Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

balinka
14. dec 2010

@ondre 0903037131 😉

kukucka78
14. dec 2010

@ondre ano bola som u nej poznám ju....kontakt ti napíšem a ako sa ti prejavoval ten OHSS?

ondre
14. dec 2010

@kukucka78 ja som sa zobudila po OPU uz s infuziamy.priebeh OHSS bol mierny,nemusela som ist do nemocnice,ale bol tam. mam PCOcko,takze po opu mi dozrievalo ostatok vajicok.uz pred odberom som dost vela pila,bolo to cudne pretoze v tomto pocasi ledva vypijem pohar vody.

kukucka78
14. dec 2010

@kukucka78 no tak číslo už máš predbehli ma

ondre
14. dec 2010

@balinka to je na pani Annu? bola si u nej aj ty? pomohla?

balinka
14. dec 2010

@ondre ano na nu,este nebola,ja som po KETku,tak zatial cakam a ked to nahodou nevyjde pojdem za nou,ale to uz predbieham 😝

kukucka78
14. dec 2010

@ondre po OPU som mala aj ja infuzku no nepovedali mi prečo i ked som sa čudovala lebo som ju mala jediná...ledva som prišla domov také katastrofálne bolesti som mala...teraz na transfere sa ma doktorka pýtala či ma nebolí brucho vaječník som mala 7cm aj tak naviem jak ma byť velký....a po transfere mi zdôraznila že musím piť denne 4-5litrov tekutiny lebo môže prísť k OHSS

ondre
14. dec 2010

@balinka drzim palce aby KETko dobre dopadlo,nech sa embriijka dobre uhniezdia,aby si uz nemusela chodit. ja som cakatelkou na KETko rok 2011, ale este pred nim asi rajdem za nou mam to tu na skok. a mozem vediet kolko sa plati za KETko?

balinka
14. dec 2010

@ondre dakujem 😉 platila som 120 eur za vklad a ked sa rozhodnes pre PK,tak este 150,ale ja som si PK nedavala,je to zbytocne 😒

ondre
14. dec 2010

@kukucka78dost ma boli spodok brucha,citim az vajka.kolko si mala oocytou?

ondre
14. dec 2010

@balinka 120 za obe embria,zeeeeeee? nepodavala si ziadost do poistovne?neviem co je to PK

balinka
14. dec 2010

@ondre je to jedno kolko ti vkladaju,to je za vklad 120.PK je predlzena kultivacie,ked ti embryjko po rozmrazeni kultivuju.davala som si ziadost,poistovna ti preplaca myslim ze 1000 eur a vsetko ostatne si uz doplacas sama 😒

ondre
14. dec 2010

@balinka no ja som dneska telefonovala sestram a ony ze za KETko sa nepodava ziadost do poistovne.tak ja uz neviem.

balinka
14. dec 2010

@ondre no na KETko nie,dava sa ked ides na IVF a to si si asi podala

ondre
14. dec 2010

@balinka ano to som mala. takze lieky co dostanem budu hradene aj cez poistovnu?

balinka
14. dec 2010

@ondre za lieky nieco plati poistovna a nieco si budes doplacat 😲

ondre
14. dec 2010

@balinka no ja dnes uz koncim,zajtra musim ist uz zarezavat do prace,jak mooooooooooooooooooooc sa mi nechce.ked si spomeniem ze aj ja som mohla byt medzi vami cakatelkami po transfere. hmmmmmmmmmmmmmmmm

balinka
14. dec 2010

@ondre dobru noc 😔 neboj,aj ty sa dockas v novom roku 😉

ondre
15. dec 2010

kde ste baby????? 😲 😲 😲

balinka
17. dec 2010

ahojte babulky 😉 nikto tu nieje po transfere? 😒

ericka007
17. dec 2010

@balinka
Ja sa hlásim 🙂

balinka
17. dec 2010

@ericka007 😉 tak cakame spolu,aj ked do 27 je este daleko 😀 😀 😀

ericka007
17. dec 2010

@balinka
To máš síce pravdu, ale ak nám oznámia dobré správy tak to čakanie stojí za to 😀

alabu
17. dec 2010

@balinka a ja sa hlasim 😀 😀 😀 27 sa vidime 😀

sisulkal
20. dec 2010

ahojte aj ja se hlasim taky cekam do 26.dneska mam ale silnejsi bolest v podbrusku nez do ted tak doufam ze to prejde 😖

martini
20. dec 2010

ahojte. ja som dnes šiesty deň po KETe. takže sa hlásim k čakateľkám a ešte tohtoročným mamičkám 🙂)))

deinad
20. dec 2010

@martini drzim paste, nech Ti to vyjde, bolo by na case, chceme pozitivne spravy 🙂

deinad
20. dec 2010

@deinad no ze by bolo na case som myslela tak, ze je na case, aby pribudla dalsia tehulka 😉

deinad
20. dec 2010

@sisulkal ahojky, neboj sa nic, ziadne negativne myslienky, drzim palceky 🙂

sisulkal
21. dec 2010

@deinad dekuji 🙂 snazim se co se jen da.zitra si idu udelat test.jsem moooc zvedava co se tam ukaze 😲 je to sice jen 8 den ale nemozu uz vydrzet.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre