Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

datelinka31
29. mar 2016

Aha :D a co sa tyka prvych dni po vklade, pocitovala si nieco inak? Ja sa citim inak, neviem to opisat, ale mozno si to len nahovaram 🙂

meli8412
29. mar 2016

@datelinka31 kazda je inak citliva, ja nic som necitila, niektora moze reagovat aj na hormon progesteron.

kozicka139
29. mar 2016

Tak sonom potvrdene som v 6tt a cakan dvojicky 🙂

datelinka31
29. mar 2016

@kozicka139 jeej, to je super, gratulujem! Aj ja by som chcela dvojicky!

leoriki
29. mar 2016

@kozicka139 jeziiiis,to je krásne.dvojičky,,,,gratulujem..veľmi by som ich chcela aj ja.

dancura
29. mar 2016

@kozicka139 gratulujem mooooc🙂

kozicka139
29. mar 2016

Dakujem velmi pekne uz len teraz ich pekne donosit dokonca 🙂

1veverica
29. mar 2016

@kozicka139 drzim prsteky, nech sa to podari 🙂 nestresovat sa, klud, a bude to vsetko ako ma byt 🙂

mojpoklad
29. mar 2016

Ahojte baby, dnes som bola v Care na krv, lebo mi mešká ms 5 dní (teda nejakých 17 dní od ovulácie), hodnota HCG 6,6, na tehotenskom teste je slabá čiarka. Tiež mi našli cca pred 2 týždňami endo. cystu, môže byť tento nárast HCG spôsobený cystou alebo išlo o biochemické tehu, je to pre mňa dôležité, keďže nám odporúčajú už darcovnské spermie.... ďakujem za všetky rady.

janaplt
29. mar 2016

Ahojte kočky pridávam sa k vám 😊 máme od dnes v brušku dve bublinky 😍😍😍

aveeva72
29. mar 2016

Dievcata, ja som dnes 8.den po transfere a to cakanie uz zacina byt nevydrzatelne ☹ . Asi si zajtra uz urobim test. Mala som predlzenu kultivaciu, vkladali mi 2 5-dnove embrjka, tak mozno uz nieco bude vidiet, ci?

bebe133
29. mar 2016

@aveeva72 tiez som bola velmi netrpezliva. Podla mna ti test uz ukaze aspon slabu ciarocku. Drzim palce 🙂

meli8412
29. mar 2016

@aveeva72 zajtra uz bude 9.den,tak by ti urcite malo ukazat ci ano alebo nie. Drzim palce, aby si nasla 2//

aveeva72
29. mar 2016

Dievcataaa, tak diky za povzbudenie, potom napisem ako som dopadla.

vanda83
29. mar 2016

@kozicka139 gratulujem a tesim sa s tebou😊

evit81
30. mar 2016

Ahojte baby, držím vám všetkým palce, nech to výjde - musí !!!! Viem, čo prežívate, zažila som si to čakanie dvakrát, 2 ivf, 2 ET a nič z toho. Z posledného ivf nám zostali aspoň 3 embryjká. Pred ďalším vkladom som sa ale rozhodla absolvovať všemožné vyšetrenia, aby sme vylúčili ďalší neúspech pri KET. Podotknem, že už jedno dieťa staršie - prirodzene z prvého manželstva mám. Výsledky mám z endokrinológie, imunológie aj hematológie ok. Len zníženú hladinu Vitamínu D a železa - obe teraz predpísanými liekmi dopĺňam. Hematológ ešte navrhol (hoci mám výsledky ok), aby som preventívne pred KET a potom až do konca tehu pichala Fraxiparin. Baby ste tu niektorá, ktorá si ho pichá - takto preventívne? A ešte otázočka - cvičili ste pred KET-om - myslím v prípravnej fáze? Pomohlo to? Chodím teraz pravidelne do posilky, baví ma to, rozmýšľam, že do utz kontroly by som ešte chodila. Predtým som už od prvej inj. pri ivf oddychovala, necvičila som, aj tak to bolo k ničomu.

meli8412
30. mar 2016

@evit81 kam chodim do car, automaticky chcu, aby si baby pichali fraxik, hovorili, ze kvoli tomu maju uspesnos vyssiu. Ja som ho pichala do 12tt. Po vklade by som asi vynechala skakanie, behanie, ja som vtedy zacala chodit na brusne tance. Drzim palce

22erik
30. mar 2016

@aveeva72 ahoj a mas aj dáke príznaky ? Ja som šiesty den po vklade a vôbec nic nepociťujem len v prvé tri dni ma boleli prsia ale uz aj to prešlo 😏

evit81
30. mar 2016

@meli8412 ahoj, ďakujem za odpoveď. Ja som myslela to cvičenie do utz pred vkladom. Po vklade by som asi zaradila iba prechádzky, pre istotu.

bebe133
30. mar 2016

@evit81 tiez 2 ivf a dva krat neuspesne et. Ale zamrazene mame uz len jedno. Ja chodievam na aerobik a vzdy do ultz som cvicila alebo az dokym som nezacala s pichanim pri ivf. Podla mna ti to uskodit nemoze. Po vlozeni samozrejme uz len kludny rezim. O tom fraxiparine som pocula ale ze len tak preventivne sa to mozr pichat, to som nevedela.

datelinka31
30. mar 2016

Dievcata.. Scvoknem uz z tohto cakania.. Dnes je to 4. den po ET a priznam sa, aj ked viem, ze som nemala, ale urobila som si test. Asi som mala skrat, lebo aj tak to nema ziadnu vypovednu hodnotu zrejme. Bol tam len neviditelny duch a to po limite.. Chcela by som sa opytat, za kolko sa z tela vyluci ta injekcia na uvolnenie vajicka? Nie je to pregnyl, zabudla som nazov..

meli8412
31. mar 2016

@datelinka31 pri oregnyle 8-10 dni, pri inom neviem.

1veverica
31. mar 2016

@datelinka31 ja som mala ovitrelle, alebo tak nejako, a tiez tak cca 8-10dni

1veverica
31. mar 2016

@aveeva72 ja som bola 9ty den na krv, a uz bol hcg zvyseny, takze relativne ano, ale je dobre sa otestovat aj o par dni neskor, hlavne ci hcg stupa, ci to este nie je z liekov ☹

aveeva72
31. mar 2016

@22erik Ahoj, pobolieva ma brucho a mám citlivé prsia, ale to môže byť aj z Utrogestanu. Dnes (10.den)rano som sa zase testovala a zase nic, tak este skusim asi raz pred krvnym testom, ale uz sa pomaly pripravujem na moznost, ze z toho nebude nic. 😒

22erik
31. mar 2016

@aveeva72 ahoj mne tiež test nic neukázal robila som si ho šiesty den a ani duch a to som mala ten najcitlivejší ...tiež sa uz pripravujem ze nic 😞

22erik
31. mar 2016

@aveeva72 ms ti mešká ?

aveeva72
31. mar 2016

@22erik Myslim, ze siesty den je este skoro. Este mas sancu. Skus zase napr.10.den.

datelinka31
31. mar 2016

@1veverica ano ovitrell aj ja, takze to mozu byt este ucinky..

meli8412
31. mar 2016

@datelinka31 aku kultivaciu si mala?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre