Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

tinkatinulka
15. apr 2013

@dafy juj to neviem pride mi to take drasticke dozvediet sa taku spravu po telefone

dafy
15. apr 2013

@tinkatinulka takže budeš? 😀 ja som si zaumienila ze až na 12 deň predtým som testovala jak bláznivá 😝 a nejake pocity máš alebo niečo

gombicka
15. apr 2013

@rusalka22 ako pokracujes? co sat tyka tych bolesti v podbrusku, tak su hrozne. Nie su take bezne krce, ako bezne mavam, ale dokonca take ako keby ma rezali. Uz nepamatam, ci som tieto bolesti mala pri MS po laparke alebo po prvom neuspesom IVF. Od soboty spinim, stale viac a viac, no MS este neprisla. Spravila som 2 testy, vcera aj dnes a obe nagetivne. Este pred vkladom ma prsia boleli (tusim ze to bolo HCG z otrivelle), no v piatok to napatie v prsiach ustupilo. A potom v sobotu prislo spinenie, az take slabsie krvacanie a bolesti. Jasny neuspech...akosi sa s tym neviem zmierit.

gombicka
15. apr 2013

@cuculik1 si sa pytala, na zaklade coho usudzujem, ze je koniec? Od soboty spinim a mam strasne bolesti. Nie su take bezne krce, ako bezne mavam, ale dokonca take ako keby ma rezali. Uz nepamatam, ci som tieto bolesti mala pri MS po laparke alebo po prvom neuspesom IVF. Od soboty spinim, stale viac a viac, no MS este neprisla. Spravila som 2 testy, vcera aj dnes a obe nagetivne. Este pred vkladom ma prsia boleli (tusim ze to bolo HCG z otrivelle), no v piatok to napatie v prsiach ustupilo. A potom v sobotu prislo spinenie, az take slabsie krvacanie a bolesti. ...akosi sa s tym neviem zmierit.

tinkatinulka
15. apr 2013

@dafy asi budem a zmeny sa snažim si nejak nevsimat aby to nebolo skor vsugerovane

cuculik1
15. apr 2013

@gombicka inac bolesti zacali aj mne asi 10 dni po vklade a silne aj v noci som sa na ne budila co mi spat nedali....mavas bolesti aj pred ms? Ked nie tak to naozaj nemusi byt zle. Ktory den po vklade si?

bambula268
15. apr 2013

@sherny vkladali mi 2 a tebe??ja chodim do splnu 🙂 uz si po vklade?

@tinkatinulka @jajka1980 dakujem ,drzim vam prsty

gombicka
15. apr 2013

@cuculik1 ano, mavam bolesti aj pred MS a dnes je to 9.den po vklade. Bolesti a spinie zacali na 7.den.

rusalka22
15. apr 2013

@gombicka moje to má mrzí, ale možno ešte nic nie je stratené... U mňa to asi tiež nevyšlo lebo vôbec nic necítim áni brucho ani špinemie... :( V stredu ráno testnem

cuculik1
15. apr 2013

@gombicka 9 den este nie je vsetkemu koniec. Este pockaj. Drzkaj sa.

gombicka
15. apr 2013

@cuculik1
@rusalka22
uz je jasne, uz je koniec...uz som zacala krvacat.

gombicka
15. apr 2013

@rusalka22 daj v stredu vediet, co a ako...a drzim palce...ked sa nic nedeje, to je urcite dobre znamenie!

rusalka22
15. apr 2013

@gombicka Mojinko je mi to moc ľúto ... Kolký to bol tvoj pokus? Hned ako sa bude dat šup do ďalšieho kola, istotne sa podarí. Dám ti vediet v stredu

gombicka
16. apr 2013

@rusalka22 bol to moj druhy, este mam jeden. Ja ale zijem v UK, kde je cakacka na to ovela dlhisa. Na prve som cakala 8 mesiacov, na druhe 12 (ale oddalovalo sa to najpv pre moju laparku, potom kvoli vianociam a potom som zas bola chora)..tak neviem, ci zvladnem to dalsie cakanie.

sherny
16. apr 2013

@bambula268 mne iba jedno, viacej sme nemali ☹
Zajtra bude tomu týždeň...a o ďalší týždeň na krv...

rusalka22
16. apr 2013

@gombicka ANo to cakanie je najhorsie ... Mne ked povedali ze min 5 rokov cakat na darkynu vajicok skoro ma piclo. Za dva roky sme sa posunuli o dve miesta :( Neboj do tretice vsetko vyjde ..

rusalka22
17. apr 2013

Jedna čiarka ... A je koniec :(

gombicka
17. apr 2013

@rusalka22 nemyslim, ze je koniec...ved dnes mas len prvy den, ked HCG MOZE uz byt deteknute...to vsak neznamena, ze tam nie je, mozno je ho len malo. Pockaj este aspon 2 dni.
Si myslim, ze pokial nespinis a nemas bolesti, ze je dobre.

gombicka
17. apr 2013

@sherny drzim palce nech stastivo prejde ten druhy tyzden...ten je asi najtazsi. Ja ho uz mam za sebou...a ani este neskoncil :(

bambula268
17. apr 2013

@sherny nevadi hoci len jedno, urcite je to bojovnik 🙂 drzim prsty, aby ti to vyslo..ja budem mat zajtra tyzden, co mi vlozili...a co budes i testovat, doma,ci pockas na krv?

rusalka22
17. apr 2013

@gombicka nemyslím .. Lebo viem ako som sa cítila pri úspešnom KET :( dúfam že moji dvaja mrazacikovia sa rozmrazia ...

kuratenko11
17. apr 2013

Ahojte
ja som dnes testovala som 8 deň po ET a som skusila testovať.Takže najskôr bol duch,ktorý som videla asi iba ja 🙂 ale asi po hodine ked už som išla test vyhodiť tam bola viditeľná čiarka,je to vôbec možné???? Uvidím na 10 deň či ma drobec prekvapí,alebo budem smútiť.

sherny
17. apr 2013

@bambula268 ... Nebudem testovať, za tie roky som sa natestovala až až...počkám si pekne na krv......

...berieš utros? Lebo ja ano, a som z neho strašne nafúknutá...aj ma pobolieva podbrusko...ako keby mala prísť mrcha...pobolieva ma to cez deň, ale aj v noci...vôbec neviem čo si o tom mám myslieť...

sherny
17. apr 2013

@gombicka ..dakujeeeem

rusalka22
17. apr 2013

@kuratenko11 zaaaaavidím 🙂

sherny
17. apr 2013

@rusalka22 ...môžem sa ťa spýtať ako si sa cítila po ket?

sherny
17. apr 2013

@kuratenko11 ...a pociťuješ niečo čoby naznačovalo tehu? Ako zvládaš utros? Já máj dnes týždeň po vklade, a boli ma už niekoľko dni podbrusko...

Držím palčeky, aby čiarka silnela 🙂

rusalka22
17. apr 2013

@sherny pri úspešnom KET ma bolelo bruško a stavy ako pred poriadnou chrípkou... Teraz iba trošku bruško pár dní a nič. Pri úspešnom som jeden den aj trošku špinila

sherny
17. apr 2013

@rusalka22 ...hm, a cítila si podbrusko ako pred mrchou? A bolelo to moc? A utros si ako znášala?

rusalka22
17. apr 2013

Bolelo to dosť myslela som že mám chytený mechúr

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre