Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

strelka11
9. mar 2010

presne tak,co sa nevedia dohodnut ci si alebo nie? jasne ze siiiiiiiiii,my v to veriiiiiiimeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵

maryah
9. mar 2010

jasne, ze si, len ta chcu napinat... a aj nas 😠 😀

strelka11
9. mar 2010

maryah a ty bude testikovat pred kontrolou alebo to urobis ako insolka?

maryah
9. mar 2010

praveze neviem... zatial o tom neuvazujem, bojim sa 😅 . najradsej by som uz testla, ale neviem dokedy to vydrzim... mozno cez vikend... jaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, zajtra isto kupim test, ale neviem ci ho pouzijem, dam vam vediet ak testnem 😉

insolka
9. mar 2010

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 negatývne neviem čo s stalo ale niečo mam s krvou vraj je moc husta aj napriek anoirinu

maryah
9. mar 2010

ale uz by vazne mali zavolat tej insolke, to tam nevedia, ze ako sa chuda trapi a je nedockava? ved musia vediet, ze to pre nu znamena vela...

maryah
9. mar 2010

ako negativne??? nemala si ziadne HCG v krvi?

strelka11
9. mar 2010

to neni mozne 😠 😠 😠 ,nejdes si este urobit test,co je asi blbost ak vysla krv negativne,nemohli sa pomylit ☹

insolka
9. mar 2010

akurat ide mm do lekarne kupiť test tiež sa mi to nezda.Skor si myslim že je to take ako naposledy len mi to nechceli tak povedat

maryah
9. mar 2010

co sa stalo naposledy? mavas nejake problemy s hustotou krvi?

strelka11
9. mar 2010

to si nespominala,ze mas problem s krvickou,iba si vravela,ze ti naposledy embryko odislo ☹ ☹ ☹
a nech ti kupi mamatest je sice drahsi ale ma fakt dobru citlivost

insolka
9. mar 2010

Neviem repsne ale naposledy som takto skoro potratila .neviem uvidim čo povie domaci test nemožem tomu uveriť

strelka11
9. mar 2010

takze ty si insolka aj v predoslych pokusoch brala anopirin?to mas dlhsie problemy s krvickou,ved ale ak to vedeli,tak ta mali riadne pripravit

maryah
9. mar 2010

drzim palce, este to nie je stratene... uz ti bolo potvrdene tehotenstvo a potom si potretila ?

strelka11
9. mar 2010

insolka budeme cakat s tebou na vysledok tehu testu,este je moznost ze sa pomylili,ved sa to stava

ajush
9. mar 2010

Ako sa máš Insolka? 😕

ajush
9. mar 2010

Nivejka tie testy robia v Ba.Skús si to pozrieť na nete.

insolka
9. mar 2010

Kočky aj test ukazal negatyv teraz do toho nepojdeme som s toho strasne smutna nechame si spravit komplet vysetrenie až potom pojdeme znovu do toho

ajush
9. mar 2010

Áhój , Insolka ak Ti môžem poradiť v Ke robia komplet vyšetrenie dokonca aj manžela.Čaká sa tam dlhšie , je tam dlhý poradovník.
volá sa to asi takto nejako: združená bana Luisa Pasteura.Neviem presný názov,v googli Ti to vyhodí.

Je mi to Ľúto.Fakt moc....

maryah
9. mar 2010

insolka, neviem co povedat... spravte si tie vysetrenia a potom chodte do uspesneho pokusu. drz sa moja 🙂

strelka11
9. mar 2010

insolka aj mna to hrozneeeee mrzi,nemozem stale tomu uverit,ze ti to nevyslo ☹ ☹ ☹ ☹ ,ale dakujem ti za podporu pri cakani na vysledok,daaaaaakuuuuuuuuujeeeeem 😅

dasah
9. mar 2010

tak cavte baby som 9 den po ET a bohuzial neuspesny.
vcera som zacala krvacat a dnes som bola v Heliku a krajko mi to potvrdil, ☹ ☹ ☹ tak vam vsetkym drzim palceky a hlavne tebe Maryah vsak ty vies preco 😀 😀 😀 ....budem mat pavzu tri mesiace a potom sa rozhodneme co dalej ...TAK VELA STASTIA

maryah
9. mar 2010

neboj dasah, este to nie je uplne stratene... vycystis si hlavu a potom sup na dalsi pokus... tentokrat uspesny 😉

lusinkaj
9. mar 2010

insolka je mi to velmi luto ☹ 😠 joooj ten ket,tak to byva je mala uspesnost....ale hlavu hore daj si do poriadku hematologiu ohladom krvi....

strelka11
9. mar 2010

dasah,tak to mi je luto ☹ ☹ ☹ ,netreba prestat verit,raz sa to podari 😉

dasah
9. mar 2010

hmmmmmm podari lenze to bol nas treti pokus ☹ ☹ ☹ ☹

vevericka80
9. mar 2010

insolka, dasah je mi to velmi luto ☹ ☹ ☹ drzte sa!
insolka v KE robia imunologiu v Zdruzenej tkaninovej banke...robi to vraj Dr.Bobak

vevericka80
9. mar 2010

maryah aj mna vcera manzel nahovaral na test...zatial som odolala, hoci mam doma test 🙂

dasah
9. mar 2010

a este by som naposledy chcela nieco napisat Maryah rozpravala ze sestre sa to nepodarilo a ta sestra som ja...........takze segra moja drzim moc palceky TFUJ TFUJ TFUJ a nech si aspon ty stastna 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ale samozrejme drzim vam vsetkym preto sa lucim tato tema mi uz nepatri ☹ ☹ ☹ ☹

cukotka
9. mar 2010

ahojte kočky, insolka tak to mi je veľmi ľúto, ja som u teba nič iné nečakala ako pozitívny výsledok.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre