Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

leontinka27
17. mar 2013

@fantinka urcite raz bude ........neboj pevne ver..... . potichucku sa tes.🙂

fantinka
17. mar 2013

@katusik33 velmi verim, ze teraz to vypukne u kazdej! Skus o 2-3 dni. Neboj sa.

hencidlo
17. mar 2013

@fantinka jej aj ja chceeem, potichucky sa tesim s tebou a verim, ze to tu uz nakopnes a vsetky budeme tehule 😉
ps: kolkaty si den?
@leontinka27 ☹ ale este nezufaj skuk pockat na krv 😉

fantinka
17. mar 2013

@hencidlo dnes je to 9 od ET. Skúsim o dva dni, mala by byť už silnejšia. Nevešaj hlavu, určite sa to teraz každej podarí.

amstelko
17. mar 2013

Som 7 deň po KET a všimla som si,že mám strašne výrazné žiliská na prsiach,smerujúce ku bradavkám.Spozorovala ste to niektorá na sebe?

fantinka
17. mar 2013

@amstelko ja to mám stále ☹ a neviem prečo, ale bola som na utz pŕs a všetko je ok.

sudabe
17. mar 2013

@amstelko ja som to tiež spozorovala myslím že to je s tých hormonov. mne sa prsia zvedsili a bolia má na dotyk, ja som 10dpv.

agy77
17. mar 2013

@amstelko Ja som si to tiez vsimla a brala som to ako dobre znamenie, a teraz uz idem na druhu kontrolu po vklade pozriet sa na srdiecko

miskamimi
17. mar 2013

@fantinka gratulujem,vedela som,že to budeš ty,ktorá to tu rozbehne 🙂 🙂 🙂 Moc sa drž a nech sú stále silnejšie //

fantinka
17. mar 2013

@miskamimi dakujem. Verim velmi.

cicussa21
18. mar 2013

ahojte, tak sa hlasim do klubu cakatelov po vklade.. mali sme vklad vo stvrtok.. a najradsej by som chcela vediet, ci sa podarilo alebo nie.. priznaky?? neviem.. neviem, co je normalne, co nie.. ci to nie je z toho utrogestanu.. bolia ma prsia a brucho.. tak divne..rčano este normlane a vcer ako balon a take "pevne".. 😖

loor_1
18. mar 2013

Cicussa21 ja mám presne také isté príznaky, a tiež som mala ET vo štvrtok 🙂 ale to čakanie ma zabíja :(((((((

cicussa21
18. mar 2013

@loor_1 no presne.. to cakanie.. to je strasne

loor_1
18. mar 2013

Kde si bola na ET?

cucoriedkacucoriedka
18. mar 2013

@miskamimi ahooooj, no tak aj ja som jednočiarková....ale ideme dalej🙂

fantinka
19. mar 2013

Prečo je všetko také nespravodlivé? Prečo ma moje telo zase raz oklamalo? Nikdy si už nekúpim test, všetky iba klamú :(((( dnes ráno zase duch, ako je to možné? Prečo nezosilnela od nedele? Prečo sa to nemôže podariť každej jednej? Som strašne smutná. Už neverím, že to vyšlo, ani nemusím ísť v piatok na krv. Nechcem počuť zase, že je to negatívne.

leontinka27
19. mar 2013

@hencidlo takze dnes test biely ako sneh:((((((((((((((((((((((((((((((((((( uz ma to nebavi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@fantinka nebud smutna je tam ciarka je nemusi byt silnejsia..................hlavne ze je!!!!!!!!!!!

katusik33
19. mar 2013

11 den po ET a test biely... uz neverim ze to vyjde... mam hrozne nervy a zaroven smutok ...

fantinka
19. mar 2013

@leontinka27
@katusik33 boze baby preco sa nam toto deje?????? :'(

cicussa21
19. mar 2013

baby, ked to tu citam, same negativne veci, ze to nevyslo, tak sa bojim, ci je vobec moznost, ze by to nam vyslo...je to dake zacarovane alebo ze by zle obdobie??

cuculik1
19. mar 2013

@fantinka to sa stavalo aj mne, v skutocnosti to bolo tehu , ale biochemicke, hodnoty hcg boli , ale nizke a nerastli tak, ako by mali....a potom po par dnoch zacali klesat.... vzdy to aj na testoch vyzeralo tak, ze nejako moc nesilneli, iba mierne a za par dni zacali blednut....:( je mi to luto, sama som to zazila uz 4 krat

hencidlo
19. mar 2013

@fantinka preco si tak negativne naladaná, co by som ja za to dala keby tam bol aspom duch, nezufaj mozno je trosku pomalsie nestresuj a ver, ze sa to podariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😉

hencidlo
19. mar 2013

@leontinka27 @katusik33 baby je mi to luto viem, co prezivate mam to v cerstvej pamati, ale zivot ide dalej! akurt sa chystam na socialku ohladom adopcie mam termin o 8:30 hod. Tak hlavky hore a verit, ze raz sa to musi podarit a basta!!!
😉 🙂 😉

katusik33
19. mar 2013

@hencidlo ano zivot ide dalej, ale preco prave takto?? Taketo sklamanie prezivam prvy krat...a neviem si predstavit ze by som to mala zazit znova.

fantinka
19. mar 2013

@hencidlo ja sa snazim, ale bola som si taka ista, ze to vyslo. Nerozumiem tomu. Som zvedava na krv. Mozno tsm je sanca este...

katusik33
19. mar 2013

@fantinka jasne ze tam este sanca je. Ty mas ciarocku aj ked slabu, ale mas.Ja nemam ani tien miniducha.A neverim ze 11den je este skoro na test, aj ked mi vkladali len 2dnove embryjka. Keby sa uchytili uz by musel byt aspon duch na teste

fantinka
19. mar 2013

@katusik33 pockam jasne. Ale mysliet pozitivne do piatku bude tazke...ale aspon dnes budem menej cikat po tom co som sa rano vyrevala 🙂 aj muz mi hovori ze to urcite vyslo a ze si uz nikdy nemam robit test 🙂

katusik33
19. mar 2013

@fantinka mysli pozitivne a neplac uz...aj ked ti radi ta ktora place uz 2 hodiny...

fantinka
19. mar 2013

@katusik33 no vidis...ale vzchopime sa. Nie sme padavky 🙂

leontinka27
19. mar 2013

@fantinka ty nebud smutna vyslo to ja som mala len duchov tehu som bola hcg vysoke akurat to bolo mimomater.ale hodnoty boli ukazkove.tak neplas sa.......presne ako pise
@katusik33 ty mas aspon ciarky a mi nic.ani ducha duchov...
@hencidlo presne zivot ide dalej .......tebe drzim palce aby sa ti to co najskor podarilo...som zvedava co ti povrdia.ja o tom nemam ani sajnu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre