Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

kuspitka
27. júl 2012

@kikuskina
@slavka_2012
@annamary27
@melisska dievcata dakujem vám veľmi pekne

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kuspitka
27. júl 2012

@jankaknm ano ideme uz sa balim..

deinad
27. júl 2012

@foryou25 jooj moja drz sa nech vsetko dobre dopadne a posli ten hnusny ohss ved vies kam...

deinad
27. júl 2012

@annamary27 mne ohss nehrozil, takze som mala brucho v pohode, trosku ma nafukuje a pobolievaju vajecniky, prsia tiez trosku citim..mne doktorka povedala, ze ziadny internet, ze nemam nic citat, az sa zbytocne nestresujem priznakmi, kedze kazda to ma inak 😀, asi ma pravdu, lebo dnes som sa sama tak strasne vystresovala, normalne taky strach, ze co ak...potom som sa ukludnila, kupila som si test, ale neviem ci naberiem odvahu....kolko si si davala vlozit? Ked si mala po pk tak to hadam aj srdiecko bude tak za 1-2 t, v car robia uz automaticky, takze tomu sa nevyhnem, aspon podla sliznice budem vediet na com som skor ako bude krv..drz mi paste

deinad
27. júl 2012

@kuspitka to je parada, blahozelam 🙂

kuspitka
27. júl 2012

@deinad dakujem moja

bique
28. júl 2012

@foryou25 ahoj...tak ako? Dufam ze je vsetko ok....drzim silno palce

jomini
28. júl 2012

ahojte, chcem sa spytat, som prvy cyklus po nevydarenom ket a strasne ma boli maternica, mate s tym skusenosti, je to normalne po uzivani estrofenu, mala som mega davku 4x3 denne

annamary27
29. júl 2012

@deinad držím,vkladali sme 2.

deinad
29. júl 2012

@jomini fuha riadne davky ja som brala max 3x1 takze neporadim, ale idealne zavolat lekarovi v centre prip pozri ci to nie je neziaduci ucinok, aby to nebolo vazne...este si skus dat magnezium to pomaha pri krcoch

miskalevica
29. júl 2012

@kuspitka to je kraaasna sprava, gratulujeeeeeem 😵

javi37
30. júl 2012

@jomini Podľa mňa to môže byť, keď estrofen podporuje rast sliznice a máš takúto mega dávku, by som sa skôr čudovala, keby si nič necítila 😉.

jomini
30. júl 2012

@javi37 na mna ten estrofen posobi akosi oneskorenie, kedze som uz po neuspesnom KET prvy cyklus bez estrofenu.. ked mala rast, tak rastla pomaly, preto som mala taku mega davku..no toto je uz neznesitelne

melisska
30. júl 2012

takze ja 10 den po ket-test negativny 😢 😢 😢 😔

slavka_2012
30. júl 2012

@melisska nebud smutna,,mozno krvicka nieco ukaze,,,drzim palce 😉

melisska
30. júl 2012

@slavka_2012 dakujem, si zlata, ale ja na krv nepojdem, ked je test negativny, uz ma aj boli brusko na mrchu 😔 najhorsie je, ze sa snzime o babetko uz od roku 1997, tak vies aki sme veeeeeeeeelmi neststni parik 😔

slavka_2012
30. júl 2012

@melisska velmi dobre to poznam ☹ ale nie vsetkym ukaze test // uz na 10den,,,niekomu az na 14den ,,,krv je presna,,, a ze boli brusko to nemusi nic znamenat.......aj tak drzim palce aby to bolo tehu 😉

melisska
30. júl 2012

@slavka_2012 dobre 😉 😎

cora41
30. júl 2012

@melisska tak to mi je velmi luto, moja... Aspon viete pricinu? Nechces zmenit CAR? Neskusala si nejaku prirodnu liecitelku? len rozmyslam nahlas

cora41
30. júl 2012

@melisska este tak ci tak pockaj a predsa len chod na krv - pokial Ti nepride mrska..

melisska
30. júl 2012

@cora41 skusali sme vsetkoooooooooooooooo, 4x tehu prirodzene - mimomaternicove, potom oddych, rok 2007 spln ke-3x ivf-1x biochem,2x ma v 9tt, 5x ket nic, oddych, 2012 brno-4.ivf-nic, ket-nic

melisska
30. júl 2012

@cora41 okrem toho anka kopacova - bylinkarka, a raz reiki

foryou25
30. júl 2012

Kocky zijem, zatial stale nemocka,a hrozi aj potrat bud spontanny alebo mi to budu musiet ukoncit,lebo mi to hrozuje zivot.mam vodu v bruchu uz mi ju odsavali raz, aj krv mam zlu krv
Vcera Hcg 230,6 na 12 den od Et

cora41
30. júl 2012

@melisska fuuuu, co na to povedat, len sa proste nevzdavaj, raz to musi prist....Len prosim Ta ver..aj ked to vyzera skoro nemozne..straaasne ti drzim prsty, vyzera, ze KET ti nevychadza vobec, tak sa nanho ani nesustreduj.. Teraz si das pauzu, alebo bojujes hned dalej? Co povedali lekari? Pricina???

cora41
30. júl 2012

@foryou25 drz sa velmiiii, myslime na Teba vsetky, predovsetkym davaj na seba pozor!!! ty si najdolezitejsia, ostatne pride potom...!!

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kuspitka
30. júl 2012

divecata hcg 750

daduliana
30. júl 2012

Caute zienky bojovnicky. Melisska citala som cim si presla a neviem si ani predstavit ako to zvladas. Ja som po jednom IVF - MA vo 8tt a po 3 KET neuspesne, Momentalne som 12 dni po KET a na teste mi ukazuje stale iba tu jednu prekliatu ciarku. Je to strasny boj, keby sme mali aspon istotu ze raz to urcite pride, bojovalo by sa nam lahsie ze?

melisska
30. júl 2012

@daduliana ved to

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre