Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

loriana
28. nov 2011

@jaja101 už som teda volala, tiež mi navýšili ustrog, tak uvidím, ale už to krvácanie prechádza, dakujem!

jajka1980
28. nov 2011

@timmka ...blahoželám....konečne nejaká pozitívna správička...po dlhšom čase...

timmka
28. nov 2011

@jajka1980 moja, aj ty cakas,nie??? vies aka som stastna a prajem to kazdej z nas, nikto nevie kolko si toho musim prejst, my si to zasluzime ozaj 😵 😵 😵

marcela255
28. nov 2011

@loriana ja stale krvacam ☹ už je to jasné. škoda že to nevyjde všetkým ☹

alex81
28. nov 2011

@timmka paraaaaadicka , gratulujeeeem ... 😉

jajka1980
28. nov 2011

@timmka ahoj..ja bohu žiaľ nie...ja som bola na prvé IVF v septembri, no žiaľ nevišlo to...teraz dávam do kopy štítnu žľazu, lebo asi tá mi zabraňuje otehotnieť, kedže mám napísanú nezistenú príčinu neplodnosti....no chcela by som isť znova tak vo februári...uvidím v stredu, čo mi povie endokrinolog...či nasadí liečbu..ale blahoželám..ale presne ako píšeš...nik si nevie predstaviť, čím musíme všetky od tial prejsť, kým sa dočkáme toho krásneho daru, akým je tehotenstvo a nosiť dieťa pod srdiečkom...kto to nezažil - nepochopí... 😉

sijust
28. nov 2011

@timmka moc gratulujem! 🙂 ja som to hovorila,ze je to tehu...mala som rovnaku palicku,este slabsiu na 11d...kolko si mala hcg?

jaja101
28. nov 2011

@loriana tak vidis...uz sa len drzkaj..moc moc drzim palce.pa

annamary27
28. nov 2011

@timmka gratulujem,super správa 😀

dadaba
28. nov 2011

@annamary27 v piatok sa vidime...

nurili
28. nov 2011

@timmka zo srdiecka gratulujem....

alex81
28. nov 2011

@nurili, timmka Obom moooc moooc gratulujem ... 😉

nurili
28. nov 2011

@alex81 dakujem pekne...a ty ako si na tom? Mas to pred sebou este ci si v priprave?

alex81
28. nov 2011

@nurili ☹ nooo ja cakam na piatok - krvicka, ale od vcera spinenie a dnes uz pomalicky krvacanie takze mna bude cakat druhy pokus ... Neviem sice kedy, ale pravdepodobne par mesiacov pauza a koncom marca ideme na to odznovu 😵 verim, ze uspane az do konca ...

nurili
28. nov 2011

@alex81 nechcem ti davat zbytocne nadeje ale bolatu kocka co krvacala a je tehotna....je to na porazenie s cakanim a s hormonmy.....no oplati sa bojovat...ved je preco.... 😉

deinad
28. nov 2011

@timmka zo srdca blahozelam a posli nejake TTTT virusiky 🙂

alex81
28. nov 2011

@nurili 😵 si zlata, ale ... uz som zmierena a verim, ze druhy pokus bude uspesnyyyy 🙂

nurili
28. nov 2011

@alex81 ja som sla len s tym vedomim do toho ze v lete tlacim kociarik a basta....vsade sa to omiela ale poviem ti ze psychika robi vela....velmi vela....daj sa do pohody a sup do dalsieho kola....terba doverovat aj lekarom.... 😉

deinad
28. nov 2011

@linda81 ahoj, ja som to tak striedala, prve KET bolo bez PN a bez dovolenky, druhe KET PN-ka - normalne od gynekologa, z CAR-u Ti vypisu ziadanku a na zakl. toho vystavia PN-ku, 3.KET bolo opat bez PN, cize skus ako sa Ty citis, nie je dobre ani vylihovat v posteli, ani sa fyzicky namahat, taky nejaky kompromis...keby som tak poznala aj ja ten spravny recept 🙂, drzim moc palce

alex81
28. nov 2011

@nurili 😵 jasne ... hlavu hore a sup sup nech uz je marec a ideme na to ... uz teraz sa tesiiiim ... dakujem za podporu ...

nurili
28. nov 2011

@alex81 lutost nepomoze, aa ni sa nopovaz lutovat i ja mam za sebou veeeela sklamania a sla som do toho....hadam vsetko dobre dopadne, velmi po tom tuzime....no a tebe zelam aby sa ti fazulky pekne zavrtali ......uz coskoro.... 😉

linda81
28. nov 2011

@deinad dakujem...neviem , ako to vymyslim , len mam dost blbu robotu, tak nechcem po transfere to riskovat

alex81
28. nov 2011

@nurili 😀 mooooja ... ja viem, vsetky co sme tu sme si poriadne museli vytrpiet ... a verim,ze vysledok bude stat za to ... Lutovat sa nebudem ... to nie ... uz som si poplakala, ale to proste patri k tomu. Dnes som uz v poho, hlavu hore a ide sa na druhy pokus ... kt bude samoska uspenyyyyy 😵 jupiiiii

deinad
28. nov 2011

@linda81 tak v tom pripade neriskuj a chod na PN-ku, toto je prednejsie a este sa v zivote narobis dost 🙂
ja asi po ET PN nebudem, bola som PN nedavno kvoli chorobe, tak nechcem vzbudit nejake podozrenia 😀 ale kto vie, mozno si to v den ET rozmyslim 🙂

linda81
28. nov 2011

@deinad ja myslim, ze u nas je to vsetkym jasne v robote...

nurili
28. nov 2011

@alex81 presne tak, ako pises....drzim palce, priebezne sa ozvy... 😵 😵 😵 .

alex81
28. nov 2011

@nurili urcite dam vediet. A ty sa drzkaj a zelam nadherne tehulkovanie az do uspesneho konca ... 😉 😵

deinad
28. nov 2011

@linda81 tak potom si si vlastne sama odpovedala 🙂

nurili
28. nov 2011

@alex81 veeelmi pekne dakujem a z celeho srdiecka ti zelam to iste... 😉

linda81
28. nov 2011

@deinad ked vies....je mi to blbe sa zas nahlasit na PN, teraz som mala PN po punkcii, po ET este zvysok dovolenky...no a teraz zas....ale zas...co clovek nespravi..Ty si teraz po KET?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre