Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

22erik
15. apr 2016

Ahojte máte niektorá skúsenosti po ivf mimomaternicove tehotenstvo ? Za každé info dakujem

nela17
15. apr 2016

Baby mate niektore skusenost s tym, ze test z krvi na 9 den negativny ☹ a kontrolny o tri dni by mohol byt pozitivny? Dakujem

lujzawp
16. apr 2016

@meli8412 ahoj meli dobre ránko tak dnes 12deň a raňjší test a stale mam krv na slipke🤔🤔🤔 ja som zvedava na tu krv čo mi povedia už nech je utorok🙄

datelinka31
16. apr 2016

Ahojte dievcata, ktore cakate mimi, najdu sa tu take, ktore nemaju ziadne priznaky tehotenstva? Ale ze ziadne :D

tebe
16. apr 2016

@datelinka31 ja nemam ziadne,iba som hladna a priberam.a sem-tam ma zaboli brucho.

meli8412
16. apr 2016

@datelinka31 ja som mala bolesti podbruskom, akoby mala prist ms.

meli8412
16. apr 2016

@lujzawp nadejny test, drzim palce! Pokial nekrvacas uplne silno, tak dovtedy je nadej. Hlavne oddychuj!

datelinka31
16. apr 2016

@meli8412 ale ako dlho si mala tie bolesti, do kolkeho tyzdna?

meli8412
16. apr 2016

@datelinka31 mozem povedat, ze aj doteraz citim. Toto je moje tretie tehu, a iba pri tomto citim tak dlho. Pri dcerke to bolo cca.do takeho 8-9tt.

pufa
16. apr 2016

@22erik ja som mala mimomaternicove po prvom ivf. Vkladali mi len 4 bunkove tak malo kopu času sa zatulat.. A to ani nemám vajcovody! Uhniezdilo sa v rohu maternice tam kde oplodnené vajíčko vchádza z vajcovodu do maternice. Zistilo sa to az v 8tt na ultrazvuku, uz mu aj bilo srdiečko. Museli mi ten roh vyrezať a zašiť. Naštastie sa operácia podarila a neskôr som otehotnela a aj som rodila prirodzene. Tebe sa to tiež stalo?

22erik
16. apr 2016

@pufa ahoj ano momentálne sa caka ci začne HCG klesať a ak nie tak v pondelok musím na príjem najhoršie je ze vôbec na sone nebolo vidieť kde je 😞Mne vkladali 8bunkove po päťdňovej kultivacii prosím ta ako sa potom odstupuje dalej ? Kedy ti robili druhy vklad ? Dakujem za odpoved

22erik
16. apr 2016

@pufa ja som tretí tyzden po vklade

pufa
16. apr 2016

@22erik podozrenie na mimomatrnicove je preto ze hcg neklesa a nic nieje vidiet na usg? tri tyzdne po vklade by uz malo byt vidno embryo.. a hcg sa ako vyvijalo/vyvija? 8 buniek na piaty den je velmi malo. v ktorom centre si bola? to, kedy mozes ist na dalsi vklad zalezi od toho co sa vlastne bude diat. ci sa len prestalo vyvijat v maternici alebo je naozaj niekde vo vajcovode. pokial ho ale nevidno, mozno sa vstrebalo a nebude potrebne robit nic. to sa teraz neda povedat. mna operovali v auguste, v novembri sme boli na vklad a dalsi august sa mi narodil syn.

22erik
16. apr 2016

@pufa bola som v Martine v Heliose od dnes dost krvácam tak dúfam v pondelok HCG bude klesnute a hlavne dúfam ze nebude treba žiadny zákrok

22erik
16. apr 2016

@pufa moje HCG bolo minuli tyzden v piatok 60siat v pondelok 120 a vo štvrtok 100 ...preto mi bola stanovená diagnoza tehotenstvo nezisteného pôvodu ...

ereska
17. apr 2016

@lujzawp vizera to super no ja by som uz ziadne krvacanie nepodcenovala v nemocnici ma vyhresili co som neprisla hned mozno by sa dalo nieco robit no ja som isla ku gynekologicke co mi povedala ze lezat mozem aj doma ale nieje to tak tam ti daju aj injekcie na zastavenie vezmu krv ci ti stupa aj ked poddla testov ano niektore baby tam boli 3 dni a isli domov neriskuj a chod do nemocky

lujzawp
17. apr 2016

@ereska ale ja som ešte nebola ani na krvi a vraj tie testy možu byť aj pozitivne z tych hormonov???no teraz si mi dala a neviem čo mám robiť😥Aj dnes som si robila test a je pozitivny🤗

lujzawp
17. apr 2016

@ereska moj test dnes rano,dnes som len 13nasty deň po vložení

lujzawp
17. apr 2016

@meli8412 mala by som isť skor k lekarovi???krvacam nie silno a dnes len 13nasty deň po vložení 🤔 Neviem čo je spravne vobec

meli8412
17. apr 2016

@lujzawp mozes ist dnes na pohotovost, alebo zajtra do car. Kam chodis do car?

ereska
17. apr 2016

@lujzawp test je krasny pozri moje testy v albume no tiez som spinila troska krvacala a nakoniec to fopadlo zle chod do nemocnice povedz ze test mas pozitivny ale ze krvacas

lujzawp
17. apr 2016

@meli8412 ja chodím do Helios Martin

lujzawp
17. apr 2016

@ereska a ked pojdem do nemocnice nebudu tam na mňa revať,že je to skoro???

lujzawp
17. apr 2016

@ereska ako sa mám spravne rozhodnuť???jasne,že sa bojím ale všeci tvrdia krv je sto percent ,neviem čo urobiť🤔
@meli8412

cicikmicik
17. apr 2016

@lujzawp ahoj revat na teba nikto nemoze..mne povedali ze je to velmi skoro,pokial tam nie je plodik a srdiecko pocut ze v nemocnici s tym.nic nespravia..ale vybehni za to nic nedas..

ba81
17. apr 2016

@lujzawp ahoj!ja som začala krvácať 11 dni po vklade..na pohotovosti pozrel..mala som tam hematóm a skonštatoval ze to krvácanie nieje dobre!mala som ležať a ist na kontrolu o 3 dni.krv som mala pozitívnu no krvácala som stale...kontrolne hcg o 3 dni bolo síce vyššie no podľa testov som vedela ze uz klesá.v ten den som bola na laparke a potvrdilo sa mmt ale povedal ze kľudne mohlo jedno odísť aj s krvácaním a druhé sa zavrtalo vo vajcovode!

22erik
17. apr 2016

@lujzawp choj na pohotovosť zoberú ti HCG a zajtra si budes vediet porovnať tiež ti dajú injekciu aj ja som to tak urobila no bohužiaľ bolo to zbytocne mam mimomaternicove ale u teba to môže byt úplne o niečom inom

meli8412
17. apr 2016

@lujzawp baby maju pravdu. Nic s tym nestratis. Mozno krvacas kvoli hematomu, zoberu ti krv budes hned vediet ci je vysoke hcg a sice ta podla mna pozru na uzv, este nic nebudu vidiet, myslim tehotenstvo, ale mozno ten hematom. Naordinuju ti lieky a daju na strebanie zrazeniny inekciu.

ereska
17. apr 2016

@lujzawp nikto nebude na teba revat dali ste fo toho kppec energie a financii povedz ze si po umelom oplodneni ze testy mas pozitivne no krvacas pochopia ze sa bojis a nechces o male prist drzkaj sa a ozvi sa oznamis nam krasne hcg . Pozri aky som mala ja testik a ake bolo hcg neboj bude to ok ved ti pekne tmavne keb zastavia krvacanie aby nestiahlo aj plodik

ereska
17. apr 2016

@22erik po patdnovej kultivacii by malo mat 100 a viac buniek

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre