Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ingrid0105
16. máj 2014

@wanda1986 ja neviem co je lepsie, ja som mala 8 oplodnenych vajok 2 hned zmrazili, 1 vlozili a 2 este zmrazili. V den vkladu sa este vyvijali vsetky a na druhy den uz zmrazili len 2 . Tak neviem kde je problem. Urcite sa budem pytat pred KETom lebo ma to velmi zaujima a nechcem sa sklamat zas. A mas mrazacikov?

wanda1986
16. máj 2014

@renitr predlzena kultivacia. vklad robia po 5. dnoch 🙂

angel74
16. máj 2014

babenky chcem sa spytat,po ET ked nebolo uspesne vam dalsi menzes prisiel normalne alebo meskal?lebo mne este meska test je negativny(robila som si 2x) ☹ ..len by som chcela vediet ci to nejako neovplyvni dalsi pokus idem uz na KET tak ma to velmi zaujima

vanushka
18. máj 2014

@angel74 raz prisiel skor a druhy raz meskal a dosiel az ked som vysadila lieky.

angel74
19. máj 2014

@vanushka dakujem za info uz je to v pohode uz som objednana na ulz a potom skusime KET dufam ze druhy pokus bude uspesny 🙂

vanushka
19. máj 2014

@angel74 drzim palce, uz teraz to musi vyjst 🙂

angel74
19. máj 2014

@vanushka dakujem,moc si to prajem 🙂...ze som tak zvedava,tebe to uz vyslo?

vanushka
19. máj 2014

@angel74 ahoj, ja mam v stredu 4-ty vklad 🙂

angel74
19. máj 2014

@vanushka-ty??? tak drzim palceky mooooc 😉 🙂 🙂

vanushka
19. máj 2014

@angel74 dakujem dakujem
a ty sa kedy chystas na KET ? kolko mas mraziacikov ?

angel74
19. máj 2014

tak este nemam zatial presny termin 26 idem na ultrazvuk a potom asi na 10.den,mam len dvoch mraziacikov,tak teraz skusime jedno a potom sa uvidi 🙂

vanushka
19. máj 2014

@angel74 suuuper !!!! jej tesim sa spolu s tebou 🙂 ja budem davat dve embryjka, som zvedava

angel74
19. máj 2014

ides si davat prvy krat dve ?🙂

annastasia22
19. máj 2014

Ahojte dnes som 5den po ET a som taka bolava ako pred menzesom...a navise veeelmi placliva...aj vy?

vanushka
19. máj 2014

@angel74 nie, uz druhy krat 🙂 ja davam uz len po 2 🙂

angel74
19. máj 2014

@vanushka tak vela stastia 🙂 🙂 🙂 🙂

vanushka
19. máj 2014

@angel74 dakujem to budem potrebovat,aj tebe takisto 🙂

annastasia22
20. máj 2014

Ahoj wanda pk je predlzena kultivacia embria ja som ich tam mala 5dni a potom ich zamrazili a jedno mi dali🙂

dejna0412
20. máj 2014

Ahojte baby...citam a citam...no a neviem sa rozhodnut do ktoreho centra ist☹bude to moje prve ifv,takze nemam ziadne skusenosti nic☹neviete ako to funguje u samoplatcov?????zail nie som poistena na sk..takze si musim vsetko sama hradit.Budem Vam vdacna za kazdu vasu informaciu🙂Dakujem 🙂

shanis
21. máj 2014

Ahojte babule, chcem sa opytat, ci te niektora po ET mala zimnicu.....Ja som bola na ET vcera a tuto noc som sa zobudila spotena ako mys a triasla som sa od zimy.☹ Dufam, ze to nie je nic zle. Rano som bola uz v pohode...teplotu som nemala, ani teraz nemam zatial, uvidim co bude vecer. Mali ste aj vy nieco podobne? Mna to vystrasilo, neviem co si mam o tom mysliet, budem vdacna za kazdu reakciu. Dakujem

angel74
21. máj 2014

@dejna0412 Ahoj,takze ak ti mozem poradit ja chodim do Brna do reprofitu a tiez som samoplatca.Je tam velmi ochotny pesonal ,prvy krat musis ist na konzultaciu(ja som bola u Dr,Koudelku) a potom on ti povie postup a pribliznu cenu 🙂)

angel74
21. máj 2014

@shanis ahoj ,ja som tiez mala divne stavy ale myslim si ze je to vsetko z tych hormonov co do nas podavaju 🙂) mysli len pozitivne a ziadny stres...drzim palceky na pozitivny test 🙂)

renitr
21. máj 2014

@wanda1986 aha dakujem))

bella1303
23. máj 2014

@dejna0412 ahoj ja som bola v ba v iscare a bola som velmi spokojna...mam odtial 16 mesacneho synceka. Na nete si mozes pozret aj ich cennik

dejna0412
23. máj 2014

@bella1303 Ahoj ...tak to je skvela a hlavne gratulujem 🙂no ja som sa rozhodla per Iscare budem u pana doktora Valkyho🙂 prvy Termin je 11.7.nakolko v Tom case budem na sk a budem mat dovolenku🙂az do polky Augusta🙂inak mozes mi povedt ako to vsetko prebieha?A ako dlho sa caka???budem ti velmi vdacna 🙂

dejna0412
23. máj 2014

@angel74 Ahoj,rozhodla som sa pre Iscare Bratislava nakolko som z BA a do Brna by som to mala velmi komplikovane nakolko zijem vo Svajci.... keby som zila na Sk tak by som sla do Brna.ale aj tak ti dakujem velmi pekne 🙂

sipka87
24. máj 2014

Ahojte. Pomaly sa pridavam ku skupine. V pondelok idem na OPU a transfer bude najneskor buducu sobotu 🙂 tak sa tesim a myslim pozitivne.

angel74
26. máj 2014

Baby neviete ci je u nas uz mozne kupit utrogestan v Brne mi povedali aby som si to zistila...pred 2 mesiacmi este nebol ...tak az niektora z vas vie poradit...moc dakujem

zuzina1881
26. máj 2014

@angel74 ahoj, ja som kupila pred tyzdnom v lekarni pri sanatoriu Helios v Martine.

angel74
26. máj 2014

@zuzina1881 dakujem velmi pekne za info 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre