 a to som mala na 12den..neboj bude to len jedno.kolko si si dala vlozit?a kde chodís do centra?

bella1303
6. júl 2012

dala som si vlozit dve.chodim do iscare,ale uz som pod dohladom svojho gynekologa kedze nezijem na sk..a mne brali kvr na 13 den..dnes je 15 a bola vidiet jedna bublinka🙂

kuspitka
6. júl 2012

@bella1303 joj tak super.ja este neviem ci si dam vlozit dve

cora41
6. júl 2012

@kuspitka ved jasne, ze mozu...🙂 oni ho mozu urobit aj na treti den..neboj sa, vsetko bude dobre 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre