Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

malik
18. okt 2015

@leto79 co dnesny tak testiik?

@chevalbleu drzim palcee, nech je vysledok pozitiiivny 😵

katka17044
18. okt 2015

@chevalbleu mna to caka v sobotu 🙂 drzim palce

leto79
18. okt 2015

@malik nerobila som, chcem az zajtra, mam posledny, tak to uz bude na istotu 😉 Pocity zmiesane, stale spinim, ale v malom mnozstve, take ruzovkastocervenkaste, obcas cervene bodky ako vlasocnice, tak dufam, ze nic zle sa nedeje.

leto79
18. okt 2015

@chevalbleu neboj to zbehne, ja som boal hrozne nervozna, ale nakoniec som sa ukludnila a v stredu uz idem na krv.

chevalbleu
18. okt 2015

@katka17044 a OPU mas kedy teda?

chevalbleu
18. okt 2015

@leto79 Nastastie nasa klinika posielaju na krv 14 dni od OPU a nie od ET takze 5 dni usetrenych 🙂 A robila ai aj doma testy? Ak hej, od ktoreho dna?

chevalbleu
18. okt 2015

@malik Dakujeeeem! Vidim, ze tebe sa zadarilo, gratulujem! Vkladala si 1 ci 2?

katka17044
18. okt 2015

@chevalbleu ja idem na ket uz moj 8 vklad

meli8412
18. okt 2015

@katka17044 A boli nejake z tych 7 uspesne?

katka17044
18. okt 2015

@meli8412 práveže vždy sa uhniezdilo mala som čiarku na teste, ale vydržalo to len 4-5tt vytváram si protilátky proti spermiám a trofoblastu ale mam to podchytené ale aj tak sa minule nepodarilo neviem už v čom to je či v zlých embryjkách neviem uz mam všetko porobené čo sa dá. toto je posledné embryjko a ked opäť nič uz jedine skúsiť Brno lebo uz neviem

leto79
18. okt 2015

@chevalbleu no ja som testovala ako diva od 5. Dna po ket (po uspesnom et som mala slabu ciarku uz na 5.den), ale mala som dost nervy z toho, lebo 5 dni test ukazoval slabu ciarocku ktora nesilnela, vyskocila az vcera na 10.den. tak ak nechces prist o nervu testuj najskor 10.den. ale vzdy neviem na com som, spinim trosku, tak hadam to dopadne dobre. Drzim ti palce, nech sa zadari

meli8412
18. okt 2015

@katka17044 Aspon vedia z coho. Tak dufam, ze vsetko dobre dopadne, konecne

malik
18. okt 2015

@chevalbleu dakujem! 🙂 vkladali sme 2 blastocysty, vo stvrtok doki videl jeden gestacny vak. Za tyzden idem do CAR na utz. 😵 a potom uz ku svojmu gynekologovi

fimi32
18. okt 2015

Prosim vas dievcata,mam na vas otazku,snad mi niekto poradi,resp aspon nazor.
Vo stvrtok som bola na ultrazvuku(posl menzes 17.8., vklad 2.9.-5 dnova kultivacia), doktor povedal ze nie je vidno akcia srdca u plodu a vyzera to na missed abort,poslal ma na kyretaz-na zajtra.CRL 4-6+0.
Za celu dobu ziadne krvacanie,naozaj som bola sokovana a uplne mimo.
Chcem sa spytat,nakolko mi doktor povedal ze podla posl menzesu by som mala byt v tom termine v 8+3tt, z toho usudil ze srdiecko uz malo byt 3 tyzdne vidiet ale ze vyzera plod tak na 6tt.
To by vsak podla vkladu aj mohlo sediet nie??
Nerobim si ziadne nadeje,nejdem histercit a hadat sa s nimi, ale prislo mi to naozaj krute a rychle,ze hned na kyretaz.
A ked som to konzultovala s doktorom z centra,ten bez toho aby videl alebo robil ultrazvuk povedal ze na 99% je to tak...
Viria mi v hlave proste ale take myslienky.
Pred kyretazou mi ma doktor urobit kontrolny ultrazvuk,ale mam pocit ze za 4 dni sa toho asi extra vela nezmeni.

semi78
18. okt 2015

Ahojte.pridavam sa k vam.mala som KET 15.10. a uz pocitam dni v nadeji ☺. Toto je nas 5.pokus,prve ivfnevyslo ani ket.dalsi ket skoncil v 9tt MA a druhe ivf v 6tt. Dufame,ze sa teraz zadari. Vkladali nam 2snehuliacikov😆

semi78
18. okt 2015

Blahozelam babenkam,ktore si nasli vytuzene // a drzim palce aby silneli a v lete sa uz vozili v kociku 😎

semi78
18. okt 2015

@fimi32 viem ako sa citis a co prezivas....drzim palce

malik
18. okt 2015

@fimi32 ahoj, podla mna, velmi unahlene. Pri IVF sa beru tyzdne trosku inak. Nezabudaj, ze mas pravo odmietnut hned zakrok a vyziadat kontrolu o napr. Tyzden. Praveze za par dni sa toho moze velmi zmenit! Pockala by som do piatku a vyziadala kontrolne sono.dr z car sa priklanal ku ktorej variente?

fimi32
18. okt 2015

@malik
On sa priklanal k variante ze je to MA.
Prave sme s muzom o tom debatovali,od stvrtku sme na to nasli taku silu,a proste ja si nejdem nahovarat alebo davat si falosne nadeje,ale odzaciatku som to mala take spomalene,14.den po ET hcg 55, 16.den 151, 18.den 481, 21.den 1281
Mna proste zarazila ta istota a hned ze kyretaz.
Nechcem sa hrat na mudru,je to nase prve ivf,prvy et,isli sme do toho a nevedeli sme,iba na internete prestudovane.

leto79
18. okt 2015

@fimi32 su zeny ktore pri missed ab. vobec nekrvacaju, ale co ma prekvapilo, ze pocitali tt podla poslednej ms, ved pri ket sa mohlo aj neskor uhniezdit. Ak si nie si ista, trvaj na tom kontrolnom ultrazvuku, daj na svoje pocity, aj ked hadam by nesli robit kyret keby si neboli isti. Ale aj doktori su len ludia a mozu sa mylit.

fimi32
18. okt 2015

@leto79
To si tiez myslim,ze snad by to nepovedali len tak z brucha.
citala som skusenosti niektorych bab a pisali ze napr v 6tt akcia nebola a o 2 tyzdne uz hej.
Naozaj uz sme toho od prvej konzultacie az po vklad vela prezili a stalo nas to vela nervov...a doktor ma po prvom ultrazvuku posle na kyret.

malik
18. okt 2015

@fimi32 to hcg svedci o to, ze sa embryjo neskor uhniezdilo. Stupalo to pekne. Ano, je to tak, aj lekari sa mozu mylit. A velakrat sa stalo, ze prave pri kontrolnom utz sa to zmenilo. Par dni urobi velmi vela!!! Vyziada si kontrolu o par dni a daj na svoje pocity...

meli8412
18. okt 2015

@fimi32 Nechápem, ako mohli povedat, ze uz tam malo byt srdiecko 3 tyzdne, ja som 7 tt (6+1) a nemala som srdiecko na ultrazvuku. Pri mojom prvom tehu som isla v 9tt na ultrazvuk a bolo tam srdiecko a aj pri druhom cca.9-10, ale zalezi aj kedy sa stalo uhniezdenie.

fimi32
18. okt 2015

@malik
Ja som to tiez tak vnimala a ked som bola na ultrazvuku,ohladom vylucenia mimomaternicoveho tehotenstva po tej hodnote hcg 1281, tak doktor povedal ze je v maternici tehotenstvo.
Nedavam si nadej,ale zaraza ma ze tomu nedali ani sancu,kedze podla vyberu nie som v 9tt ale v 7+3tt.
Je jasne ze su zeny ktorym potvrdili akciu aj v 6tom, ale taketo jednoznacne odbitie som necakala.

meli8412
18. okt 2015

@fimi32 Nic nestratis, ked pockas, tyzden. Drzim ti palce, aby vsetko dopadlo dobre.

leto79
18. okt 2015

@fimi32 ja ked som otehotnela pritodzene, zistila som to az ked som bola asi v 6tt podla poslednej ms, dr na uzv videl iba vak, potom som zacala krvacat, skoncila som v nemocnici, kde som lezala asi 4 dni, to uz som bola pomaly v 8tt, sono mi robili asi 4krat, ja som dost krvacala napriek vysokym davkam liekov a injekcii. Skoncilo to kyretom, chcem tym povedat, ze furt ms pozerali ci sa srdiecko neobjsvi, sak mohla byt neskor ovu. Po poslednom sone kde mi jasne ukazali ze vacok je uz zdeformovany, ze nic z toho a kyret. Trvaj na kontrolnom uzv pripadne na krvi ci hcg kleslo, tyzden ti neublizi aj keby babenko nezilo, ale ked si nie si ista, trvaj na tom alebo chod na kontrolu do car.

fimi32
18. okt 2015

@meli8412
Ako pisem,nerobim si nadeje,ale zasa aby som tomu nedala ani sancu??to by som si naozaj vycitala.
Ja sa v tom nevyznam,nespochybnujem ich profesionalitu,ale pre mna to nie je ze jedno z mnohych...pre kazdu zenu je to fyzicka aj psychicka zataz a kazda to preziva intenzivne-tesi sa a ma nadej
Proste moj gyn to bral podla posledneho menzesu,cize podla toho to tak usudil.

leto79
18. okt 2015

@fimi32 drzim ti palce, ale motyka niekedy naozaj vystreli

dani412
19. okt 2015

@izzie27 ahoj, ano robila som si test, ale je negatívny ☹ jedna palička. Menzes mi síce mešká, nekrvacam ani nespinim. Uz aj močový mechúr prestal bolieť. Ale ten test ma dost znepokojuje. Uz si ho nerobím, počkám na krv. Mam ist na kontrolu. Chcem sa spýtať, ci mi dr. Urobí aj ultrazvuk? Je to tam vidieť? Lebo ked to tam vkladali, tak tam bola vidno bodka.

meli8412
19. okt 2015

@dani412 Ja som bola po krvi az na 14. den, cize o mesiac po vklade a teraz o tyzden idem znova, ci ma srdiecko.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre