Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

kuspitka
17. júl 2012

@bique moja daj foto...gratulujem

linda81
17. júl 2012

@bique gratulujeeeeeeeeeeeeeeem 🙂...

ursula5
17. júl 2012

@bique držím moc palce, opatrujte sa 😉

cora41
17. júl 2012

javi37 ahoj moja, Herman tam od piatku nie je az do 20. Augusta, takze mozno by ste naozaj mali skusit to Brno 😉

cora41
17. júl 2012

@bique bravo!!!!! Ja so vedela, ze ti to teraz vyjde 🙂 straaaaaaasne sa tesim. Do ktoreho Caru chodis a ktory to bol pokus? Myslim na Teba a posli tehu virusiky 🙂 pa

javi37
17. júl 2012

@cora41 To fakt???????????? No zbohom a my sme kvôli tomu aj zrušili dovolenku budúci týždeň ☹ .

melisska
17. júl 2012

@bique 😵 🤐 🤐 🤐

cora41
17. júl 2012

@javi37 prepac za zlu info...povedal mi to vcera, takze len len ze som si zistila, kto mi urobi krvny test na buduci piatok, lebo tam nie su..
Myslim, ze by si mala naozaj zvazovat o niekom inom, lebo s tymto chlapom je to zazrak samotny 😠

foryou25
17. júl 2012

ahojte tak dnes sme boli na ET, vlozili mi 2 blastocysty 😉

brita
17. júl 2012

@bique Jeeej, to je super. 😉 Blahozelam. Ty si dala vlozit jedno, vsak? 🙂

cora41
17. júl 2012

@foryou25 super sprava!!!! tak teraz pekne oddychuj a testujeme spolocne🙂 Este Ta nieco boli? mala si aj PK a aj ISCI?

foryou25
17. júl 2012

@cora41 hehe oddychujem akurat sme sa zobudili 😀
v podstate ma neboli nic, len jemne brucho ale to asi z toho estrimaxu, lebo zacalo ked som ho zacala brat, a prsia citim, ale tie ma boli uz od podania Pregnylu
no a mali sme predlzenu kultivaciu, a aj ICSI aj PICSI 😉

kuspitka
17. júl 2012

@foryou25 joj moja gratulujem...
dievcata bolia vas kríze?

jajka1980
17. júl 2012

@bique Blahoželáááááááám..ja som vedela, že teraz sa vám to podarí.....
Krása...tak už nech bublinky pekne ostanú v brušku do termínu pôrodu..
Držte sa a šetri sa...teším sa s tebou... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cora41
18. júl 2012

@kuspitka to teda bolia a dnes zacal aj brucho - bolest v podbrusku ako pred mrskou, takze tusim som z tych hormonov poriadne zmagorena 😀 😀 😀 a ty ako sa mate? ty si uz 4 dnicek🙂 ale to leti..

cora41
18. júl 2012

@foryou25 skvele 🙂 ja som uz dnes isla do prace, ale ja to mam v pohode, takze 2 dni lezat si myslim staci a trosku prekrvenia sliznice predsa len treba 🙂 Mozes mi prosim Ta povedat, co je to PISCI? toto je nepoznam..
Ja som mala PK a ISCI a tiez mi dal moje babulky do embryoscopu, takze hadam vybral potom len tie naj a bude sa im v novom domceku pacit 😀 😀 😀 Pekny dnik a oddychuj 🙂

kuspitka
18. júl 2012

@cora41 ahoj moja.neviem nejako sa obavam toho vsetkeho

javi37
18. júl 2012

@cora41
@kuspitka Joj babuľky, tak vám držím palce, hlavne sa veľmi neunúvajte, aj chlapi môžu doma niečo porobiť 🙂 .

javi37
18. júl 2012

@kuspitka Nejako mi ušlo, Ty si tiež Gyncare KE?

javi37
18. júl 2012

@bique Joj, to je prekrásny pocit 🙂 ...stavím sa, že sa chodíš na tú čiarku pozerať každú hodinku 🙂 . Gratulujem.

javi37
18. júl 2012

@cora41 Cori, aj si platila za ten embryoskop?

kuspitka
18. júl 2012

@javi37 ja chodim do Martina Iscer,moj maka ,ako sa len da moja

cora41
18. júl 2012

@javi37 jasne, okolo 400 EUR...

cora41
18. júl 2012

@javi37 a teraz som si pozrela do spravy od doktora, ze v pripade tehotnosti mam pokracovat v liecbe..Toto som tam predtym nikdy nemala..Zeby aj on veril, ze to vyjde a ze odviedol super transfer?? 😀 😀 😀 😀

kuspitka
18. júl 2012

@cora41 ja som to mala stale.kolko krat denne beries utrogestan?

cora41
18. júl 2012

@kuspitka ja beriem duphaston rano a vecer po 2 tabletky, 3x1 estrimax a vecer si vkladam jeden utrogestan do posvy od transferu, ale do transferu som mala 2 ...

cora41
18. júl 2012

@kuspitka len prosim Ta nic nevzdavaj a neponaraj sa do depresie!!! si 4 dnicek, casu mas kopec na test, asi by sme sa mali menej pozorovat a najst si nejaku pracu, lebo to nikam nevedie...Vsetko bude dobre, ved si mala super kvalitu vlozenu, radsej si nastuduj ako sa starat o dvojicky a co Ta caka 😀 😀 😀 😀

kuspitka
18. júl 2012

@cora41 hackujem malej ciapky..inak nic nerobím...ja ho beriem 3x2
a ty co okrem pichania nic?

cora41
18. júl 2012

@cora41 ja nemam ani ziadne pichanie..ja mam dnes iba taku bolest podbruska, ale da sa s tym existovat 🙂 a ostatne nesledujem, takze cakam pozitivne na test buduci tyzden a rozpravam sa so stoplikmi aspon 3x denne, nech vedia, aka bude ich mama super 😀 😀 😀

cora41
18. júl 2012

@kuspitka ja nemam ani ziadne pichanie..ja mam dnes iba taku bolest podbruska, ale da sa s tym existovat a ostatne nesledujem, takze cakam pozitivne na test buduci tyzden a rozpravam sa so stoplikmi aspon 3x denne, nech vedia, aka bude ich mama super

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre