Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

makovicka53
29. apr 2013

@jankaknm musime len cakat...hlavne sa netestuj, lebo to ti na psychike moc neprida...ja som si tentokrat povedala ziadne testovanie i ked ich mam doma 😀 ...kaslem na to co ma byt to bude...ten tyzden este vydrziim

cora41
29. apr 2013

@lucyfromuk jasne, setrim sa, len lezim dnes 🙂 mam sedavu pracu a dokonca na ine poschodia budem chodit vytahom, takze malo by to byt ok. ak este k tomu priratame stredu volnu, sveta zit 🙂

ja pojdem von poobede🙂 papa

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sisi13
29. apr 2013

@lucyfromuk ahoj, ďakujem za povzbudenie, mala som PK, vkladali mi 5-dňové embryjko..jedno...tri nám ešte ostali... 😉

makovicka53
29. apr 2013

@jankaknm 😀 ja ich mam tiez odtialto...budem drza palce...ja mam termin mrchy zajtra...vklad mi robil na 22DC

denulka85
29. apr 2013

@makovicka53 jej ahoj ti si bola na vklade ake super... ja som musela ist potom na kyretaz ☹ ake ti vkladali?

makovicka53
29. apr 2013

@denulka85 jjj viem moja.. mrzi ma to ☹ ...vkladali mi blastocystu

denulka85
29. apr 2013

@makovicka53 jej super takze si mala aj pk? a co kolky den si? drzim ti palceky aj na nohach... 🙂

lucyfromuk
29. apr 2013

@sisi13 Super, tak to sme na tom uplne rovnako, akurat ty si mala vklad o den neskor ako ja!!! Mne tiez vkladali jednu expandovanu blastocystu po PK 5 dni a 3 zamrazili. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Tak to nam musi obom vyjst, inak to nevidim! Tesim sa na dobre spravy a potom si mozeme vymienat tehu rady 😅 😅 😅 😅 😅

makovicka53
29. apr 2013

@denulka85 zlata si dakujem ...dnes som 8 den o tyzden krvicka...rozhodla som sa netestovat 🙂 ....

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
makovicka53
29. apr 2013

@jankaknm v to pevne verim 😀 ...ja mavam tak 31DC ked neberiem nic...ae teraz je to aj tak vsetko zchaosene...19DC na vklad je uplne v pohode...skor ja som to mala neskor naplanovane z dovodu nizkej sliznice

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
makovicka53
29. apr 2013

@jankaknm no tych 7mm je minimumna vklad, ale v niektorých pripadoch ked je problem s rastom robia aj po 7mm...ty si mala krasnu 😉

sisi13
29. apr 2013

@lucyfromuk skvelé, aj ja sa teším!!! 🙂 🙂 🙂 musí to dobre dopadnúť! 😉

gombicka
29. apr 2013

mam smutnu spravu. Moje nizke HCG mi potvrdilo moje obavy - je to mimomaternicove. Tak som v nemocnici a cakam, co so mnou urobia.

cuculik1
29. apr 2013

@gombicka robi ti aj utz ci len na zaklade hcg ti to povedali.....ja som mala tri krat nizke a nikdy to nebolo mimomaternicove aj ked na utz nebolo nic vidno lebo hodnoty boli nizke....

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gombicka
29. apr 2013

@cuculik1 uz aj utz...potrdili to 2 rozny doktori, v roznych nemocniciach. No nastastie HCG opadlo a doktorka vravela, ze heart beat nepocula, tak to mozno vyzera ze to odumrie samo. Prave cakam na ortiel.

denulka85
29. apr 2013

@makovicka53 myslis ze vydrzis???? ja by som asi nevydrzala.... mala si pk? aky pocit mas?

cuculik1
30. apr 2013

@gombicka moja to mi je luto ze si tym musis prechadzat. Aj to cakanie je neprijemne.....ked uz sa tak stalo tak by bolo aspon dobre nech to samo odide a nemusia operovat.

mufyxa
30. apr 2013

HOLKY MOJE TAK PROBĚHL TESTÍK A MÁME TAM DVĚ DÁLNICE ...NEMŮŽU TOMU UVĚŘIT ta druhá je ještě slaboučká ale je tam a je dost vidět dnes jsem 11 den po ET. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀

makovicka53
30. apr 2013

@denulka85 no dufam, ze ano 🙂 ...ano mala som PK...dnes mam termin mrchy a aj sa zacalo prejavovat...krize, brucho

denulka85
30. apr 2013

@makovicka53 neboj urcite budes teraz pozitivna verim ze ti to vyslo....

makovicka53
30. apr 2013

@denulka85 zlata si 🙂 ...dam vediet

denulka85
30. apr 2013

@makovicka53 velmi ti drzim palce... kedy ides na krvicku?

makovicka53
30. apr 2013

@mufyxa gratulujeeem a drzim palce 😉

makovicka53
30. apr 2013

@denulka85 v pondelok 15 den po to vychadza a dakujeeem moc

denulka85
30. apr 2013

@makovicka53 juj tak budem na teba mysliet, to uz mas za chvilu

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre