Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

kikuskina
24. júl 2012

@jaja102 a jemu na mobil naozaj niekolko krat aj cez vikend vzdy ked som potrebovala vzdy som zavolala a naozaj bol velmi ochotny.

jaja102
24. júl 2012

@kikuskina no ja mam taku smolu,bud mu volam,ked obeduje,alebo aj dnes,ze "mam pacientku"...tak ja neviem,stale mam pocit,ze rusim.teda on mi to dava tak pocitit... ☹ ☹

cora41
24. júl 2012

@nelynka spolu??? tak to teda beriem 🙂 tak sa teda snaz riadne riadne a dame si stretko v Aide 🙂

kikuskina
24. júl 2012

@jaja102 nie nie urcite to tak nie je,to su len take pocity to sa ti zda.ja by som bola neodbitna a urcite by som mu zavolala znova.byt tebou tak mu zavolam okolo 8:15 to chodi vtedy tak na operacku,uvidis zajtra rano ho zastihnes a hned zmenis nazor na neho.vyhovie ti uvidis 😀

jaja102
24. júl 2012

@kikuskina myslis na mobil?ci pevnu?oki,tak ja to skusim......

zuzanka.h
24. júl 2012

@jaja102 nepošlú ti recept z centra poštou???? mne to tak urobili🙂

jaja102
24. júl 2012

@zuzanka.h este som to neskusala,ale aj @kikuskina mi to poradila 🙂

zuzanka.h
24. júl 2012

@jaja102 no mne z helíku poslali prvou tiedou na druhý deň som ho mala 🙂

jaja102
24. júl 2012

@zuzanka.h volala si krajkovi na mobil?ci na pevnu?kedy mu je najlepsie volat?kikus pisala ze o 8:15...

kikuskina
24. júl 2012

@jaja102
ja som mu volala vzdy len na mobil vidis aj zuzane to poslali z heliosu

zuzanka.h
24. júl 2012

ja som volala na recepciu nie krajkovi a na recepcii mi to seetrička vzbavila 🙂

nelynka
24. júl 2012

@cora41 vyyyyborneee... 😀 som za 😀 😀

kuspitka
25. júl 2012

ahojte.tak test silnie..

kikuskina
25. júl 2012

@kuspitka tak super 😀

timmka
25. júl 2012

@jaja102 moja mna vajka boleli do 3 mesiaca, veeelmi som ich citila, vraj produkuju hormon,tak preto, v ziadnom pripade neznizuj davku,ber tak ako mas, mne sice moj znizil v 8tt ale ja beriem aj duphaston.... 😉 , skus este mam -nemam lieky, ja som si objednavala od bab, lebo moj gyndos so zaciatku nevedel, ze som si ho zvysila ked som zacala spinit...drzim palceky
a na tie bolesti si treba zvyknut, ja ich mam aj teraz a som uz v 17tt, stale citim brusko a sem tam ma picha atd....vsak sme tehotne tak musi nieco boliet 😀

cora41
25. júl 2012

tak ahojte baby: mam takeho skveleho suseda gynekologa a dnes mi zobral rano krv na HCG a vezme mi aj v piatok a pondelok, ci stupa 🙂 lebo moj obvodny ma dovolenku a v CARe tiez.. ( super sa roztrusili) a kedze som uz nemala duphaston, tak som sa zastavila za susedom, ci mi nemoze predpisat a on rovno cely stastny, ze som tehulka mi vybavil aj krvicku.. 🙂 🙂 Drzte mi prosim prsty, nech je to aspon vysoke a v piatok este vyssie 🙂 🙂

kuspitka
25. júl 2012

@cora41 tak super moja.daj info som zvedava

cora41
25. júl 2012

@kuspitka jasne 🙂 A ty sa ako citis? Vsetko v poriadku? Testovala si dnes? daj na stranku, nech sa potesime, ako rastiete 🙂

kuspitka
25. júl 2012

@cora41 pozri album moj..
tak je mi zle stale ma napina,v noci nespím.spodok kus bolí,ale nekrvácam a to je dobré..nech už je piatok nech viem či čakám dve

danuska111
25. júl 2012

@kuspitka mi ideme zajtra na prvý pokec do iscaru tak som zvedavá, ale už aj u nás padajú také otátky, že čo keby boli dve, no tak budú dve, bola by som aj tak rada, no nie? a pozerám, že mi sme na tom s deťmi rovnako, moja malá bude mať o týždeň 3 roky

kuspitka
25. júl 2012

@danuska111 ja inak pochadzam z Nitry.joj moja mne je jedno čo to bude a koľko len nech je to v poriadku.mám super manžela celé dni je z malou snaží sa mi veľa pomáhať neviem,ako to bude ,keď pôjde do prace.idem kus upratovat teraz su vonku

nelynka
25. júl 2012

@cora41 mojko, mam prosbu..koho mas gyndosa??

kuspitka
25. júl 2012

@nelynka moja zas máš problém zo sestričkou?bola si na krv?

nelynka
25. júl 2012

@kuspitka este stale, uz musim vymenit uz nevladzem..len neviem ako to urobit ze by som tam uz ist nemusela :(

kuspitka
25. júl 2012

@nelynka moja ja som to tak urobila,že som išla ku novému lekárovi a on si vypýtal kartu a ku starému som ani nemusela isť.kvoli nemu som prisla o jedno z vojiciek

nelynka
25. júl 2012

@kuspitka tak som sa docitala ze ked som Pn tak ma ziaden lekar do starostlivosti nevezme..takze to necham zatial tak a uvidime ako sa tehu vyvynie..az by som tehu bola nadalej tak to poriesim nejako behom augusta..
ak tehu nebudem tak mi PN aj tak ukonci tak to poriesim aj tak 😝

len ma stve ze budem musiet este mesiac byt pri tejto tape.. 😒

kuspitka
25. júl 2012

@nelynka co uz moja,ale dufam ze bude vsetko dobre,kedy mas dnes krv?

nelynka
25. júl 2012

@kuspitka uvidime co a jak..
na krv som uz bola o 13h volam do centra co a jak a o 13:30 si mam ist do labaku po papier, snad tam bude nejake HCG
a letim na gyndu odniest papier nech si sestricka zalozi a ju zjebem ci mam prist na kontrolu v sobotu (tak mi napisala na PN na papier zozadu 😀 )
a ze ten termin co mi ona dala nemozem prist a hotovo..nazdar

kuspitka
25. júl 2012

@nelynka joj moja.drzim palce nech je tam HCG..

nelynka
25. júl 2012

@kuspitka uvidime moja

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre