Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

melisska
21. sep 2012

@holly74 ale ja verim, ze budeme mat dietatko, preto to nevzdavam 😉

dafy
21. sep 2012

@melisska fakt? 🙂 silno držím palčeky ja som tiež skumala to Brno ale pre mňa je to veeeeľmi daleko 😖 ty si uz tiez ako samoplata?? ja uz som vycerpala všetky 3 IVF ka 🙄

melisska
21. sep 2012

@dafy ano som samoplatca, vsetky tri pokusy som mala v Splne, teraz 5.IVF a treti pokus v Brne a do tretice vsetko dobré 😀 😀 😀 a so sk sa to neda porovnat, naozaj, a pre nas je to 450 km tam aj naspat a da sa to🙂

melisska
21. sep 2012

@dafy Dakujeeeeeeeeem 🙂

holly74
21. sep 2012

@melisska 😉

jaja102
21. sep 2012

@holly74 nooooooo nebud pesimista 😒

nelynka
21. sep 2012

@jaja102 moja ani ja nemam ani jedno dietatko..tiez sa trapime od leta 2007 :/

nelynka
21. sep 2012

@melisska ako sa citis?? nieco nove? 🙂

jaja102
21. sep 2012

@nelynka všetky budeme mať.ja tomu verím.aj ty,aj
@melisska všetkyyyyyyyyyyy.len hlavy hore,nech majú bábätká usmievavé maminky.

melisska
21. sep 2012

@nelynka citim sa dobre 🙂 nic nove 🙂

nelynka
21. sep 2012

@jaja102 moja pred nami je este veeeelmi dlha cesta..a po tych rokoch a potratoch uz clovek aj straca nadej,ze tehotenstvo bude uspesne..verila som 5x a ani raz nevyslo.. :/

melisska
21. sep 2012

@nelynka vyjde 😉 taka mladucka jaaaaaaaaaaaj, keby ja mala 25 tak tu na tycho strankach tancujem 😀

jaja102
21. sep 2012

@nelynka vyjde 😉

nelynka
21. sep 2012

@melisska kedy testujes?

vies tu bohuzial vek nieje smerodajny.. mozem mat aj 20 ale ked moje telo je tak nastavene,ze plod neprijme,mozem si aj vlasy trhat a nic..a umele nestoji bohuzial par eur :(

melisska
21. sep 2012

@nelynka ja si myslim, ze pride ten spravny cas, uz som ti pisala tak nebud taky pesimista 😉
1.10. idem na krv

jaja102
21. sep 2012

baby dokedy vlastne preplaca IVF poisťovňa?do akeho veku ženy?

nelynka
21. sep 2012

@melisska ale ja nie som pesimista len uvazujem uz triezvo..sklamani bolo uz dost ;)

melisska
22. sep 2012

@jaja102 do 39 rokov

melisska
22. sep 2012

@nelynka aj ja mam za sebou vela sklamani, ved vies...7anjelikov...a stale verim, ze budeme mat dietatko, tak to citim.

nelynka
22. sep 2012

@melisska tak to je dobre 🙂
ja uz to obcas ani necitim..ale poslednu dobu ani nejak ako neriesim..az kym nepojdeme na dalsi pokus do car..a to je este na dlho :/

melisska
22. sep 2012

dnes tu nikto nieje? to asi iba ja som doma sama 😔

alibabaa
22. sep 2012

@lucia2505 vsetko co som dostala v ampulkach picham inj. striekackami. gonal uz som dostala priamo v pere.. ale uz som tu citala ze baby predavaju menopurove pera.. no nerozumiem tomu, ja som take nikdy nemala..

alibabaa
22. sep 2012

@melisska 🙂 nie si tu sama .. ak som dobre citala tak chodis do brna? prosim ta ako to tam cele prebieha a kolko ta to vyslo?? 🙂

melisska
22. sep 2012

@alibabaa ano chodim, mini soft-13000czk, krv 2x2000, icsi-jedno vajicko 1000 ak ich je viacej ako 5 -8000czk, lieky som zhanala tu na MK, niektore mam z brna, takze este plus lieky podla toho co budes mat 😉

alibabaa
22. sep 2012

@melisska na krv a ultrazvuky si chodila tam? ci u svojho gynekologa? ak toto druhe ivf v ba nevyjde, chcem ist tam.. tak si pomaly zistujem co ma caka...

alibabaa
22. sep 2012

@melisska a ozaj, drzim ti palceky 😉

mirka3210
22. sep 2012

Mile zienky,prvy krat som na tejto stranke e neda mi napisat prispevok.Ja som ostala tehotna na 6 pokus IVF.Mam 40 rokou a dakujem bohu,ze mi to vyslo.Mam krasne dvojicky dievcatka,maju 2 roky.Po kazdom umelom som bola na laparoskopii,6 krat ,mala stale cysty,myomi a potom mi vyoperovali aj vajickovody.Uz som to chcela vzdat,rozhodla a zmierila som sa s tym,ze si dieta adoptujem.Ze to skusim posledny krat a vtedy to vyslo.Vsetkym vam to prajem,len moc na to nemyslite,po IVF sa moc nekontrolujte,zite bezne dni a hlavne netajte to v praci ani v okoli.Je to v tejto dobe normale.Drzim vam vsetkym palce

mirka3210
22. sep 2012

@mirka3210 Ano bola som

melisska
22. sep 2012

@alibabaa ja som na utz chodila do roznavy ku dr. anna, ale chodia do brna-iba raz 😉
dakujem 🙂

aris2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre