Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

dafy
18. mar 2009

majkabb no vcera mi svitla kus nadej kvoli tomu co mi sestra povedala o svojej znamej ale ten test dnes no to ma zas troska odradilo som blba ze furt testujem ale co uz

majkabb
18. mar 2009

budem na teba mysliet!!!!vies teraz to uz nikto nemoze ovplyvnit ,aj u mna predsa neznamena ze ked je test positivny ,,ze to vydrzi az 9 mesiacov ,,spoliehaj sa na tu vieru a treba mysliet positivne!! 😵 😵 😵

majkabb
18. mar 2009

no ved ja som tiez zo zaciatku povedalaze nebudem a vidis ,,uz som ako blazon!!!!!!!!!a uz predsa vcera som ti pisala ,,ze v krvicke to moze ukazat a test nie

angel78
18. mar 2009

dievcata, ake pekne nove fotecky 😵 😵 dafy, to je presne ono, mysli stale na to co ti povedela sestra. uvidis, bude to dobre. tak nakoniec ma v testiku aj predbehnes 🙂 teeeda, myslela som, ze budeme mat vysledok spolu. kedy ho budes vediet??? budem velmo cakat!!!

dafy
18. mar 2009

no ved zajtr uvidime.mne pri prvom ukazalo hned na 8den ze som preto si myslim ze test neklame

majkabb
18. mar 2009

tak dievcata koncim idem do prace ,,dafy zajtra budem cakat positivny vysledok .....
angel ty si silna ,,,obdivujem ta!!!!!!

tak papapa a pekny dnicek 😵 😵 😵

dafy
18. mar 2009

angel78 no vidisto som netrpezliva tak idem uz zajtra lebo uz sa idem s toho zblaznit

dafy
18. mar 2009

angel78 tie lieky co si sa pytala dievcat ja ich tiez neberiem v urcitu hodinu.

angel78
18. mar 2009

veelmi ti drzim palceky

dafy
18. mar 2009

no to si budeme drzat vzajomne a silno

angel78
18. mar 2009

dafy a nebolia ta prsia ani krize? a ako si to mala po prvy krat?

dafy
18. mar 2009

prsia ma uz nebolia krize to ani neviem lebo mna stale kus boleli takze sa podla toho riadit neviem.a pri prvom to si uz ja velmi nepamätam akurat len to ze ma kus pobolievalo brucho a prsia som mala zväcsene a to dost ale kedy to prestalo to si fakt uz nepamätam .

dafy
18. mar 2009

angel 78ja v podstate cele tehotenstvo mala problematicke som prelezala v nemocnici az do porodu

angel78
18. mar 2009

fuha, to muselo byt tazke.. ale stalo to za to, ze? 🙂

dafy
18. mar 2009

no jasne ze stalo ono ja som mala Boreliozu preto to tak dopadlo.ale chvalabohu aj napriek tym silnym liekom a dvom lumbalkam sa mala narodila zdrava

dafy
18. mar 2009

a ty ako sa citis ??boli ta nieco ???aky mas pocit

dafy
18. mar 2009

🙂

angel78
18. mar 2009

no ja som zacala trochu vcera zufat, lebo ma prestali boliet prsia atak som sa bala, ze ci je po vsetko, ale dnes ma zase dost boleli krizeaz kym som si nelahla, tak som zase vieru obnovila a dufam, ze to bude dobre. ja som bezdetna a snazime sa uz 5 rok, takze uz som si presla vselicim.. pred rokom som mala konecne // ale nakoniec mi zistili, ze je to mimomaternicove a tak nasa radost dlho netrvala.. ☹

dafy
18. mar 2009

a aky mas vlastne problem??u nas to pri prvom islo hladko takze som sa ja dlhu dobu netrapila nejako som si to ani neuvedomila ze to nie je take jednoduche.pred dvoma rokmi sme sa rozhodli ze chceme dalsie no ale uz to neslo podla mojich predstav.ale pri jednom nechcem ostat urcite aj ked vobec mozem byt rada ze mam aspon to jedno. 5rokov no je to iste dlha doba to cakanie je hrozne ale teraz uz prisiel tvoj čas urcite tentokrat ti to vyjde musi 😵

angel78
18. mar 2009

no ja som mala autonehodu a krvacanie do brucha a pohmozdeny pankreas. to mi sposobilo zrasty v celom bruchu. takze som mala zrastene vajcovody. pred par mesiacmi sice jeden vajcovod sprechodnili, ale manzel ma zlyspermiogram, takze aj tak sme museli ist na to takto. a ty? aky mas problem?
dakujem, uz to musi vyjst, verriiim 🙂

dafy
18. mar 2009

mne nedozrieva vajicko a mam nepriechodne vajcovody mala som aj prefuk ale nepomohlo.takze umna ina sanca ako IVF neexistuje.urcite to uz u teba musi vyjst ty nemas este ani jedno takze budem na teba velmi velmi mysliet a drzat ti palce.5rokov cakania paneboze ved to uz by bolo fakt nespravodlive 😝

angel78
18. mar 2009

dakujem ti 🙂 verim, ze budeme tehule spolu, aby sme si mohli vymienat zazitky 😀

dafy
18. mar 2009

no to by bolo super ved v podstate ja som prve tehotenstvo si ani neuzila.ty si vravela ze do Brna chodis???

angel78
18. mar 2009

no vidis, tak teraz by si si to mala vynahradit 😉 hej ja chodim do Brna aj na test idem v piatok tam. vies,ze ked sa pozeram na tvoju fotku tak mi trosku pripominas mna? myslim, ze sa na seba trochu podobame 😀 sranda, ze??? a kolko mas rokov ked sa mozem opytat? moji rodicia su inak povodne z vychodu ocino zo Spiskej a mamina pri Presove 😀 ja uz som sa narodila tu na zapade 😀 😀

dafy
18. mar 2009

no tak to ste zo vselikadial 😀 no neviem lebo vela s tvojej fotky nevidim 😀 😀 ja mam 30rokov a mas este aj nieco zmrazene??ja mam este 5 mrazacikov 😝 😝 😝 .a predtym si u koho bola???

dafy
18. mar 2009

ja este popri tom aj varim tak to teda bude jedlo uz cibula mi skoro prihorela 😀 😀

angel78
18. mar 2009

😀 😀 noto teda bude 😀 no moja fotka je pelelope cruiz 😀 takze na tu nepozeraj..

ja uz zmrazene nemam, teda vlastn mam v ISCARE v Ba ale tam uz nepjdem lebo som tam bola velmi nespokojna.. ale ak sa toot nepodari, co si ani nechcem pripustit 😀 tak pojdeme pokracovat v adopcii.. teda taky je plan

dafy
18. mar 2009

ja co chodim k tomu Hredzakovi tak som velmi spokojna fakt ma vela uspechov.ale ved tie zmrazene si mozes preniest k inemu Dr.keby si chcela nie ze by ti to teraz nevyslo ale len tak do buducna. čo sa tyka tvojej fotky tak to si ma teda dostala 😀 😀 😀 tak si tam chytro daj svoju nech ta vidim či seba?? 😅 takze si chcete adoptovat??to je super ale aj tam treba strasne vela cakat ci nie??uz ste si to zistovali???

angel78
18. mar 2009

no teraz nemam ziadnu taku fotku v pocitaci co by som tam mohla dat, ale ked budem tak zmenim 🙂

hej mozem si ich preniest, na to som ani nemyslela.. problem je, ze neviem ake kvalitne tie embryjka su, lebo nemam pocit, ze dorastli ako kvalitne, nerobili dostatocne testy a nedavali mi ziadne hormony na dobru tvobu a tak mali s rastom problem.. tak uvidim.. ale snad to uz riesit nebudem musiet 🙂

hej adopcia je zdlhava.. my sme uz v poradovniku skor 2 roky. ale uz sme v prvej patke, lebo nas kontaktovali tesne pred tymto ivf. tak sme poziadali o odklad do maja, ze uvidime ako to dopadne, takze tak.. no v kazdom pripade aj ked sa nam to teraz podari, tak by sme si chceli jedno dievcatko adoptovat 🙂

dafy
18. mar 2009

musim ist prisiel mangel velmi velmi hladny tak o hodinku tu budem zatial pa 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre