Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

cora41
25. júl 2012

@kuspitka teraz som si robila test - uz tam skoro ta druha ciarka nie je...takze je to jasne...Ozvem sa neskor, az tak v piatok, myslim, ze tuto depku nikomu netreba...Drz sa, vsetko dobre

kikuskina
25. júl 2012

baby to podla coho viete ake mate vysoke HCG

kuspitka
25. júl 2012

@cora41 moja .stava sa ,že test ukaze menej cez den..

nelynka
25. júl 2012

@cora41 moja pri HCG 17 nemozes mat ani neviem aky uzasny test..
su ozaj len dve moznosti, ze sa len teraz niekedy uhniezdilo a bude rast alebo sa uhniezdilo ale neudrzalo..
drzim palce, nech to je radsej ta prva moznost ☹

cora41
25. júl 2012

@nelynka ved to, ze ked si pozriem test zo vcera, tak bol len digitalny - tazko povedat...No skor si myslim, ked ho bolo vidno uz od soboty, ze odchadza...☹ a mam po probleme s lietanim...a ja somar som rozmyslala o dovolenke... mala som na to ani nemysliet a by v klude...do kelu..

nelynka
25. júl 2012

@cora41 mojko netrap sa...viem ako sa citis..
ja tiez nechapem co sa deje, len ja krava som sa ani na hodnotu neopytala ci tam nieco bolo alebo len nula..
len potom nechapem tie duchy co mam--
dokonca aj na 25kovom teste z DM-ka som mala dneska o 11tej ducha ☹

vraj si mam skusit za par dni urobit test az by mrcha neprisla ci nezosilnel ale ze je to malo pravdepodobne, ze sa im este nestalo ze by krv bola negativna a test pozitivny, ze to skor presne naopak byva..

deinad
25. júl 2012

@cora41 moja nestresuj sa predcasne a urcite i zbytocne..pockaj este par dni a dopraj malemu cas..aspon to skus, drz sa

jaja102
25. júl 2012

@nelynka ale tak to je fajn,ze ukazuje.zajtra jej zavolaj,kolko si mala.nenechaj to tak 😉

nelynka
25. júl 2012

@jaja102 uz nebudem nikam volat..kaslem na to..
zajtra uz budem v chorvatsku, ked sa vratime jej zavolam az by mrcha neprisla dovtedy..

povedala mi sama, ze mam skusit este test urobit za par dni, ale ze sa nestalo este ze by krv vysla negativne a potom pozitivne..
tak uvidime ci dorazi mrchana a kedy

cora41
25. júl 2012

myslim, ze sa to stalo vcera tym padom, lebo este predvcerom som mala test skoro 2 plne ciarky...len sa teraz z toho dostat a bude dobre... a ideme odznova...

leontinka27
25. júl 2012

@cora41 je mi luto co sa ti stalo ale nevesaj hlavu.presne viem ako sa citis jeden den lietame a na druhy reveme.
@kuspitka tebe blahozelam.......len sa drz a davaj pozor na seba
ostatne tehulky aj Vam blahozelam a davajte si tiez na seba pozor my ostatne ked sa dostaneme z depiek ( ja uz nemam)
ideme dalej bojovat....a podporovat sa navzajom.

kuspitka
25. júl 2012

@leontinka27 moja dobre robis,že sa ides dalej,drzim palce

leontinka27
25. júl 2012

@kuspitka dakujem aj ja tebe aby to vsetko dobre dopadlo.......no jasne idem dalej co mi ine ostava.len sa strasne bojim ze to bude zasa mimomaternicove na druhom vajcovode.tiez je na figu.

nelynka
25. júl 2012

@cora41 hcg neklesne takto prudko zo dna na den..
padom to urcite nie je..

jaja102
25. júl 2012

@nelynka tak si oddychni a uži dofču...pa

jaja102
25. júl 2012

@kikuskina ked ti povedia,ci mas krv pozit.tak sa spytaj,kolko mas.ale mne to v centre povedali aj bez opytania

kikuskina
25. júl 2012

@jaja102
mne to nikdy nepovedali iba vzdy som to mala v krvi ale nikdy mi nic nebolo vidno tam kde by malo ☹
verim ze teraz to bude aj vidno

kikuskina
25. júl 2012

@jaja102
mne to asi ani nehovorili preto ked mi tam nikdy nic nebolo vidno a vedeli ako to skonci

jaja102
26. júl 2012

@kikuskina neboj,isto bude...aj ja som pred tym tak dopadla a teraz uz je to ok...ale na vysledok sa spytat mozes,myslim na hodnotu,to ti povedia 😉

kikuskina
26. júl 2012

@jaja102

ano urcite sa spytam,ked tam pojdem na krv a ultrazvuk,no dnes ma zase natahuje no hadam dobre znamenie
😉 🙂 uz ti prisli tie lieky z heliku

cuculik1
26. júl 2012

@cora41 prepac nazaregistrovala som a teraz som tu dlhsie nebola... mala si nejaku pauzu medzi pokusmi?

cuculik1
26. júl 2012

baby ako dlho ste cakali po neuspesnom et na mrsku? ja som teda zacala po et krvacat, to som mala akoze normalnu mrsku ale dalsiu som od vtedy nedostala, teda cakam kazdy den , ale ziadne priznaky nemam, zvycajne ma uz tyzden vopred bolia prsia.... doktor mi kazal pockat 7 dni, a potom ist na kontrolu na ultrazvuk a po pripade pichat vyvolavacku.... tak som zvedava a samozrejme aj nedockava, lebo pri tej ocakavanej mrske mam zacat brat lieky na ket....

cora41
26. júl 2012

@cuculik1 nie, ziadnu..

kuspitka
26. júl 2012

ahojte.nejako mo chytá depka,že či je všetko v poriadku test som už nerobila ,bojím sa

kikuskina
26. júl 2012

@kuspitka
neboj nic vsetko je urcite v poriadku tak ako ma byt 😉

annamary27
26. júl 2012

@kuspitka ahoj,tak mne po transfere 8.7.videla včera moja gyn,lebo je nedočkavá a už chcela kukať, len nejaký fliačik,na ktorý keby neukázala,tak ani neviem,že tam je.

deinad
26. júl 2012

@annamary27 ed to ze lekari vzdy tymi skorymi UZ len vyplasia, kedze nie je hned vidiet, tiez som bola vystrasena na kazdom UZ po 14 dnoch a buduci tyzden ma to caka opat...inak ako si sa citila tych14 dni?mna le obcas pichne vo vajecnikoch a trosku citlivejsie prsia inak vobec nic..kedy mas dalsiu kontrolu, este ti vezmu aj krv na hcg?

kuspitka
26. júl 2012

@annamary27 tak mne asi nič nebude vidieť...inak pri malej na 12den boli vidiet dve
@kikuskina je mi nejako na nic.spodok boli poriadne mms uz meska

kikuskina
26. júl 2012

@kuspitka
uvidis vsetko bude v poriadku,zajtra ides k lekarovi a ten ti oznami pozitivnu spravicku,mrcha meska tak je dobre vsetko ako ma byt

kika017
26. júl 2012

ahojte baby, tak sa mi to dnes potvrdilo aj z krvi na 11.deň HCG 0. Takže som nás už objednala na konzultáciu na 3.IVF. V pondelok ide mm na genetiku. Neviete ako v Gynfive prebieha to vyšetrenie?Objednaný je na 15:30 a preto neviem či sa aj v takú poobednú hodinu berie krv, alebo sa tam musí ísť na dva krát ( pohovor + odbery )...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre