Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

dejna0412
24. aug 2014

@meduza34 dalujem;)drzim silno palce aby si mala čoskoro pozitívny vysledok;)kam chodíš do centra?

alcinkap
24. aug 2014

@dejna0412
dala som si zaviesť 2 (odobrali mi šesť vajíčok a z toho len dve prežili), už si ani nepamätám koľkobunkové boli 🙂 rýchlo som to teda zabudla 🙂
No ja som mala podozrenie na endometriózu (nechceli už nič vyšetrovať, ževraj zbytočné predlžovanie), nízke amh a neustále cysty na vaječníkoch a manžel mal troška horší spg (nižší počet rýchlych spermií, ževraj má byť minimálne 32% a on mal len 30%). My sme sa snažili tri roky, lekárka ma neustále kvôli cystám a úprave menzesu nacpávala duphastonom a aj tak nič z toho.
V marci sme išli do centra, povybavovali ešte potrebné vyšetrenia (hlavne manželove urologické nám dosť trvalo) a v máji už mi volali, že máme schválenú žiadosť a pekne mi to vyšlo, že sa ozvali pred menzesom, takže o týždeň už som riešila aj injekcie a podobne. A 2.6. bol odber, 7.6. vklad a 17.6. sme mali krvou potvrdené, že to vyšlo. Spočiatku sa nám uhniezdili obidve embryá, ale nakoniec z toho druhého bol len prázdny vačok a ten sa nakoniec pekne vstrebal (tak mi to bolo vysvetlené).
Ale stačí nám jeden malý prček, aj zaňho sme šťastní 🙂 možno sa potom podarí aj prirodzene... uvidíme 🙂
A u vás kde je problém?

dejna0412
24. aug 2014

@alcinkap oh je tak ty mas toho dost uffff panecku ....to naozaj super ked sa podarilo hned na prvy krát 🙂no ja sa na teba nechytam.Ja mam policisticke vajicniky,manzel ma spermiogram super🙂Mala som len 3 vajka,s toho sa jedno oplodnilo,mala som 3 dni staré a 4 bunkové,tak len teraz sa modliť aby sa uchytilo.

alcinkap
25. aug 2014

@dejna0412
no do tridsiatky nič a akonáhle som ju prekročila akosi sa všetko navalilo 🙂 ale zvládli sme to ....Držím moc palce 🙂

dejna0412
25. aug 2014

@alcinkap to tak býva stale,presne to iste u mna.30-tak a vsetko dole vodou.Dalujem velmi pekne.Dnesna noc bola hrozná:(take male kŕče som mala v noci,stale som chodila cikat.K tomu strašný sen,ze oči mam úplatkár este teraz:(

alcinkap
25. aug 2014

@dejna0412
a čo sa ti snívalo preboha?

dejna0412
25. aug 2014

@alcinkap snivalo sa mi o mojom tatovy:(zial je uz dávno mŕtvy:(25rokou:(

alcinkap
25. aug 2014

@dejna0412
no to sú ťažké sny :( také ti teraz vôbec netreba ... drž sa

dejna0412
25. aug 2014

@alcinkap diky moc🙂no to som mala po dlhom čase taky strašný sen:(uff ale ze horor!inak ja som easy a velmi pozitívny clovek🙂mame vela možnosti ked sa nam nepodarí toto ivf,skúsi Cz a ked ani tam tak sme rozhodnutí pre darcovsle vajíčka.Moja sefka ma tak dvojičky🙂hlavne je aby sme sa nevzdávali 🙂

misaelka
25. aug 2014

@dejna0412 7. den po et test stale negat ☹ skusim zas za dva dni to by uz malo byt cosi vidiet?
@alcinkap

dejna0412
25. aug 2014

@misaelka miska este neni neskoro🙂len sa nestresuj 🙂ja som dnes 6 den po Et a mam tam takeho maleho ducha.Musim si kupit digitalny a uvidim ...skusim neskor tak 3 dni neskor testnut.drzim palce 🙂

misaelka
25. aug 2014

@dejna0412 ja mam snehobiely po duchovi ani stopa... ☹

dejna0412
25. aug 2014

@misaelka neboj,budes mat urcite dve // coskoro 🙂prajem to kazdej z nas🙂ja sa nenervacim ,beriem to easy 🙂co sa ma stat stanee sa🙂

alcinkap
26. aug 2014

@misaelka
to je ešte skoro, netestuj sa. Skús vydržať.

alcinkap
26. aug 2014

@dejna0412
treba myslieť pozitívne, ale treba sa málinko pripraviť aj negatívne (aj keď sa to ľahko povie, ale dá sa to).
Ale teraz sa usmievaj a užívaj, bude hneď lepšie a krajšie 🙂

dejna0412
26. aug 2014

@alcinkap myslim pozitivne a pripravujem sa na to, ze to nemusi ani dobre dopadnut:(dnes som si robila test a mam tam ducha, ale netesim sa.

dejna0412
26. aug 2014

Baby neviem co je dnes vo vzduchu....ale dnes by som len plakala:(((aj vy sa tak hrozne citite???

alcinkap
26. aug 2014

@dejna0412
netestuj sa ! skús to vydržať !

dejna0412
26. aug 2014

@alcinkap ok....ale to cakanie je hrozne:(((ty si sa ako citila po 7 dni Et??? Mala si niejake priznaky???

misaelka
26. aug 2014

8.den po et test stale / :(

dejna0412
26. aug 2014

@misaelka neboj🙂budú dve // nevzdávajú to🙂záleží aj ake testy mas🙂napríklad normálny mi ukázal jednu / a tento clearblue dve,záleží ake testy mas🙂hlavne nestresuj🙂ja sa snažím byt kludna🙂

ingrid0105
26. aug 2014

@evadek ako bolov medirexe?

evadek
26. aug 2014

@ingrid0105 dobre..vybavene..odobrate...len riesim problem s poistovnou..nechce mi vsetky vysledky s krvi spravit...tak uvidim:(

evadek
26. aug 2014

@dejna0412 ja som aj plakala..hrozne sa citim...

ingrid0105
26. aug 2014

@evadek aku mas poistovnu?

ingrid0105
26. aug 2014

@evadek mozno som sa pytala ako dlho si cakala na termin?

evadek
26. aug 2014

@ingrid0105 VŠZP a tyzden....zajtra im mam zavolat ci budu aj ostatne vysledky...

dejna0412
26. aug 2014

@evadek preco???? Co mas??? Tiez si po Et? Ja som bola nervna na sefku kokos....mala som co robit aby som nebuchla

alcinkap
27. aug 2014

@dejna0412
príznaky? hmmm neviem ... boleli ma kríže (to ma nikdy nebolievali), ale inak nič také špeciálne. Podbruško ma bolelo tak ako pred menzesom.
Neboj zvládneš, vydržíš 🙂

evadek
27. aug 2014

@dejna0412 nie..len som mala vcera asi ovu...hormony mi skakali ako na hojdacke...Nervacila som kvoli vysledkom..neplodnosti...vsetkemu...hadam dnes bude lepsie🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre