Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

deinad
27. dec 2011

@staga ahoj, a co to znamena, ze teda ziadne embryjka sa nevyvinuli? ak je to tak, tak to ma velmi mrzi...co sa tohoto tyka, tak mne sa zo 4 vajok oplodnili 3 a tie sa aj dalej vyvijali aj delili. 2 som si nechala vlozit a jedno zamrazili. Bohuzial na 8 den po ET prisla mrcha :( takze to zrejme nevyslo ☹ ja po tolkych sklamaniach uz ani slzy nemam....

deinad
27. dec 2011

@zuuuzana7 ahoj, uzivala som si vianoce, teda 24. a 25.12. bohuzial 26.12 rano prisiel sok, zacala som krvacat ☹ takze nas sen sa opat rozplynul... ☹

linda81
27. dec 2011

@deinad Ahoj moja....aj nas sen sa zasa rozplynul.....este nekrvacam asi kvoli tym hormonom, ale testy su biele ako sneh...

brita
27. dec 2011

Ahojte kocky, ja som tiez cakatelka. Dnes som 10. den po ET s PK. Pocity rozne: super citlive prsia, na 6. a 9. den bolo slabulinke jednorazove zaspinenie, sem-tam divny pocit v bruchu akoby na mrchu, bolesti chrbta a krizov. To cakanie je hrozne. 😒

alibabaa
27. dec 2011

@brita to cakanie je asi uplne najhorsie na celej tej procedure... ☹ drzim palceky aby to vyslo 🙂

brita
27. dec 2011

@alibabaa Dakujem, Alibabka. Ja som uz "pokrocila cakatelka", uz som tolkokrat cakala, ze uz to nejako hadam vydrzim. 😉 😀 Ale jasne, ze je to brnkacka na nervy a kadeco ma napada, aj zle, aj dobre. Na to sa zvyknut neda. 😒

deinad
27. dec 2011

@linda81 ahoj, ach jaj ☹ a kedy mas ist na krv? mozno je to este skoro, vies niekedy sa neskor uhniezdi, takze ak nekrvacas, este nezufaj, pockaj si na vysledky od lekara..aj ked viem, ze je to hrozne, uz tolkokrat som sa sklamala, a mrzi ma, ze to musime prezivat teraz obe...verila som, ze bude min. o 1 tehulku viac...drz sa a ozvi sa po vysledkoch

brita
27. dec 2011

@linda81 Linda, ktory den po ET si testovala? Mala si Pk? Mozno je to fakt este skoro.Vydrzkaj este.

linda81
27. dec 2011

@deinad
@brita no , na krv nejdem , lebo maju dovolenku do 8.1.Mam si 14 den spravit 2 testy....robila som jeden vcera....13 den od KET a je uplne biely....dnes som nemala test, tak 2 spravim zajtra, ale neverim , ze sa to zmeni...Nemala som PK, ale myslim , ze 13 den by uz aspon nieco muselo byt..

brita
27. dec 2011

@linda81 Keby si mala PK, povedala by som, ze je to fakt asi negativne, ale hovoris, ze 13. den po KET a bez PK, tak to by som vazne este pockala. Hlavne nevysadzuj lieky za ziadnu cenu.

linda81
27. dec 2011

@brita ok skusim pockat

brita
27. dec 2011

@linda81 Kolko bunkove embryjka ti vlozili?

annamary27
27. dec 2011

@deinad to mi je ľúto a už si bola aj na kontrole?

deinad
27. dec 2011

@linda81 presne tak, urcite nevysadzuj lieky, ja ich tiez este beriem...bez PK je este sanca ze sa uhniezdili neskor, ako som pisala, drz sa

deinad
27. dec 2011

@annamary27 dakujem, nie nebola som este na kontrole, dnes je 9 den po ET, na kontrolu idem az 2.1, teda dovtedy trapenie a neistota, hoci neverim na zazraky...viac menej je to iste ☹

dadaba
27. dec 2011

@deinad pozname ten pocit, nie si sama...usime bojovat dalej!!!!! neboj po par dnoch znovu naberes silu do dalsieho boja...raz sa to musi podarit!!! 😉

deinad
27. dec 2011

@dadaba dakujem, dufam, ze to tak bude..vies ale po vyse roku snazenia a sklamani a dvoch MA clovek niekedy naozaj nadej straca.. ☹

linda81
27. dec 2011

@brita dostala som jedno 8 bunkove a jedno len 1 bunkove....este sa nedelilo...ale co som kukala na nete, kocky s 8 bunkovymi mali testy pozitivne uz od 10 dna, ked to vyslo...

katka1177
27. dec 2011

@zumike1 Ahoj , mozem sa opytat ku komu chodis v Iscare Ba a ako si spokojna? Toto je Tvoje 1. IVF? Dakujem

jaja101
27. dec 2011

@zumike1 tak v pondelok ti budem drzat palce,nech pocujes len dobre spravicky....u kazdej je to ine,ja som mala pobolievanie,a este ma aj teraz zvyknu vajecniky pobolievat...aj som 7 den po ET spinila ale len par hodin...kazda to ma inak,tak sa neboj.a netestovala si?pa

zuuuzana7
27. dec 2011

@deinad mna neuspech vzdy nakopol na novy pokus, dufam, ze to bude aj tvoj pripad! Raz to musi vyjst!!!

haannka
27. dec 2011

ahojte babulky, ja som 5.den po ET a brucho ma uz treti den boli predmrchovsky...tak cakam a stresujem ☹

zumike1
27. dec 2011

@katka1177 chodim k Dr.Petrovej,som snou spokojná 🙂 pristup všetkých je tam naozaj velmi dobre. aj po odbete,ked bolo treba tam ležať cca každých. 5 minút sa prišli na nas pozriet. Toto je moje prve Ivf, trvalo to dlho,od zaciatku augusta som tam chodila,stale niečo bolo.

zumike1
27. dec 2011

@jaja101 test som si nerobila,lebo zatiaľ to vydrzim bez 🙂 dnes som rozmyslala o kupe testu, ale u nas v dedine sa neda kúpiť,lekáreň zavreta,a v tescu som zabudla. Ale možno by sa ukázal este pregnyl,nie? bojim sa spravit test, bojim sa vysledku. som na pn-ke a zrušia obchod kde som robila,ked nahodou nebudem tehotná,neviem kam idem robit. Takže musí sa podariť.🙂 ty si mala nejake pocity?? A ty si v očakávaní? Ked si dám dole podprsenku prsia mam ako z betonu,silná,tahava bolesť. Pekný vecer 🙂

zumike1
27. dec 2011

@deinad datumovo sme tak isto 🙂 čakáme... Test budeš robit?ked ano,kedy?kam chodis do centra? Držím palceky 🙂 Aby sme sa čoskoro obidve gulali 🙂

katka1177
28. dec 2011

@zumike1 dakujem. Ja tiez chodim do iscare v Ba k Dr. Hruzikovi. Su tam vsetci fajn. Ja mam za sebou 1. neuspesne ET a jedno neuspesne KET, este mame 4 zamrazene tak to asi znova skusime vo februari. Tak Ti velmi drzim palceky, bolave prsia by mohli byt dobre znamenie 🙂 . Ktory den si od vkladu?

alex81
28. dec 2011

@linda81 @deinad Ahojte babulky, tazko sa mi to cita, ze ani jednej to nevyslo 😢 😢

zumike1
28. dec 2011

@katka1177 DUfam ze koncom februara napises ze mas niekoho v brusku 🙂 drzim palce 🙂 ja bohuzial nemam nic zamrazene, mala som len 3 vajicka, jedno neprezilo, a 2 mam v brusku dufam 🙂 10 den mam od vkladu ked dobre pocitam. , prsia cez den v phode ked mam podpresenku ale ked si dam dole, och. dufam ye ztoho nieco bude, momentalne som vycerpana psychicky z toho celeho a neviem ci by som mala dost sil zacat odznova.

zumike1
28. dec 2011

@brita priznaky mam ako Ty, len som o den pozadu od Teba. Drzim velmi palce 🙂 🙂

brita
28. dec 2011

@zumike1 Aj ja tebe drzim palceky. Dnes som 11.den a uz len tie tazke prsia, inak je "klud". Tak neviem, ci je to dobre alebo zle 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre