Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

silvuska121
22. júl 2012

@cora41 ja mám 15 ročnú dcéru. Od jej 2 rokoch sa snažíme a nič. Bola som 3x na inseminácii. IVF je prvé. Zobrali mi 8 vajícok, všetky sa ujali. 3 boli"napichnuté" a 5 sa oplodnilo samovolne. 11.7.mi vložili jedno a 2 mi zmrazili. Neviem čo je to PK. Pred IVF som bola na hysteroskopii. Všetko je v poriadku.

nelynka
22. júl 2012

@cora41 veru moja skoc si tam, maju ho tam na 100% 😀
ja chodim len tam kupovat aj ked teraz som objednavala z netu lebo ma vysli ovela lacejsie 😀 😀

@bique netestujem, nemala som uz na to nervy..vcera som testovala posledny krat, bola len jasna jedna ciarka, ziaden naznak druhej tak kaslem na to..
dneska som 10ty den...este si rozmyslim ci testnem zajtra rano alebo pockam do stredy na krv...aach :(

bique
22. júl 2012

@nelynka joooj mojo, este nevesaj hlavu, po KET ti nemusi este ukazovat a ked sa chytilo iba jedno, tak ukaze este neskor...su kocky, ktore mali aj testy negativne a krvicka bola nakoniec pozitivna...tak klud a nohy v teple 😉 ale aj tak budem na teba zajtra silno silno mysliet 😉

nelynka
22. júl 2012

@bique uvidime..schvalne som pozerala ako som mala minuly KET, tak 8-9 den som špinila a až 10ty den som malá slabučkú čiarku...ale je pravda že som predtým netestovala vobec..a až na margo špinenia som si urobila test..
tak ale teraz nič, tak uvidíme..ešte tu mám jeden mamatest (sme u našich a domov ideme až zajtra) tak možno ho ráno urobím...alebo aj nie..¨v každom prípade zachvílku mám 20 000 príspevok tak snáď ho prídam ako fotku s // 😀 😀 😀
a ked nie tak si aspon užijeme dovču naplno... 😕

bique
22. júl 2012

@nelynka tak to je super rec 🙂 drzim palce ci sa uz rozhodnes rano testovat alebo nie 😉

nelynka
22. júl 2012

@bique neviem ako sa zobdím, ale včera večer neskutočné depk som mala a dneska ráno som sa zobudila s pocitom že to vyšlo, dokonca sa mi aj o // snívalo, ale počkám ešte kúsok..prvýkrát v živote mám strach testovat, čo ja ozaj maniak :D šak vieš :D
hlavne sa mi vymenil pocit, namiesto vnútorného hlasu že KET neverím, mám nejaký tušák že to bude fajn a aj to do toho marca úspešne dotiahneme...
a ked nie, tak nevadí, sklamanie bude ale tolko sklamaní som už prežilam že toto jedno ma nezabije..
len aby som našla prácu od septembra, aby sme všetko vpohode utiahli. 🙂

jaja102
22. júl 2012

@kikuskina ahoj,ja som po ket

cora41
22. júl 2012

@nelynka moja, ved uvidis, ak to nevyjde teraz, tak si uzi dovolenku a oddychni si, prides mozno trosku na ine myslienky ....Myslim na Teba

macaduso
22. júl 2012

@nelynka ahoj ak Ti pomoze tak ja som si nasla druhu ciarku po ket az na 12 den.A to som tiez testovala uz od 5teho dna.Tak neboj este neni nic stratene!!!!drzim palce!!!!

cora41
22. júl 2012

@silvuska121 PK je predlzena kultivacia..od OPU po ET prejde nie 3 dni ale az 5 alebo 6 a tym padom Ti vkladaju len tych naj naj naj...Nerozmyslala si si dat dvoch? predsa len sanca je trosku vyssia..

bique
22. júl 2012

@nelynka mojko, raz to urcite vyjde...nam vsetkym....my mame tiez pred sebou este dlhu cestu, ktoru treba prejst....ale ja verim, ze ju prejdeme a na jej konci najdeme nase vytuzene stastie....nic ine, iba verit 😉 aj ty ver a vysledok sa dostavi 😉 myslim na teba, pis 😉

nelynka
22. júl 2012

@cora41 presne tak..az aj vyjde,najtazsi bude ten
nas 6-7tyzden..tak snaaad..

@macaduso dakujem 🙂
a ty si mala ake stare babule ked ti ich mrazili?
Ja mam 5dnove po pk mrazene..

@bique veru,dlha cesta pred nami je este,ale ja tak aj
dufam,ze sa mi splni sen a dostaneme drobceka
na nase 5te vyrocie sobasa 😀

kikuskina
22. júl 2012

@jaja102
ahoj jaja a kedy si bola na kete,ja som zvedava ako to dopadne nerobim ziadnu paniku a verim ze tento krat krpcek ostane u nas a budeme konecne traja

nelynka
22. júl 2012

kocky strasne ma trapi zaludok :/
taku fajnotu sme s mamkou navarili ze som sa asi objedla

silvuska121
22. júl 2012

@cora41 PK bola - 5 dni. O dvoch som nepremýšlala. Jedno dieta mám - 15 ročnú slečnu. Chceme ešte takého malého drobca, ktorý nás bude potrebovať a nebudem sama 😒

silvuska121
22. júl 2012

@nelynka a čo ste varili? 🙂

nelynka
22. júl 2012

@silvuska121 no 😀
kuraci vyvar s pecenovymi haluskami a kurca na smotane
s nokerlami :D

deinad
22. júl 2012

@lubanka poviem ti tak, ze som to tiez chcela vzdat,tolko neuspechu, snazenia a ziadne odpovede ci priciny,no potom zajdem sem na MK a opat ma to nakopne dalej,nesmieme to jednoducho vzdat za ziadnu cenu, neviem preco sme take skusane zivotom, no to z nas robi silne zeny, ziadna co sa tesi dnes uz z // to nemala lahke, no verim, ze aj nam ostatnym sa postasti. Dakujem ti za mile slova 🙂 a tiez ti zelam vsetko naj naj, ja si tak poviem, ze ked nebudem mat vlastne babo, tak urobim stastnym ine a adoptujeme si, byt mamou je krasne pislanie, takze ja sa toho nevzdam za ziadnych okolnosti ;) drz sa.

nelynka
22. júl 2012

no mm mi narobil chute s parkom v rozku a dala som
si a pomohlo..ale problem je,ze jeden mi je malo a nechce
sa mi uz z postele :/

deinad
22. júl 2012

@nelynka tiez by som si dala no nema kto spravit :P

nelynka
22. júl 2012

@deinad tak ja som muza ukecala na jeden ale druhy
som uz musela sama si urobit :D

deinad
22. júl 2012

@nelynka tak super ze aspon ten 1 aj ked to ti zrejme len chute nastartoval :D tiez mam chut maskrtit...idem kuk do chladnicky hihi

nelynka
22. júl 2012

@deinad som ta navnadila,hi hi :D
ja by som tiez daco este zhltla ale uz nemozem bo
budem jak balon

foryou25
22. júl 2012

hehe a ja tu vyzieram pohar kyslych uhoriek, to mi zas bude v noci divoko 🙂

nelynka
23. júl 2012

@foryou25 no ti poviem.. Minuly tyzden svokor doniesol
z jedalne obed sebe a svagrovi..a mali tam kysle uhorky..
A som presla okolo ja,tak ich tam uz nemali :D
spadli do mna ako do suda :D

nelynka
23. júl 2012

ja dneska nemam spanok..uz som pol hodinu hore,co
mi curat bolo treba a teraz ani boha zaspat neviem.
A nadrapuje ma tu zaludok zas,fuj..bolo mi treba tie
parky vecer,ej 😀

cora41
23. júl 2012

@nelynka joooj, este je len rano a uz mam slinky na obed🙂

cora41
23. júl 2012

@nelynka no ktovie co to bude, ci uhorky, alebo nieco ine 🙂

kuspitka
23. júl 2012

AHojte ja sedím u lekára a bojím sa.už skoro ani ne spinim.spodok kus boli,hlava tiež.uz som hladná.joj IDE to tu ,ako neviem Co.uz sedím tu 1,5h.

slavka_2012
23. júl 2012

@kuspitka drzim palce,,,vsetko bude dobre 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre