Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

janet13
29. apr 2011

@vivienna ahoj 🙂 , ako sa máš? Cítiš sa stále rovnako, alebo sa už radšej nepozoruješ? 😉 Koľko embryjok ti vkladali a aké veľké, ak sa smiem opýtať? Mňa z toho čakania porazí 🙂 🙂 🙂 Teraz to ide strašne pomaly...no čo už, treba veriť!!! 😀 pa

vivienna
29. apr 2011

@janet13 ahoj mám sa tak všelijak, raz ma bolí brucho, potom hlava, potom nič a tak dookola....hmmm velmi sa nepozorujem a netestujem 😅

dorotka66
29. apr 2011

@makovicka53 ahoj makovička 🙂 no prvý menzes skončil pred týždňom a tak ten II ešte len čakám a vraj budem 60 dní 😎 tak uvidíme... už to tak nesledujem. keď príde bude. dnes sme si vybrali dovolenku a tak sa začínam tešiť, že si oddýchneme a potom sa do toho pustíme naplno 😀 s čerstvými silami!

daska1977
29. apr 2011

@shehzade_91 silno, silno držím palčeky, určite to vyšlo a už nosíš pod srdiečkom bábätko... 🙂 teším sa s Tebou... potichúúúúúúúúčky... 😉

shehzade_91
29. apr 2011

@daska1977 dakujem krasne daska 🙂 🙂 a ty si ako na tom aku mas situaciu?? no ja dufam ze to HCG mi do buduceho tyzdna stupne ako ma :P

renattka24
30. apr 2011

@shehzade_91 Ahojky.No mam sa fajn az na ten kasel stale ma prenasleduje.....a som dost unavena stale ale inak pohodicka.A sestra no nic moc.Mysleli si ze infuzie jej pomohly ale tuto noc jej bolo zasa zle tak je znova na infuziach....neviem robili jej nejake testy tak uvidime.....
Viem si predstavit aky ste s manzelom stastny.Je to radost.Pockaj ked zacnes priberat a zacne sa Ti gulatit brusko 😀 Manzel mi stale hladka brusko 😅 Tesime sa velmi.Neboj ta hodnota bude stupat, urcite sa to rozbehne.Treba oddychovat a nenamahat sa 😀 Nohy pekne hore 😀 Maj sa zatial paaa

shehzade_91
30. apr 2011

@renattka24 dakujem pekne..s manzelom sme neskutocne stastny na tuto chvilu sme cakali a konecen prsla ved ja som este len v 2 tt a uz manzel hladka :D sice je to tam len taka fazulka ale ona nas urcite citi 🙂 ty sa moja lieckaj dufam ze ta ten kasel nebude dlho trapit..aj tvojej sestre prajem vela stastia dufam ze sa coskoro uzdravy..noo uvidime mam tam ist buduci piatok tak hadam to bojde horee :P ale my v to dufame a nevzdavame sa drzkaj sapap

makovicka53
30. apr 2011

@dorotka66 ahojky no super...tesim sa s tebou....my sme zas spontanny cize ked sa nam zaziada trosku oddychu tak sup ho niekam vypadnut 😀 ...a kam sa chystate? 😉 ...veru ani ja na to uz nemyslim ...to je fajn🙂 drzkaj sa mi 😉

daska1977
30. apr 2011

@shehzade_91 ja som po prvom neúspešnom IVF, mrazáčikov som nemala a idem na druhé. chcela som ísť na dovolenku, oddýchnuť si, ale povedali mi, že sa musíme poponáhľať, lebo mám 34 rokov a FSH mi stúpa...

dorotka66
1. máj 2011

@renattka24 ahoj renátka, pozerám, že si pekne užívate a rastiete. super 😉 držím palce, nech tých 8 mesiacov rýchlo ubehne 😀

dorotka66
1. máj 2011

@makovicka53 no veď aj my sme boli spontánni a manžel mi poslal rezerváciu v piatok. ale vybral to čo som mala na pláne, takže ok. už som si definitívne zistila, že po krátkom protokole mi II ms dôjde až cca po 60 dňoch a tak najskôr bude KETko až 15-20 júna. a preto ideme na dovču začiatkom júna a potom by sme hneď začali s ketkom. no ty si mala asi dlhý protokol, a tak začnete určte skôr. verím, že leto nám pomôže ...myslím všetkým čakateľkám 😀

renattka24
1. máj 2011

@dorotka66 😀 😀 Tak to ano uzivame si to.A priberam tusim aj z vody 😀 V utorok idem na ULT tak som hrozne zvedava......Aj Tebe prajem aby rychlo prisla mrcha a sup do dalsieho kola 😎

vivienna
1. máj 2011

@daska1977 ahoj..prepáč som tu nováčik, neviem čo je FSH 😅 ...dakujem

daska1977
1. máj 2011

hormón... to znamená, že moje vaječníky prestávajú pomaly pracovať, že sa blíži menopauza, hoci mám iba 34, takže nechápačky, ako je to možné... ale teraz som si objednala kvapky, tak uvidím, či to pomôže...

daska1977
1. máj 2011

baby, mám na Vás ešte otázočky: robia v Iscare Martin pravidelné kontroly ultraz a odbery??
: neviete podľa čoho určujú, či krátky protokol, alebo dlhý?? lebo mne v heliose vkladali embryjká pri 1. IVF piaty deň...?
: aké injekcie na stimulku predpisujú??
: má z Vás niektorá skúsenosti s PiGD??
: a ako to prebieha pri odbere?? dajú tabletku a ideš na sálu a potom uspávačku a odber?? a pri vklade??
: robia každý deň aj v sobotu aj v nedeľu?? aj odbery oocytov, UZV, krv, vklad??

veľmi pekne ďakujem za odpoveď 🙂))

petuska123
2. máj 2011

@daska1977 ahoj ten fsh hormon zistili aj mne a to mam 25. 😕 pri 1 odbere bol 12,72 a druhy uz bol v poriadku

karkana
2. máj 2011

som 12den po transferer a pociťujem také pichanie zavše v podbrušku aj vo vaječníkoch,v stredu idem na krv, 😒

dicinka1
2. máj 2011

ahojte baby..hcg pod 1..takže sa ani neuchytilo.. čiže ked pojdem na dalšie KET zabezpečim si pre malu niekoho kto sa o nu postara..a nebudem musiet sa vláčit s kočikom do KE ..po vlakoch...a možno sa prestali vyvijat..no nevadi..volala som dnes Hermimu..ale vravel,že mam zavolat neskor,pretože ma dnes vela ludi..tak mu budem volat zajtra..

baby,čakatelkam prajem // čo najskor...ja som rada,že mam aspon malu..ale určite nechcem,aby bola sama..nikdy neviem čo sa može niekedy stat..a ak by som prišla o Emmku,tak by som sa zblaznila..tak aj preto nechcem mat len 1 babo..

makovicka53
3. máj 2011

@dorotka66 ahojky tak prajem aby ste si to uzili naplno...verim ze nam leto bude priat 😉 ..drz sa pa

makovicka53
3. máj 2011

@renattka24 jeeej a co to tu vidim uz si si nahodila tyzdne ...moc moc drzim palce nech uz mas malicke v naruci 😉 😵 😵 😵

luly3
3. máj 2011

ahojte
@renattka24 tak čo ako dopadol dnes ULT????????
aj ja som bola drobec má 20 mm 😀 😀 😀 som podla mrchy 8 + 3
a podla ULT je to 8+5 😉

renattka24
3. máj 2011

@makovicka53 Ano dnes sme boli na tom ULT a pytala som sa doktorky a povedala tak 6-7 tyzden.A aj manzel bol so mnou na ULT a videli sme buchat srdiecko, nevedela som zte je to taky krasny pocit.
Babenky prajem Vam to zo srdiecka nech sa Vam to uz coskoro podari 😎

renattka24
3. máj 2011

@luly3 Ahojky.No bolo uzasne.Tak sme sa tesili s manzelom, ze sme obaja videli to malinke srdiecko ako buchalo 😅 No nadhera.Ja som vraj asi 6-7 tt ale este sa to ze neda posudit a tak za 2 tyzdne idem znova. Snad uz bude vacsie 😀 Teraz mame len 5mm 😀 😀 Aky maly pokladik 😀 Takze budeme spolu cakat 😀 Ty ma trosku predbehnes ale budeme v tom spolu 😀 A co uz aj priberas??Ja som pribrala uz 2kg 😅 ale som uz mesiac doma.Ale neriesim to uzivam si to 😝 Ved snad to potom schudnem,budem pekne nevyspana a venovat sa babenku takze sa tesiiiim 😀 Este stale chodis do Car centra?ja chodim,ale snad tam uz pojdem posledny krat a potom budem chodit svojej Gynekologycke, neviem ako to chodi 😀

mabumi
4. máj 2011

ahojte 🙂
@renattka24 gratulujem, to musel byť nádhernýýýýýýý pocit 😅 . bodaj by sme ho čím skôr zažili aj my ostatné 😵 😵 😵 . ja idem v piatok na ultrazvuk na 13.dc. som hrooooozne zvedavá, či sa zobudíme, či sa budeme ďalej vyvíjať, či sa uchytíme...... 😝 😅 😅 . aaach, dlhá cesta pred nami, len keby bola úspešná 😵

luly3
4. máj 2011

@renattka24 ahoj nie nie ja už nechodím do centra už chodím k svojmu lekárovi 😉
a gratulujem k srdiečku 😅

renattka24
4. máj 2011

@mabumi Neboj ja verim,ze sa to tu zacne pekne rozvijat a budu tu pribudat dalsie a dalsie tehulky 😀 Drzim pastiky na ULT.Ty mas po dalsom vklade???
@luly3 Tak super.Dufam,ze tam uz aj ja pojdem posledny krat.A tehotensku knizocku kedy dostanem??? 😅 Som hrozne nedockava.....Opatrrujte sa 😎 😎

mabumi
4. máj 2011

@renattka24 nieee, to až budúci týždeň ak bude všetko ako má. teraz pôjdem len na kontrolu sliznice. dúfam, že to bude OK, lebo dnes som trochu špinila 😕

renattka24
4. máj 2011

@mabumi No tak snad to bude v poriadku.A budem Ti velmi drzat pestiky.A tesim sa ze si sa do toho obula tak rychlo.Urcite sa to podari.Mas vela hormonov v sebe a to je dobre.Takze sa to podari 😀

mabumi
4. máj 2011

@renattka24 dúfam, že máš pravdu 😵 😵 😵

silvinnka
4. máj 2011

ahojte babulky,tak dnes padlo definitivne docentove rozhodnutie....podstupujeme druhe IVF. ,dnes sme podpisali zmluvu....na sone mi videl 2 krasne 2cm vajka,ovulka jak svina,ale co z toho ked nemozeme skusit prirodzene....dnes mi aj potvrdili ,ze mam menej kvalitne vajka a v tom je moj problem,na druhej strane konecne po 6tich rokoch viem ,co mi sposobilo potraty ☹ stimulovat budem s gonalom..... tak hadam bude dost vajok bez ohss a aspon par bude kvalitnych !!!!mocccc si toprajem !!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre