Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

magnesium
11. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka dakujem 🙂
Dnes som to zabalila :( Rano som v stala a este som nedosla
do kupelne a vyletel zo mna prud krvi. V noci som musela
vziat tabletku od bolesti co som nemohla spat :(
"Mamicke" som dnes rano pisala a berie to pozitivne.
Cakame na piatok, na definitivne nie a potom v Auguste
dalsi Transfer 🙂
Drzte sa kocky a myslite pozitivne raz sa to podari xxx

magnesium
11. mar 2013

@lysa31 ja som test robila rano a tiez biely :(

fantinka
11. mar 2013

@magnesium podla mna to je skoro... Hlavne mysli pozitivne. Ja skusim test najskor na 11ty den. Rozmyslam, ze si pojdem zrusit uz pn a v piatok pojdem do prace, lebo doma len lezim a uvazujem a sledujem kazdy pich 🙂

lysa31
11. mar 2013

@magnesium - pozerám, že budeme testovať spoločne v piatok. Ja som dnes 8deň od ET od OPU je to 11deň. Máš ísť v piatok na krv alebo robíš iba test doma?

magnesium
11. mar 2013

@lysa31 idem na krv a moc

hencidlo
11. mar 2013

@lysa31 ahoj aj ja mam testovat v piatok a zaroven ist na krv. Vcera som bola 9 den po KET a test tiez biely :o(

lysa31
11. mar 2013

@hencidlo - tento týždeň bude strašne dlhý 🙄 ale aspoň vieme, že keď sa objavia // tak už to nie je pregnyl 😉

magnesium
11. mar 2013

@fantinka ja som do prace letels uz v pondelok po transfere a cas letel rychlejsie. Vsetko bolo
ok az do soboty a nepomohlo ani lezat :( Ked to ma byt tak to bude a ked nie tak nie.

dadenka111
11. mar 2013

@xlolax80 ahoj do kontrolnej krvi som nemala ziadne priznaky proste nic. akurat to spinenie na 6den a ani to neprestavalo, tak som sa bala ze je koniec 😔 ako naposledy... no ale vsetko v poriadku a prsicka mi narastli a zacali ma boliet presne 13den po ET a tie mrchovske bolesti o neco neskor. dnes 18dpET sa mam fajn, nic ma extra neboli (trosilinku prsicka), nie je mi zle, nic. 😉

fantinka
11. mar 2013

@magnesium presne tak, je to osud.

fantinka
11. mar 2013

@dadenka111 tak to si ma potesila, ja som si sledovala kazdy pich😉 a volala som so sestrickou, ze nech lezim a nestresujem 🙂 tak spim a kaslem na to, ked to ma vyjst tak to vyjde. A robila si si test? Mna chytila taka migrena..

miskamimi
11. mar 2013

@magnesium klobúk dolu,to je teda nádherný čin,moc ťa obdivujem,že si sa na to dala,to musí byť velmi dobrá kamarátka 🙂 Tak teraz to už prajem Vám obom 😉 nech sa to podarí!!!Test mám v stredu veru,aj mne to príde skoro,ale tak mi napísali.. 😝 Dnes mám strašne zvláštny pocit,nevyznám sa sama v sebe,jemné pobolievanie brucha,aj krížov,ale iba také zvláštne jemné a hrozná prcitlivelosť a podráždenosť a čo mi je najdivnejšie,vobec,ale vobec ma nebolia prsia.Kked som bola pred tým,tak ma vždy strašne boleli prsia a teraz nič..Neviem,čo si mám myslieť,už ma zas láka aj testovať,ale mám strach,tak odolávam...To telo je také nevyspytatelné..

cucoriedkacucoriedka
11. mar 2013

@lysa31 nevzdávaj to ešte, naozaj krv je istota...nádej tam stále jee

miskamimi
11. mar 2013

@dadenka111 Ahoj,akurát čítam tvoj príspevok a píšeš,že si dlho nič necítila a ani prsia ťa neboleli..Ja som dnes 11.den po et a tiež žiadne extra pocity akurat dnes mierne pobolievanie brucha a krížov,ako na ms,ale iba také slabe a prsia nič,tak neviem čo si mám myslieť..testovala som 9.den a nic tam este nebolo,od vtedy som sa už neodvážila..

cucoriedkacucoriedka
11. mar 2013

@magnesium je mi to veľmi ľúto.

cucoriedkacucoriedka
11. mar 2013

@miskamimi ahoooj, ani mna prsia nebolia, vôbec, vôbec...ale brucho začína opat...také divné pocity...tiež sa v sebe nevyznám..tak už len čakat a čakat...

xlolax80
11. mar 2013

@dadenka111 tak to sme tusim mali ET v rovnaky den 🙂

dadenka111
11. mar 2013

@fantinka jasne, ze netreba stresovat a musis normalne fungovat. oddych 4dni staci. ja som potom isla do prace a nebyt spinenia, tak este asi robim... test som si robila den na to spinenie a bol tak duch, ale ista je krv a to som ani nechcela testovat lebo ma nici zmurit na duchov. 😕 takze vydrzat! usmievat sa a normalne fungovat aby si len na to stale nemyslela.

dadenka111
11. mar 2013

@xlolax80 fakt? 😵 a kde si ET mala? takze tiez si v TOM? ake si mala hcg?

miskamimi
11. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka Ahoj 🙂 človeka teší aspon to,že v tom nieje sám 😉 😉 a kolký si ty dnes den po ET ? Veru,musíme len vydržať a veriť 😝 Len keby to bolo také jednoduché,ako sa to povie,že???

dadenka111
11. mar 2013

@miskamimi prsicka mozu a nemusia boliet hned. bud vklude aj krze a brusko je dobry znak. hlavne sa nesleduj to nerobi dobrotu. netestuj, pockaj si na krvicku a kludne sa usmievaj, ze si tehotna (ja som sa tak tesila). aj to ti moze pomoct aby si nebola v strese ci si alebo nie. drz sa!

xlolax80
11. mar 2013

@dadenka111 hej, krvny test bol pozitivny. hcg neviem, doktor nepovedal. bola som vo FC

miskamimi
11. mar 2013

@dadenka111 dakujem pekne 🙂 ja ale nejdem na krv,ja si mám spraviť teraz v stredu iba test..ale snažím sa nejak nesledovat,len tu čítam,že skoro každú bolia prsia,tak vtedy som si uvedomila,že mna teraz vlastne vobec nebolia..zajtra by som mala dostat ms,tak asi aj preto tie pocity..Stale verím,že sa to podarí a budem sa usmievať 🙂 🙂 🙂 ved mám v sebe malý zázrak 😅

dadenka111
11. mar 2013

@xlolax80 jaj no tak gratulujem. 🙂 ty sa necitis tehotna? ziadne priznaky? ja som bola v GF, tak sme sa teda nemohli stretnut.

xlolax80
11. mar 2013

@dadenka111 no obcas pobolievanie v podbrusku, ale to uz akosi ustava. inak trochu unava, ale to som mala aj predtym 🙂 tak preto som sa pytala, ze co ty...

dadenka111
11. mar 2013

@xlolax80 ja som prave trpela nespavostou. kazde dve hodiny som sa budila, ale to asi kvoli tomu co mi potvrdili z krvi, ze som tehotna. vela myslienok co bude a ze huraaa a ako to dopadne... akurat tuto noc som skoro celu prespala 🙂 az do desiatej 😀

cucoriedkacucoriedka
11. mar 2013

@miskamimi no, máš pravdu, vydržať🙂 ja som nemala ani ET, lebo som mala po odbere vajíčok hyperstimulák...takže som po KET🙂 minulý pondelok bol, takže 7 deň🙂

cucoriedkacucoriedka
11. mar 2013

@miskamimi ani mna nebolia prsia, ani mna🙂 ale ved každá sme iná🙂 neboj, to príde🙂 ich prestanú a nás začnú🙂

miskamimi
11. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka no krásne,tak ty si mala hyperstimulák??Mne tiež hrozil,no chvala bohu ma obišiel 🙂 A to s tými prsiami si napísala super,si ma rozosmiala 😀 😀 😀 😀 A presne tak,všetky sme iné a jedinečné 😉

cucoriedkacucoriedka
11. mar 2013

@miskamimi nooo, veď to🙂 každá to pociťuje inak...ale to je už aj tým, že sa viac sledujeme🙂 sa zo mna môj muž smial, lebo som mu povedala, že normálne cikať chodim tak, že brzdím🙂)) sa ma opýtal či som normálna🙂))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre