Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

angel78
14. mar 2009

hmm asi ste tu uz nikto neni, ze 😒

dafy
14. mar 2009

angel78 ja som tu len idem malej pustit dvd

angel78
14. mar 2009

🙂 ahoj, aj ty si teda cakatelka? kolky den si? prepac nejako mi ta dlha konverzacia usla 😀

dafy
14. mar 2009

ahojky ja som 8den po takze tiez cakam

angel78
14. mar 2009

ja 6 a mas nejake pocity? ja nie, nic ☹ a v ktorom centre si bola? mala si PK? KET?

dafy
14. mar 2009

trocha mam zväcsene prsia a sem tam pocit ako na ms ale nechcem si nahovarat ze som aby som nebola sklamana ako predtym.V Kosiciach Dr Hredzak.a neviem ci som tak blba abo co ha ha ale fakt neviem co to je PK KET musis laicky

dafy
14. mar 2009

a zabudla som je to v centrume SPLN

angel78
14. mar 2009

🙂 prepac, ja som uz snazilka 4 roky, tak uz som zbehla v tychto skratkach. PK je predlzena kultivacia to je ze sa embryo necha dlhsie rast na viacbunkove a KET je embryotransfer zmrazenych embryi.. 😵 ja som bola tento krat v Brne...

dafy
14. mar 2009

no toto som teda nevedela.nie nie teraz mi vkladali cerstve pretoze z mrazenych sa nepodarilo

angel78
14. mar 2009

bolo tu zopar kociek z KE zo Splnu 🙂

dafy
14. mar 2009

fakt?a boli uspesne?

angel78
14. mar 2009

no nam sa tento krat tiez nepodarilo ziadne zmrazit, mali sme len 4 vajicka a tie sa sice oplodnili ale v raste sa dve zastavili a tak mi vlozili tie dve ako morulky,tak dufam, ze uz su riadne zahryznute.. a budes testovat predkrvickou? na ktory den ta budu testovat? v Brne na 12 tazke ja idem az v piatok ☹

angel78
14. mar 2009

tusim hej, to bolo este v minulom roku co si pamatam niekedy oktober, november...

dafy
14. mar 2009

mne kazali o dva tyzdne ale uz mam dost cakania ja som si uz robila test na 6den a vyslo ze nie aj to len preto lebo manzel mi nedal pokoj ale nestracam nadej zopakujem ho v pondelok tak uvidime

dafy
14. mar 2009

mne tentokrat vlozil len dve.ja som chcela 3 ale nakoniec ostalo na dvoch pretoze prve som mala na cisarak takze ta maternica je y casti uz poskodena

angel78
14. mar 2009

no uz tu boli kocky ktore mali // aj na 5 den, ale to je skor vynimocne ako pravidlo. Ja rozyslam, ze si urobim na nejaky 8 alebo 9 den.. mna zase manzelik odhovara aby som nepokusala 🙂 a ty uz teda jedno dietatko mas, 6 rocne? aj to bolo cez IVF?

dafy
14. mar 2009

ja som mala 11vajicok s toho mi oplodnil iba 7.takze 5 ich islo do mraznicky chudence

angel78
14. mar 2009

jej to je pekne tak mas este 5 nanukov, to mas dobre 🙂

dafy
14. mar 2009

ano aj to ja inac neotehotniem nedozrieva mi vajicko a obe vajickovody mam upchate

dafy
14. mar 2009

no neviem s prvymi mam take skusenosti ze som neotehotnela a mala som ich 15 v mraz.ani jedno sa nechytilo

dafy
14. mar 2009

čerstve su čerstve ale zalezi aj od Dr

angel78
14. mar 2009

hm.. no ja mam este nejake 4 nanuky v ISCARE v Bratislave ale tam uz nepojdem ani keby co bolo. bola som tam velmi nespokojna. mala som diagnozu, ze nepriechodne vajcovody. potom mi ich chceli tam zobrat ale ja som nesuhlasila. isla som inemu lekarovi a on mi jeden vajcovod spriechodnil.. takze tak.. keby som povolila, uz by som ich nemala.. aly my mame este aj zly spermiogram, takze sme na IVF. a skusame uz 4 roky neuspesne ☹ ach jo.. uz by sa mohlo zadarit

dafy
14. mar 2009

no ja som bola s hredzakom spokojna na prvykrt sa podarilo je to dobry dr aj ked vela sa od naho nedozvies len tie najnutnejsie veci u neho to islo hladko.ale casom sa stal z neho sukromnik a prevzale to potom dr Toporcerova ako štatna takze ked som sa po 5rokoch rozhodla mat druhe tak som vlastne isla k nej lebo tam ostali aj embrya ona mi sice vravela ze sa daju preniest k nemu ale nepovazovala som to za nutne myslela som ze je aj ona v tom zbehla a ze sa to podari ved vlastne mala ich len vlozit a pripravit tu maternicu na to ale mylila som sa lebo ani raz sa to nepodarilo a az potom som sa dozvedela ze nie je v to dobra a hlavne ze nema v tom uspechy takze ani zdrav poist.s nou uz nepodpisovali zmluvy

dafy
14. mar 2009

takze radsej som si zaplatila u Hrezaka

angel78
14. mar 2009

na lekarovi vela zalezi. ja som mala velmi dobry pocit v Brne. aj ked sme si to uz museli zaplatit, lebo sme vycerpali vsetky 3 pokusy cez poistovnu. Aj keby to nevysli, viem, ze sa postarali maximum o vsetko. predstav si, ze v ISCARE mi vobec nerobili hormonalne testy. ked som dosla do Brna tak prve co bolo tak urobili testy a mala som riadnu disbalanciu. okrem toho aj zvyseny prolaktin co zapricinuje aj nepldnost, takze mi zbytocne robili ivf a vkladali embrya ked som nebola schopna otehotniet.. len biznis o to im islo... je to smutne, ze to takto mozu a nezalezi im na tom aky bude vysledok..

dafy
14. mar 2009

ved prave preto je najlepsie overit si ktory z nich je najlepsi a ktory ma najviac uspechov ja som sa ponaucila tiez u tej doktorky ved ona tam nema co robit.chudence tie zeny co su pri nej lebo zbytocne pridu o sance ved ich je tak malo

dafy
14. mar 2009

a skadial si presne?

angel78
14. mar 2009

ja som z BA.

dafy
14. mar 2009

a preco az do brna si isla niekto ti to odporucil??alebo sama si si zistovala?

angel78
14. mar 2009

vraj maju najlepsiu uspesnost. a kedze uz mame na slovensku vycerpane vsetky platene IVF tak som sa rozhodla ist tam.. taktiez primar ku ktoremu chodim sem do BA tam volakedy robil a hovoril, ze to tam je velmi dobre.. a naozaj zatial som bola velmi spokojna. uz len nech to dobre dopadne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre