Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

meli8412
2. apr 2016

@mariajuraj ani mne utros nedrzal, prisla celej parade vtedy, ked som chodila si iscare ba. Ty kam chodis?

aveeva72
3. apr 2016

@meli8412 Ahoj Meli, prosim Ta kolko stoji embryoglue?Eva

meli8412
3. apr 2016

@aveeva72 zalezi na car, ale my sme platili 150€.

cicikmicik
3. apr 2016

ahojte potrebovala by som radu, budem vďačná za každý nazor.. Som po Ketku, spiniť som začala na 8 den, po Ket.. volala som do Caru a tam mi povedali že to može byť aj dobre aj zlé.. včera som bola 12 den po Ket a test mi ukázal kolajničky, ale..... stale špiním.. je to hnede, a väčšinou sa toho viac vyplaví ked si vložim utros do pošvy a on sa rozpustí (alebo ako to napísať ) a ten ostatok vytečie tak s tým aj to špinenie..volala som znova do Car a tam mi povedali že to može byť, že niektoré ženy to špinenie majú.. lieky beriem poctivo, mam kludový režim..zajtra si mam spraviť kontrolný test, ale ja sa ženy bojím strašne že tam ta druhá čiarka už nebude..už mi z toho šibe..myslíte že môžem dufať že sa to udrží?

aveeva72
3. apr 2016

@meli8412 Diky Meli. A podarilo sa vam to po KET s embryoglue? Alebo ste mali cerstve embrya? Eva

mauerka
3. apr 2016

@cicikmicik klud, v pohode sa to moze udrzat. Neviem kolko ti kazali vkladat, ale verim ze aspon 2-2-2. Je vela zien, ktore spinia dlho a je to v poriadku. Osobne poznam take, ktore dost vyrazne spinili cele tehu!!! Pokial to nie je cira krv, tak nestresuj. V niektorych pripadoch museli vymenit Utrogestan za Duphaston a zena prestala spinit.

meli8412
3. apr 2016

@aveeva72 bola som na et a 3 dnovu kultivaciu som mala, podarilo sa 🙂

cicikmicik
3. apr 2016

@mauerka dakujem🙂 za povzbudenie🙂 nie vkladam si progesterone 1-1-1 ž že to je skoro to isté ako utroš..nekázali mi ho zvýšiť zatial..a ešte estrimax... nie je to čerstva krv je to hnedé špinenie, a vraveli mi že je to normalne že možem špiniť pokial to nie je cerstvá krv ale tak vieš ako to je.. už ked to máš potvrdené z testu už sa bojíš všetkého.. a navyše mi po ket / et sme asi najbojazlivejšie..

cicikmicik
3. apr 2016

@mauerka teraz som to čitala v utroši je 100 mg progesterón ja mam progesterone 200mg, tak preto asi len 1-1-1

meli8412
3. apr 2016

@mauerka ja som uzivala crinone 8%, ten som si vkladala 1x vecer az do 12tt. Bolo pohodlnejsie 🙂

bella1303
3. apr 2016

@cicikmicik ahoj ja som po ket spinili s prestavkami do 4 mesiaca a mam zdraveho 3 rocneho chlapceka.neboj

cicikmicik
3. apr 2016

@bella1303 naozaj??? dakujem a blahoželam k zdravemu chlapčekovi🙂 vliala si mi nadej, psychicky som už dosť v koncoch len sa sledujem ale asi ani to nie je dobre... ale hadam to dobre dopadne..tak by som ho chcela, jedno čo to bude len nech to dotiahneme do úspešného konca..

bella1303
3. apr 2016

@cicikmicik aj ja som sa vtefy zlakla a odpisala to ale testy stale boli pozitivne a krv len potvrdila.mas test pozitivny?

1veverica
4. apr 2016

@mariajuraj je mi to velmi luto ☹

vanda83
4. apr 2016

Tak dnes som bola na kontrolny krvny test...a nevyslo to..:( tak uz len pockat na mrchu

stastenka42
4. apr 2016

@cicikmicik nestresuj,je normalne spinenie pretoze mimi si robi miesto,praskaju cievky v maternici a to je to spinenie..pokial nieje cerstva krv tak je to ok..aj ja som spinila tak klud😀

bebe133
4. apr 2016

@vanda83 hlavu hore. Nabuduce sa to urcite podari, musi 🙂

vanda83
4. apr 2016

@bebe133 Jasne ☺tiez si hovorim. Dala som si drink a poplakala a je mi lepsie. Dam si preventivne este jeden.

bebe133
4. apr 2016

@vanda83 ja som si tiez poplakala po neuspesnom et a cez vikend dala za poharik vinka 🙂

aveeva72
4. apr 2016

Baby, aj aj som to orevala...ide sa dalej, do tretice (dufam) vsetko dobre🙂

datelinka31
4. apr 2016

@vanda83
@bebe133
@aveeva72 baby a ostali vam este nejake este nejake embryjka? Nam nic, takze zase vsetko odznova..

datelinka31
4. apr 2016

Ahojte, mam taku otazocku, ze pokial beriem progesteron na ms nedostanem? Dnes som mala dostat, ale kedze beriem tabletky tak viem, ze sa to posuva, este mam brat niekolko dni, to mi kolko bude meskat menstruacia, aj dva tyzdne?

bebe133
4. apr 2016

@datelinka31 my mame uz len jedneho mrazacika. Ja som mala dostat MS v piatok. V sobotu som zacala spinit a MS sa spustila v nedelu. Brala som utrogestan 4-0-4

mauerka
4. apr 2016

@datelinka31 niekomu to progesteron drzi a ms sa nespusti aj ked zena nie je tehotna. Niektora jednoducho dostane ms aj napriek progesteronu. Kolky den si po transfere? Test si este nerobila?

datelinka31
4. apr 2016

@mauerka ja som si viacmenej ista, ze nie som tehotna. Ale na krvny test idem az v stredu, cize dovtedy mam brat, kym sa to nepotvrdi.. Aj ked je to vlastne zbytocne. Test som si robila myslim 6 a 7 den po transfere a bol negativny, potom som uz na to nemala nervy. A teraz mam priznaky ako kazdy mesiac pred ms, som 10 dni po ET..

mauerka
4. apr 2016

@datelinka31 tak moja, ja idem zajtra na krv, dnes som 9dpt a bolesti kramovske mam hrozne, teraz bol cas spravit si test 🙂

meli8412
4. apr 2016

@datelinka31 6-7 den je este priskoro testovat, bolesti ako pred ms moze znamenat aj tehu. Ked si 100% ista, ze sa nezadarilo, tak za jeden test nic nedas, samozrejme okrem penazi. Skus ho spravit rano, mozno sa prijemne prekvapis. Ake embryjko ti vlozili, kolko dnove? Niekomu progesteron drzi ms, niekomu nie. Drzim palce!

datelinka31
4. apr 2016

@mauerka a urobila si si test? Drzim velmi palce nech to vyde.. To uz celkom skoro ides na test, neviem preco ja musim tolko cakat, jedine, ze by ti vkladali 5-6 dnove embryjko, lebo mne len 3-dnove, tak mozno aj preto 🙂

meli8412
4. apr 2016

@datelinka31 zalezi na car, ked sa chodi takto skoro, vtedy je niekedy hcg nizsi a tym padom musia ist na kontrolny odber a niekedy to zial nedopadne dobre. Mne tiez 3dnove vkladali, 9ty den som mala poz.test a na krv som sla na 14ty. Drzim paste.

datelinka31
4. apr 2016

@meli8412 uz som si povedala, ze ziadne testy, vzdy mi prinesu smolu a navyse som potom velmi sklamana a v depkach. Takze som si ich zakazala, lepsie to asi zvladnem, ked to budem pocut od dr. 🙂 vkladali mi 3-dnove 2 embryjka, ja si myslim, ze keby som bola tehu, tak by aspon nieco bolo inak ako kazdy mesiac, ale uz sa poznam a vsetky priznaky a nacasovanie je presne take ako vzdy.. Aj ked by som si zelala zazrak 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre