Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

fontana
15. apr 2012

@dadaba dik upokojila si ma,bola som na et uz druhy krat,no v prvom pripade mi nic nebolo,teraz trochu stresujem...na krv idem az vo stvrtok 😕

dadaba
15. apr 2012

@fontana uplne ta chapem...bud v klude ...ja som po prvom et vobec nic necitila pri druhom uz ano a teraz uplne ako menstruacia a test bol pozitivny... 😉 vydrz do stvrtku!!!!

fontana
15. apr 2012

@dadaba ak tomu dobre chapem,si po tretom et...ja neviem,ci urobim test,nemam na to odvahu...ale s podporou to urcite vydrzim... 😉

kraskanz1
15. apr 2012

Baby ako ste stymulovali teda kolko jednotiek ste si pichali ja si picham puregon a 150 a od zajtra 175....neni to malo???

zuzanka.h
15. apr 2012

@kraskanz1 nie oni ťa budú kontrolovať a potom prispôsobovať dávky...

kraskanz1
15. apr 2012

@zuzanka.h ako casto sa chodi na utz ja sa zajtra chystam prvy krat..bude treba chodit kazdy den???

zuzanka.h
15. apr 2012

@kraskanz1 myslím, že nie .. my sme chodili tak 2-3 dni

chmurkaxy
15. apr 2012

ahojte baby, konecne po dlhom case som tu zase. drzim vsetkym paste, nech to cim skor pride, tie vytuzene dve ciarky a bublinka na sone.. ja som uz s muzickom v Amerike a zabudam na nas nepodareny KET aj ked s pozitivnymi testami (svinuchy klamlive :( ). jedine, co ma trapi, je, ze mam stale strasne bolesti maternice, take, ako som mala aj pred vysledkom krvi, tak teraz neviem. obcas mam pocit, ze tam aj nieco zostalo, ked ma to tak boli, ale viem, ze to nie je mozne. a tak sa chcem spytat, mala niektora z vas po hormonalnej stimulacii a neuspesnom pokuse podobne zdravotne problemy? nechcem tu hned nabehnut do nemocnice, lebo nam obycajnu kontrolu zauctuju za neviem kolko tisicok dolarov, tak sa radsej pytam takto. tehotna spontanne byt nemozem, prisla som sem za manzelom pred par dnami a uz ocividne po ovulke..

bella1303
16. apr 2012

@kraskanz1 ahoj ja som brala 150 jednotiek puregonu a mala som az 17 vajicok. Myslim, ze vedia kolko maju dat.drzim palce

zumike1
16. apr 2012

Ahojte Baby, tie s ktorymi som uz pisala, a aj nove. Takze dopadla som velmi zle. Po dvojtyzdnovej stimulacii mi v sobotu vybrali 5 vajicok, povedali ze su velke, pekne.. a nakoniec? v nedelu rano mi zavolali z laboratoria ze nam VSETKY zomreli :( :( :( to bolo nase 2. IVF. bez vysledku... cely den plac, teraz uz lepsie, ale uz neviem comu mam verit....jedno viem, chvilu nechcem o IVF ani pocut... musim sa dat dokopy...

klauduska33
16. apr 2012

@dadaba dakujem, no trosku som sa potesila lebo nikdy predtým som druhu čiarku vobec nenašla, tak dufam že to vyšlo. Držím palce nech to u teba dobre dopadne.

brita
16. apr 2012

@zumike1 Ahoj Zumike, velmi ma to mrzi 😒 Toto poznam velmi dobre, az na to, ze ja som mala svoje tak ziadne, jedno, max. dve vajicka aj pri navyssich davkach.Sice sa oplodnili, ale do 5. dna nikdy nevydrzali. Predpokladam, ze tvoje vajicka sa nechceli oplodnit. Mali ste ICSi? Asi ano, ze? No, co na to povedat ☹ Teraz si od IVf radsej oddychni, potrebujes nabrat silu. Avsak urcite si nechaj potom vysvetlit, ze kde je problem. Mozno mas slabe vajicka. Na to treba poznat hodnotu FSH a AMH alebo proste len tentokrat to bola smola. Proste, treba poznat pricinu, aby si potom vedela, ako dalej. Prajem vela sil a hlavne, nevdzavaj sa. Uvidis, raz to vyjde 😉

brita
16. apr 2012

@chmurkaxy Ahoj moja, ja sice takyto stav nepoznam, ale raz som bola po missed na cisteni a doktor mi povedal, ze ma maternica nesmie boliet, a ak yb ano, treba ist na sono.Nechcem ta strasit, ale ja by som na to sono isla. Vyziadaj si len to, aby si vela neplatila. Ono to nie je sranda. Moze sa stat, ze tam cosi zostane, ale nepoznam tvoj pripad. To, ze maternica boli, nie je v norme. Skus su najst ygnekologa, zavolaj mu a spytaj sa, co by stalo pozretie maternice sonom. Cestovne poistenie licebnych nakladov mas? Mozno by ti to dokazalo pokryt. Drzim palce. 😉

jajka1980
16. apr 2012

@vvia Ahoj moja..Tak ako si dnes dopadla? Všetko je v poriadku? HCG pekne narástlo?
Držím moc moc palce..snád je všetko v poriadku... 😉

vvia
16. apr 2012

@jajka1980 nastastie vsetko v poriadku z hodnoty HCG 54 na 490 teeesiimmm.

jajka1980
16. apr 2012

@vvia Paráda..šupovka.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .Vedela som, že to dobre dopadne..Konečne pozitívum..lebo doposiaľ tu boli samé negatíva..
Tak prajem len všetko naj....a aby si to dotiahla do úspešného konca..

jajka1980
16. apr 2012

Baby..chcem sa opýtať...pichali ste si niektoré z vás Bravelle pred IVF-čkom?

vvia
16. apr 2012

@jajka1980 Dakujem z celeho srdiecka, mam oooobrovsku radost...

jajka1980
16. apr 2012

@vvia Nieje zač...a verím...aj ja by som mala..a každá z nás, ktorá túžime po bábätku..
Tak teraz sa šetri ...a dávaj na seba a miminko pozor..či budú 2???

vvia
16. apr 2012

@jajka1980 to este nevieme. vklad sme mali 2, ale podla hodnoty HCG nepredpokladam dvojicky. no, uvidime 🙂 a veeeelmi drzim prsteky, aby sa to podarilo kazdej jednej ktora tuzi po dietati. uplne kazduckej!!!

vvia
16. apr 2012

@fontana ja mam dnes prvy den, co ma brucho neboli a nepicha a podobne a dnes mi druhy krat potvrdili tehu, takze neboj 🙂

dadaba
16. apr 2012

@vvia Blahozelaaaaaaaaaaaaaaam, kedy ides na ultrazvuk???' moje hcg 2810 len ja som uz 27 den od vkladu...idem o tyzden na ultrazvuk!!!! 😉 stale este spinim tak snad to dobre dopadne...to ma znepokojuje,,,ale sestricky povedali, ze je to na prirode uz... 😒 bude to tazky tyzden...

vvia
16. apr 2012

@dadaba 10.05. 🙂 ja zase dnes prvy den co ma poriadne neboli brucho tak tiez trosku stres, ale vraj je to ok. tak uvidime. veelmi sa tesim a tebe drzim prsteky. snad ked si nezacala krvacat, tak to je ok, neboj my to zvladneme, ved sme zeny 😀

jajka1980
16. apr 2012

@vvia Tak uvidíš...ale hlavná vec, že sa to podarilo...tak držím palce... 😵

monita81
16. apr 2012

@jajka1980 Ahoj,áno ja pri softe a reagovala som rovnako ako pri menopure s dlhým protokolom. 😉

jajka1980
16. apr 2012

@monita81 Vdaka za odpoved..Ja som sa len preto pýtala, lebo som po 2.IUI a 2.IVF a neúspešne..A to sme mali stále len 3 vajíčka..No som rada, že tebe sa to podarilo.. 🙂

jajka1980
16. apr 2012

@zumike1 Je mi to strašne ľúto..viem ako sa cítiš,,ja som na tom podobne..2.neúspešné IVF.. ☹
No hlavu hore...život ide dalej...a bojovať treba dalej..hoci nie hned... 😉 Daj si pauzu..a uvidíš, že nabudúce sa to podarí..

bella1303
16. apr 2012

ahojte chcela by som sa spytat ako dlho trva Ketko..stimulacia..no proste vsetko.nezijem na sk a neviem kolko si mam zobrat volno v praci.ako casto a od ktoreho dna cyklu sa chodi na kontoly?chodim do iscare v ba.dakujem 🙂

saska1
16. apr 2012

bella1303..od 1DC začneš užívať estrofem, dávky sa postupne zvyšujú na 3x2tbl, 15-16-17DC ideš na sono, a potom podľa sliznice je vklad, zväčša 20-21DC..potom 14dní čakáš, a ideš na krv...

bella1303
16. apr 2012

@saska1 dakujem🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre