Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bobricek1979
24. máj 2016

@meli8412 ďakujem veľmi pekne a plne s tebou súhlasím je to tak!aj s peniazmi aj s Dr...😖

krkoskova33
24. máj 2016

ahojte dievčatá, moc ďakujem za vaše rady a každej jednej držím paluchy by ste to dotiahli do zdárneho konca 🙂

krkoskova33
24. máj 2016

@boba245 moc ďakujem 🙂

1veverica
24. máj 2016

@meli8412 nieze ho doslovne tam nechcem mat, len sa bojim ze to nezvladnem, a ma uvidi taku ubolenu, a on je na mna taky citlivy, tak ja len preto. No s tym spanim to nie je bohvieco, bo sa zvyknem budit okolo tretej, bo ma chytila nejaka ta nadcha, tak sa musim vykychat, a potom rano neviem vstat do roboty, ty myslis ze to bude este horsie?

krkoskova33
24. máj 2016

@hranoska som myslela že vydržím 14 dní bez testu ale vidím že sa to nedá vydržať 🙂

hranoska
24. máj 2016

@mikema ahoj moja 🙂 ja som tiez vcera zalahla o deviatej 🙂 vcera to bolo cely den ok, stale nic 😉 ale testy silneju, teplota sa drzi hore, vsetko je v najlepsom poriadku 😉 akurát v noci som sa zobudila na take silne krce, ze som si myslela, ze je vsetkemu koniec!! nastastie to bol len jeden taky dlhsi a potom som uz nevedela zaspat a stale som sledovala ci este nejake pridu..prisli, ale uz ovela slabsie..hned som sa utrela dole ci tam nemam krv, nastastie nie...do prace som si zobrala magnézium keby to zase prislo..asi toto mala byt ta povodna ms..neviem...zelam ti krasny dnik 😉 P.S. dakujem, ze si sa ma zastala 😉

hranoska
24. máj 2016

@krkoskova33 a testovala si??

1veverica
24. máj 2016

@krkoskova33 a ako dopadol test?

dadka0110
24. máj 2016

Baby tak ja 8 dni po ET a test stale negativny 😶😏

blackrose
24. máj 2016

@hranoska take krce su normalne v case ked by si mala dostat ms. Je to zahniezdovanie, mozes to este dlho pocitovat. Nie je to nic zle. 😉

blackrose
24. máj 2016

@dadka0110 nestresuj, ja som dnes netestovala radsej 😉 ja si meriam bazalnu teplotu, ta sa zatial drzi hore, tak stale dufam 😅

meli8412
24. máj 2016

@1veverica Ja to mam teraz horsie. Ale zaroven lepsie, s prvymi dvoma som cele tehu trpela nespavostou, ale pri tomto tehu az teraz ku koncu je najhorsie, este castejsie chodim na toaletu. 🙂

meli8412
24. máj 2016

@hranoska Je to normalne ta bolest, maternica sa zvacuje,

@blackrose embryjko sa zahniezduje na 2-3 den vkladu.

boba245
24. máj 2016

@dadka0110 nevesaj hlavu, 8. den je este dost skoro. skus na 10ty ;), alebo este lepsie na 12ty.

dadka0110
24. máj 2016

@blackrose na tu bazalnu teplotu je nejaky teplomer urceny priamo na to?

dadka0110
24. máj 2016

@blackrose na tu bazalnu teplotu je nejaky teplomer urceny priamo na to?
@boba245 ooooooch mozno je to skoro ale toto cakanie ma zabije 😃😃😃

blackrose
24. máj 2016

@dadka0110 nie, bezny teplomer, ja pouzivam taky za par eur digitalny
@meli8412 ja viem, ale maternica sa este tak vela nezvacsuje na zaciatku, zvacsovanie maternice ju este len bude tahat 😉 skor je to o tom, ze sa tam to babatko "usadza a roztahuje" 😉

mikema
24. máj 2016

@hranoska to sa len maternica roztahuje a tie svaly okolo. Ja mam tiež také bolesti a letím vždy na wc a všetko OK. No teraz týždeň čakáš na krv a ja tri na uzv. Ale verím že je všetko super, všetko tomu naznačuje. Juhuuu uvedomujes si to ze budeme maminy? Ja si to furt musím opakovať 😂😂😂 dnes som urobila test, riadne koľajnice, zajtra robím posledný a snáď už žiadny nekúpim ani nič 😂😂😂 a inak nemáš za čo. Mi to prišlo veľmi divne ze takto do teba zarypla pre takú blbosť...

bobricek1979
24. máj 2016

@dadka0110 a aká by mala byť bazálna teplota?

blackrose
24. máj 2016

@bobricek1979 ak si nemerias bazalnu teplotu cely cyklus, tak sa to neda povedat, resp. ak si si este nikdy nemerala BT a nepoznas svoje "bezne" hodnoty. U niekoho je vysoka uz 36,6 a u niekoho to je nizka, z jedneho zmerania sa neda nic povedat

1veverica
24. máj 2016

@meli8412 tak vies co, ta toaleta trapi teraz aj mna, prve mesiace ze nic, tak normalne, ale teraz nic ine nerobim len pijem a wc, a dookola, v noci sa tiez tak dva krat zobudim na wc, a to som citala ze to vraj ma byt len prve 3mesiace, ale tak co uz. Tak to dufam ze spat budem ok, bo ja chodim do roboty, a ked som nevyspata, som jak vyzuta, hruza 🙂

bobricek1979
24. máj 2016

@blackrose jasné ja sa len pýtam ja som nadopovaná liekmi šla som na vklad nie v prir.cykle

hranoska
24. máj 2016

@meli8412 keby sa to stalo niektorej inej, tak jej to tiez poviem 😉 ale ked sa to tyka mna, tak hladam za tym tie najhorsie scenare :-/ uz sa mi stalo, ze som mala biochemicke, tak preto som sa zlakla, ze ms prichadza a s nou odide aj embryjko...nastastie to tak nie je 😉

hranoska
24. máj 2016

@bobricek1979 je aj specialny teplomer na meranie BT, ten ma dve desatinne miesta, ale ja tiez meriam klasickym digitalnym a grafy mam ok..vacsina zien ma v tehotenstve teplotu nad 37°C, ale ako @blackrose pisala, to nie je pravidom..moja najvyssia je 36,9, ja som z tych studenokrvných 🙂

bobricek1979
24. máj 2016

@hranoska jasan ďakujem hlavne ,že už máš bábo v brušku čo tam po bazálnej teplote😀len ja mám bloknutú ovu takže asi nič z bazálnej u mňa len tak sa pýtam do budúcna ,ktoré dúfam nebude🙂držkaj sa

blackrose
24. máj 2016

@bobricek1979 ved to prave asi vsetky v tejto teme 😉 prave preto sa ani neda povedat, co je normalne 😉 ja mam teraz o nieco vyssie teploty ako mavam bezne, takze to bude asi progesteronom

hranoska
24. máj 2016

@mikema no veru, ani ja si to este neuvedomujem, ale ze vooobec 😀 mm kazde rano pozrie na test a povie, ze som riadne nabuchana 😀 akurát, ze on ma nenabuchal, ale to je vedlajsie 😀 ja mam este 4 testy a tiez koncim 😉 testy krasne silneju, uz si nemyslim, ze by mali slabnut..boze, ja ti nezavidim tie tri tyzdne...a stihas mat to potvrdenie do porodnice?? inak to je strasne, ledva zistis, ze si tehu a uz musis aj vediet kam ist rodit ☹

bobricek1979
24. máj 2016

@hranoska čo je biochemcké tehot.ja taká neznalá😖

hranoska
24. máj 2016

@bobricek1979 ze sa vajicko oplodni, aj sa moze uchytit, ale s menstruaciou odide..tak zjednodusene..

bobricek1979
24. máj 2016

@hranoska jáj ahaďakujem tak to sa žena pokiaľ netestuje ani nemusí dozvedieť

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre