Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bobricek1979
2. jún 2016

@14nunu10 veru vravela som ,že slabulinká a úplne mimo cyklu takže jasné ,že nič počkám v kľude na mrchu🙂
@hranoska

krkoskova33
2. jún 2016

@xxxena ahoj na krv idem v pondelok, stres už mám za sebou, ja to vždy odrevem keď ma niečo rozruší, viem že to nedobre ale nejde sa tomu ubrániť, holt sprostá povaha. Moc ďakujem za povzbudenia, ty už si v očakávaní ak smiem vedieť?

xxxena
2. jún 2016

@krkoskova33 viem dobre to poznam, to je hormonmi.🙂 ja revem tiež, všetko ma rozcitlivie.
musime sa povzbudzovať,však sme na jednej lodi ) no ja som bola dnes na krvi 10 deň po ET. mala som nejakého tušáka že to bude dobré, ako keby som to cítila. miestami som si ale aj myslela že čo ked si to len vsugerovavam. a ked som volala na vysledky tak mi povedala sestrička že je pozitívna a v pondelok sa mám zastaviť na dalsiu krv. veríme s partnerom že to dáme do úspešného konca.🙂

krkoskova33
2. jún 2016

@xxxena Jej to je krásne tak to moc gratulujem a držím palušky by všetko dobre dopadlo, áno musíme sa podporovať veľmi to pomáha, keď už je človek v koncoch tak ho správne povzbudenie poriadne nakopne 🙂

xxxena
2. jún 2016

@krkoskova33 veľká pravda, treba rozdávať pozitivnu energiu.
Dakujeme Veríme tomu. A ty chodis do gyn fiv?

krkoskova33
2. jún 2016

@xxxena fu ha som asi nechapačka ale čo je gyn fiv? hm som dievča z dediny 😅

bobricek1979
2. jún 2016

@krkoskova33 gyn fiv je centrum ty kde chodis do car?

krkoskova33
2. jún 2016

@bobricek1979 ja do Martina do Heliosu

bobricek1979
2. jún 2016

@krkoskova33 jaj jasné

krkoskova33
2. jún 2016

gyn fiv a car su niekde v Košiciach?

bobricek1979
2. jún 2016

@krkoskova33 car je centrum a gin fiv sa vola (car-centrum)a ten je tusim v blave mas car helios ginfiv spln reprofit to sú názvy centier

krkoskova33
2. jún 2016

@bobricek1979 jasné už to chápem, dakujem za vysvetlenie

bobricek1979
2. jún 2016

@krkoskova33 za málo tiež som nevedela no po tých rokoch už viem

xxxena
3. jún 2016

@krkoskova33 vidím že odpoveď si už na otázku dostala.prepáč že som sa tak zle opýtala.

blackrose
3. jún 2016

@bobricek1979 ahoj, nieco nove dnes? Robila si druhy ovu alebo tehu test?

bobricek1979
3. jún 2016

@blackrose ahoj nie už nabehla mrcha a teda že riadne☹nebolo to nič pri mojom šťastí asi ani nehrozí nijaké tehotenstvo😀

blackrose
3. jún 2016

@bobricek1979 ☹ 😢 aaach jaj, mrzi ma to, ale je dobre ze si sa na to nenamotala, aj ked viem, ze to boli ja tak ☹ Ale takto nehovor! Na buduce to uz vyjde!!!

gabika2015
5. jún 2016

Ahojte baby, stalo sa mi nieco neuveritelne. Vcera som zacala krvacat a potom zo mna vypadavali nejake kusky. Ja vobec neviem, co to mohlo byt. Aj som sa brutalne rozrevala 😢 Vecer som si uz nedala ani tabletky, lebo som si myslela, ze je to uz uplne zbytocne, dosla mrcha. Dnes rano som si urobila test, aby som uz vedela na 100 percent, na com som, uz som bola uplne pripravena na negativny vysledok a zostala som v soku, objavila sa aj druha ciarka, sice slabo, ale vidiet ju. Nemoze byt vadny ten test? Dnes som 10. den po KET.

dadikaj
5. jún 2016

@gabika2015 najlepsie by bolo pozriet brusko na sone tam by vam povedali ci sa embrycko prijalo. Lieky na udrzanie by som ale uzivala dalej.

gabika2015
5. jún 2016

@dadikaj dakujem, neviem, ci ma zoberu na sono tak skoro, ale na test HCG urcite pojdem, ale mam ist az vo stvrtok. Rychlo som si dala aj lieky. Len dufam, ze prestanem krvacat, mam obrovsky strach ☹

xxxena
5. jún 2016

@gabika2015 hlavne sa nestresuj, zavolaj do centra že krvacas ale test ti ukazuje dve ciarky. Keď už to ukazuje test malo by to byt vidieť aj z krvi. Alebo chod na pohotovost a povedz im čo je vo veci. Vyšetriť tá musia.zober si aj papier čo ti dali v centre po vklade.

gabika2015
5. jún 2016

@xxxena dakujem za radu 🙂 volala som do CAR ale nikto to nedviha, budem to skusat dalej. Pohotovost ma moc nelaka, bojim sa, ze mi este ublizia, nepoznam tychto lekarov. Uvidim, co mi povedia v centre. Pokusim sa zostat kludna 🙂

xxxena
5. jún 2016

@gabika2015 kam.chodíš do centra? V nedeľu tam nikto nie je aspoň v gynfiv v bratislave. Na takéto prípady mám číslo na koordinatorku ktorá je dostupná cez vikendy aby mohla pomôcť po telefóne.ty nemas také číslo?

gabika2015
5. jún 2016

@xxxena do Reprofitu Brno. Volala som aj kordinátorke, našťastie to zdvihla, poradila mi len toľko, že mám zavolať na non-stop linku, je tam lekár, ktorý mi určite povie čo mám robiť. Tam mi povedali, že mám zvýšiť dávku Utrogestanu z 4-0-4 na 4-2-4 a že mám ísť na sono a na krv. Zajtra tam zájdem, síce nemáme to blízko, ale radšej pôjdem do centra, môj gynekológ nie je odborník na IVF. Veľmi pekne Ti ďakujem za pomoc, malo mi to napadnúť, len mi mozog jednoducho vypol 😀

xxxena
5. jún 2016

@gabika2015 super, že ti to tam zdvihli. Som rada,že som ti pomohla aspoň takto. Veď na to sem predsa chodime, aby sme si pomohli ak vieme a podporili sa navzajom! ☺A to že ideš zajtra na krv tak to je dobre.lebo do stvrtka by si sa stresovala. Držím palce,aby bolo vsetko v poriadku zajtra! Daj vediet ako si dopadla.

gabika2015
5. jún 2016

@xxxena Dakujem 🙂 urcite dam vediet 🙂

maculicek1977
5. jún 2016

@bobricek1979 ahoj bobríček, ja viem ako to bolí asi vieš čo sa stalo mne.... bolo to ešte horšie.....musíš prekonať samu seba MUSÍŠ!!!!!!! Dočkáš sa aj ty krásneho miminka ver a poď ĎALEJ AKO MY OSTATNĚ, dnes sa vyplač a potom už dosť!!!!! Ten stres a smútok nerobí dobre!!!!!!!! Ja mám tiež s tým problém, ale dúfam..... mám podanú žiadosť a netrpezlivo čakám kedy príde schválenie......lebo v septembri mám 39 rokov☹ Papkaj dobrú stravu a všetko to čo je tu popísané na kvalitné vajká...... S tým, že sa budeš trápiť žiaľ nič nevyriešiš!!!!!! Preto hlavu hore daj si pauzu a poď do ďalšieho kola, ja viem je to nesmierne ťažké, viem to sama........papa

maculicek1977
5. jún 2016

@xxxena krásne držím prstíky, nech to dotiahneš do úspešného konca 🙂....A koľko si mala vajok aj si papala niečo špeciálne alebo nejakú dobrú radu nemáš pre nás!

bobricek1979
5. jún 2016

@maculicek1977 ďakujem moja budem sa snažiť🙂@-}--

dadikaj
5. jún 2016

Mne sa stali to iste co vam len ja som chodila dom Mt Heliosu a stalo sa mi to iste ako vam v nedelu a v pondelok ma vysetrili.... to sono a krv, mne embrycko vtedy zachranili , dnes ma 3,5 roka a mame obdobie vzdoruuuu. Len oddychujte a myslite pozitivne. Drzim prsty silno nech to ok dopadne.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre