Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

deinad
9. aug 2012

@radina presne tak, ved vikend ubehne ako voda a ani sa nenazdas a uz budes pisat pozitivne spravicky 🙂 nez sa zbytocne stresovat uz pri cikani 😀

annamary27
9. aug 2012

@kikuskina jáááj,to mi je ľúto,verila som.

bejkotka
9. aug 2012

@kuspitka mne sa to zda za 10 dni od hcg 750 na hcg 3990 slaby narast, cca kazde 2 dni sa to zdvojnasobuje takze ty by si mala mat teraz hcg cca 7500 ale asi to bude tym ze jedno odislo....a srdiecko ste poculi tiez dost skoro na 25.den?

ivka3901
9. aug 2012

@deinad ahoj čítam,že sa chystáš do BRNA do reprofitu no my sme už na jednej konzultácií boli u dr.štelcla a bol super veľmi milý a usmievavý a z centra som mala dobrý dojem len tá diaľka ☹ my sme nateraz úplne vypli a ani momentálen sú neni peniažky na dalšie IVF,ale na budúci rok mi končí poistka a búdu nejaké tie bubáčiky aj ked treba do domčeka,lebo prerábame tak skúsim ešte zlomiť mojho muža a uvidíme boli sme aj dovolenke a dobre padla,ale moja psychika je natom dosť zle je mi smutno,ked vidím tehotnú alebo s kočárikom v duchu si tak poviem kiežby som aj ja bola raz matkou ☹ ........ktovie či príde aj moj čas

kuspitka
10. aug 2012

@bejkotka myslis,že nieco nieje v poriadku,ked tak skoro bolo pocut srdiecko?

ria191
10. aug 2012

@kuspitka nie neboj sa všetko je v poriadku 🙂 ja ťapa som si ráno zabudla spraviť tehu testík no čo už, vydržím do zajtra a ty si pekne užívaj tehotenstvo. Skrátka máte kvalitné embryjká, ktoré sa uchytia veľmi skoro 🙂 🙂 🙂

bejkotka
10. aug 2012

@kuspitka nie nechcela som ta vystrasit, prepac...iba som sa pytala ci to nie je skoro na 25.den pocut bit srdiecko...a ja pri poslednom tehu ktore nedopadlo som mala kontrolovane hcg kazdy druhy den, na 26.den som mala 7350 a o 4 dni iba 8730 a hned mi vraveli ze to zle stupa. Len preto sa pytam, nie preto aby mi niekto vravel ze som "nejaka..." ze pisem somrariny, myslela som ze tu sa da spytat hocico bez toho aby ma niekto hned nekritizoval. Samozrejme ze sa tesim s tebou, ze je vsetko v poriadku a zelam krasne bezproblemove tehu, este raz prepac ze som ta nechtiac vyplasila...

kuspitka
10. aug 2012

@ria191 ale bojím sa moja,kazda pise rozne veci o tvare a tak tak sa bojim a velmi...asi nebudem chodit na konik,len sa nadarmo plasim a potom celu noc nespim

ria191
10. aug 2012

@kuspitka jasné ono je to vždy o tom strachu, ale keď ti to robí také problémy tak si daj oddych od koníka, ale občas nás informuj ako sa máte a ako rastiete 🙂 🙂 🙂

jaja102
10. aug 2012

@kuspitka preco sa nechas vystresovať?to hcg je ok,kedto druhe mimco este bolo,bolo aj hcg vyssie a ked odislo,tak stupalo pomalsie. a my sme poculi srdiecko uz na 23 den.to je len dobre.....

kuspitka
10. aug 2012

@jaja102 neviem prečo.potom všetko uz asi sa dam.
dnes sa mi toci hlava ani chodit neviem..a to som celí den dnes sama doma.porazi ma..

melisska
10. aug 2012

@kuspitka skus pit vodu, rano nalacno aspon 4 dcl, potom kazdu hodinu jeden pohar, ale cistu vodu 😉

susumusu
10. aug 2012

ahojte babule, ja som po 2 neuspesnom ivf a bolo mi vzdy zavadzane len 1 blastocysta. poradte ake mate skusenosti co je lepsie 1 alebo 2 vkladat. mam este 2 mrazacikov a neviem co mam spravit. emryolozka a doktor hovoria stale len to svoje ze jedno staci. len neviem ci to skor pre nich nie je ako biznis, cim viac vkladov, mrazenia a zakrokov tak viac penazi. ja neviem ake mate vy skusenosti, prosim poradte. dik dik dik
chcem dat mojim embryjkam co najvacsiu sancu, ale neviem, ci im je lepsie ked su tam v brusku dve alebo len jedno.

kuspitka
10. aug 2012

@melisska moja ,keby sa mi dalo vodu len melon jem.nic mi nechuti a od vsetkeho mi je zle.unavena som a je mi do placu...

makovicka53
10. aug 2012

@bique
@annastasia22 ...drzim vam palce 🙂

melisska
10. aug 2012

@kuspitka moja unavena mas byt z coho, okrem tehu, nic nejs to preto, ale mala by si na nieco prist 😉 aj melon je ok, ale musis ho jest velmi vela

kuspitka
10. aug 2012

@melisska moja ked nechuti mi a nda sa mi ani premahat

bique
10. aug 2012

@susumusu ahoj...ja som po 2 IVF....prve bolo hned uspesne, cakali sme dvojicky, bohuzial v 26tt som predcasne porodila a chlapcekov mam uz medzi anjelikmi...po roku sme isli na prve KET...doki odporucal pri KET jednoznacne vkladat 2, ja som sa bala, tak sme dali iba 1...vysledok negativny...pri 2 KET odporucal tiez 2, tak sme si nechali poradit, bohuzial, vysledok zasa negativny....pri 2. IVF vsak z dovodu predcasneho porodu a ze sme z cerstvych po ET boli hned 100% uspesny, odporucal vlozit rozhodne iba 1, ja som chcela 2, ale na to nepristupil a presvedcil ma, tak som mu doverovala a veru dobre som urobila 😀 zajtra rano sa ideme pozriet na srdiecko... 😀 ty ak si vsak este nebola ani raz uspesna, ja by som si jednoznacne dala 2....zaklad je svojmu doktorovi doverovat a byt v psychickej pohodicke 😉 takze ak sa ti zda, ze im v centre ide iba o peniaze a ten pristup je nejaky divny, skratka ak im neveris, skus ist niekam inam...poznam kocky ktore zmenili car a stal sa zazrak...zrazu boli tehulky 🙂 je to ale aj na vyssej moci, takze tazko riesit, co je najlepsie 😉 pocuvaj svoj vnutorny hlas...drzim silno palce

bique
10. aug 2012

@makovicka53 dakujem 🙂 podobne aj ja drzim silno silno palceky 😉

annamary27
10. aug 2012

@susumusu to je asi o šťastí koľko vkladať,mne vkladali 4krát po 2blastocysty a až posledný pokus sa zatiaľ klop-klop vydaril.

susumusu
10. aug 2012

@bique dik ze si napisala a mrzi ma co sa stalo ale aj gratulujem k dobrej spravicke. drzim vam palce. ja som tam kde chodim spokojna a aj su tam strasne mili...len neviem preco trvaju stale len na tom jednom ....prislo mi to take nasilne...no neviem, pri KET dame dve a uvidime. skusala si pred ET/KET nejake cviky na prekrvenie pripadne bylinky?

deinad
10. aug 2012

@ivka3901 ahoj moja, no vidis, ako som aj ja dopadla a tiez mam take pocity...ale snazim sa nejak maximalne s tym vyrovnavat..u nas dovolenka nebude, peniaze setrime. V brne to stoji menej, kedze chcem ist na soft stimulku. My sme objednani k Dr.Kurecovej, ale tam su mili a ustretovi vsetci, ako som citala 🙂. Verim tomu, ze sa stastie usmeje aj na take nestastnice, ako sme my..neboj sa 🙂

jaja102
10. aug 2012

@susumusu ja som cvicila mojžišovú,su to cviky vyložene na otehotnenie,lepsie prekrvenie....

radina
10. aug 2012

@deinad Ahoj, tak dnes som si robila test, bohuzial je negativny. pochybujem, ze sa to do pond. zmeni.
Dnes som si volala na reprod. imunologiu do Prahy, ideme tam na vysetrenie v oktobri. medzitym mozno stihneme ketko.
skusim v najblizsich dnoch hematologiu. chcem sa pripadne vyhnut dalsich sklamani z ivf .

deinad
10. aug 2012

@radina tak je mi luto, ze je test negativny, ale to este naozaj nemusi nic znamenat, najspolahlivejsie su krvne testy, v kazdom pripade to schvalujem, tiez nad Prahou realne uvazujem, ze sa tam objednam. Hematologiu uz mam za sebou...ach jaj, no nic, treba len vydrzat este do pondelka a potom bude vsetko jasnejsie, treba verit do poslednej chvile.

radina
10. aug 2012

@deinad ale moc tomu nedavam :( ... este sa chcem prihlasit na cvicenia podla mojzisovej. akurat si googlim, kde u nas v okoli to predcvicuju 🙂

deinad
10. aug 2012

@radina chapem, ze si skepticka, ale naozaj to este neber tak, ze to nevyslo, pokial to nemas potvrdene, spravaj sa i nadalej ako tehula 🙂
Nieco som o tych cviceniach citala, ale ide to zatial mimo mna, uz sama neviem, comu verit, ale treba skusat vsetko dostupne, az kym sa podari...prosim Ta, pytala si sa, kolko to vysetrenie v Prahe bude stat?

radina
10. aug 2012

@deinad ked to cvicenie nepomoze na tehu, tak aspon na moju bolavu chrbicu, mam sedavu robotu, desne ma bolievaju krize, tak mozno tam mam daco blokovane, co mozno aj zabranuje tehotenstvu, bohvie.
Jasne, pytala, 9.tis. czk.

deinad
10. aug 2012

@radina fuha, to je celkom dost...no ale to sa dalo cakat, stoji to za to, ak to ma pomoct 🙂

ivka3901
10. aug 2012

ahojte baby já idem skúsiť produkty z aloe vera nejaké tie géliky aj čaje a muž tú maku sú nato dobré ohlasy,ale aj tak sa skor moje telo očistí a možno sa stane zázrak 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre