Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

maryah
31. mar 2010

no caaaaaaaaaaaaau, ako sa mas? pis, pis, pis 😉
ozaj, dopln tabulku:

aaddeell 1IVF, PK, ET 29.3.(2), calibrum baby plan, 3x 2 utros, krv 15.4.
zuuuzana7 1IVF, PK, ET 27.3. (1), femibion 800, krv 6.4.
denda1301 2IVF,PK,ET 23,3,(1),kyselina listová 1xdeň krv 1.4
maryah 1.KET, PK, KET 7.4. (1), ethinylestradiol, utrogestan 2x2, calibrum babyplan, krv asi 19.4.
sonulienkas

denda1301
31. mar 2010

díky baby ste strašne zlaté,že tomu tak veríte 🙂 mužovi to asi ani nepoviem,že som dnes bola na injekcii,ten tomu tak chudák verí asi by sa rozplakal ☹ ☹ ☹
nechám to veru na osud ani test si ráno neurobím a basta 😀

sonulienkas
31. mar 2010

😅 čau maryah som na teba myslela 😉 , takže budúci týždeň ideš na KET? pfuj, pfuj, pfuj- nech ti to vyjde. Ja sa mám zatiaľ OK, to pichanie v brušku trvalo ešte celú noc , aj dnes doobeda-teraz už necítim nič , normálne som nemohla v noci dobre spať ,čo som to stále cítila- mysliš , žeby to mohlo byť uhniezdovanie?

aaddeell 1IVF, PK, ET 29.3.(2), calibrum baby plan, 3x 2 utros, krv 15.4.
z uuuzana7 1IVF, PK, ET 27.3. (1), femibion 800, krv 6.4.
denda1301 2IVF,PK,ET 23,3,(1),kyselina listová 1xdeň krv 1.4
maryah 1.KET, PK, KET 7.4. (1), ethinylestradiol, utrogestan 2x2, calibrum babyplan, krv asi 19.4.
sonulienkas 2.IVF, ET 24. 3 (1) , estrimax 3x1 , duphaston 2x2,utrogestan 1x2 , kys. listová, ,občas vit. C

denda zajtra ideš na krv?držím všetkych desať nech je to OK.

sonulienkas
31. mar 2010

aaddeell 1IVF, PK, ET 29.3.(2), calibrum baby plan, 3x 2 utros, krv 15.4.
z uuuzana7 1IVF, PK, ET 27.3. (1), femibion 800, krv 6.4.
denda1301 2IVF,PK,ET 23,3,(1),kyselina listová 1xdeň krv 1.4
maryah 1.KET, PK, KET 7.4. (1), ethinylestradiol, utrogestan 2x2, calibrum babyplan, krv asi 19.4.
sonulienkas 2.IVF, ET 24. 3 (1) , estrimax 3x1 , duphaston 2x2,utrogestan 1x2 , kys. listová 800 ,občas vit. C ,krv 7. 4.

denda1301
31. mar 2010

Všimli ste si,že každá máme krv na iný termín myslím podla počtu dní.Ja mám isť na krv po 10dňoch k obvodnemu a do sanatoria mi kázali až na 14deň.Sonuliekas ty si išla po mne a tiež máš 14deň,ale niektoré mate tuším 11deň 😨 ha to mi je divné....
ináč ma dnes bolí brucho tiež ako na MS,asi preto to špinenie,koli tým hormonom to mám neake posraté 😀 😀 😀 už ani neviem kedy mi to má prísť mávam to nepravidelne to nie je nič horšie...
maryah ty siá dáš vložiť jedno?sa mi zdá,že si chcela dve 😎

maryah
31. mar 2010

nooo, mame to pekne poroztriedene... tie datumy su krasne...
denda, ja som chcela 2, ale embryologicka odporucala len jedno lebo som chuda... tak som sa dala ukecat 😅

sonulienkas
31. mar 2010

dievčatá - vy ste všetky mali PK ?

sonulienkas
31. mar 2010

maryah -takže mame spoločný dátum - 7. 4.

denda1301
31. mar 2010

maryah to je dobre že koli tomu mne povedali zas že na dve som už strará 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a to mám len 37 no teda to su ale drze sestricky vsa???????
sonulienkas vyzerá že ano mne to odporucili nakolko som nemala pri 1IVF ani jedno oplodnene a pri druhom len jedno tak som si radšej počkala...
baby myslíte si,že špinenie počas tehotnosti je normálne fakt to nič nie je?mne začína šibať 🙄

zuuuzana7
31. mar 2010

ahojte baby uz som doma z prace 🙂
denda strasne vela bab tu spinilo na zaciatku a boli tehu ... cize ja osobne si fakt myslim, ze to je dobre znamenie 😉
denda a este ake drzane, si dovoluju 😅
denda a mali ste aj icsi pri 1ivf?

aaddeell
31. mar 2010

baby to len my sme si dali 2??? 😕

aaddeell
31. mar 2010

a co vam vkladali mne morulku a blankocyt ci ako sa to vola

zuuuzana7
31. mar 2010

addeell mne vkladali blastocysticku 🙂
a my sme si dali preto jedno, lebo som mala po opu ohss, cize z centra neodporucali dve ... 😕
ale my sme vlastne pre 1 boli od zaciatku rozhodnuty ... myslim ... 😅, proste je to nase 1ivf ...

zuuuzana7
31. mar 2010

ale addeell keby mi 2 ako tebe ostali aj ja by som si dala dve vlozit, to jedno by som uz nedala zamrazovat 🙂

sonulienkas
31. mar 2010

Ja som mala len jedno oplodnené vajíčko,preto mam len jedno - bez PK.

zuuuzana7
31. mar 2010

aj mna boli nejako od poobedia brusko, tiez mi to pride ako take slabsie ms bolesti, ale dufam, ze to su tie spravne tehulovske bolesticky tak znesiem aj za vagon 😅

zuuuzana7
31. mar 2010

nivejka dakujeme za drzanie palcov 🙂

sonulienkas
31. mar 2010

Keď som bola ja tehotná , prvé týždne ma vkuse bolelo bruško -stále som čakala menzes,menzes neprišiel , no a nakoniec som bola tehu. 😉

zuuuzana7
31. mar 2010

sonulienka tak to tak spravime ako ty, mrchovske bolesticky az porodnym bolestickam a do narucia princezniky 🙂

zuuuzana7
31. mar 2010

no nic ja letim kuknut k manzelovi a pozrieme nejaky filmos 🙂
ahojte do zajtra 😉

denda1301
31. mar 2010

zuzana nie len mi vybrali 3 vajícka ale nechytilo sa ani jedno.Babulky idem za mužom dofrčal konečne z roboty pa pa

aleluli
31. mar 2010

Ahojte holky,
muzu k vam take pridat? Ja mam za sebou sve prvni IVF. OPU 27.3. ET 27.3,krev 9.4.
To cekani je strane, vsak to vsechny zname. Stale se pozoruji, jestli na sobe nepozoruji nejake zmeny. Vcera a dnes mi trochu natekly a take bolely prsa, coz se mi nestava ani pri ms.....Tak jsem mela takovou tichou radost. ...Ale ted vecer zas necitim nic. Je to psycho....a hlavne na to nemyslet je nemozne....a to mam docela zajimavou praci a stejne to nejde... Bricho citim, ale to citim vzdycky dlouho pred ms.
Jsou tu nejake tehulky, ktere poznaly ze jsou tehotne uz pred testem? Ja chci vydrzet co nejdele,abych nebyla zklamana zbytecne drive.
Jinak mam v sobe dve embrija po PK a dva mrazacky.
Ahojte

aaddeell
1. apr 2010

aaddeell 1 IVF, PK, ET 29.3.(2), calibrum baby plan, 3x 2 utros, krv 15.4.
z uuuzana7 1 IVF, PK, ET 27.3. (1), femibion 800, krv 6.4.
denda1301 2 IVF,PK,ET 23,3,(1),kyselina listová 1xdeň krv 1.4
maryah 1 KET, PK, KET 7.4. (1), ethinylestradiol, utrogestan 2x2, calibrum babyplan, krv asi 19.4.
sonulienkas 2 IVF, ET 24. 3 (1) , estrimax 3x1 , duphaston 2x2,utrogestan 1x2 , kys. listová 800 ,občas vit. C ,krv 7. 4.
aleluli 1 IVF, PK, ET 27.3 (2),krev 9.4.

aaddeell
1. apr 2010

dobre ranko baby
vidim ze vcera vacsina z nas mala vecer s manzelom😀 u nas to bolo to iste
aleluli vitaj medzi nami
neviem co sa deje ale dnes som sa prehadzovala celu noc nemohla som spat
a v ustach som mala ako ,,po opici,, pardon za vyraz ale neviem to pomenovat uplne sucho uz druhe rano
denda drzim palce a daj vediet ako si dopadla

zuuuzana7
1. apr 2010

denda drzim palceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂
ja som dnes testla a nic ani duch ☹

zuuuzana7
1. apr 2010

ahoj aleluli, tak to sme mali ten isty den et 🙂 tak ti drzim palce aby si si ty nasla ten spravny testik 🙂

maryah
1. apr 2010

caute baby, zuzana, ty si testla nic??? ved je to este skoro... ved si este len 5 dni po ET (den ET sa nepocita)... to je priskoro a ak chces testovat tak maximalne tych 10 dni po ET 🙂
denda, aj ja drzim palce a daj hned vediet lebo sme uz nedoskave 😵 😵
vitaj aleluli... a prajem pevne nervy 🙂

zuuuzana7
1. apr 2010

maryah vsak 10 den po et uz idem na krv, teda 11 ... niektorym babam tu na konovi uz ukazalo na 5-ty cize ... neviem ako to vlastne funguje ... ale uz s tym ani nic nenarobim

maryah
1. apr 2010

mas pravdu zuzana, ale nie vela babam... niektorym sa embryjko uhniezdi hned a niektorym neskor... takze tebe sa uhniezdilo neskor... na 5. den je prilis skoro moja a preto sa netrap... coskoro ides na krv, to je uz velmi zavcasu, musis to vydrzat 🙂 uz radsej netestuj, ale pockaj na ten test z krvi...

lusina
1. apr 2010

Ahojte, prepáčte, že vám sem lezem,
mne sa pri prvom ivf ukazali dve čiarky už na 5 den po et. síce to nedopadlo práve šťastne, ale boli tam. mám to aj v albumíku.ja si osobne myslim, že na 10 po et ak sa embryko uchytilo už by bol test pozitívny.aspon duch by tam bol.
nechcem žiadnej babulke brať iluzie, ale podľa mojích skusenosti je to tak.ale držím palce aby boli aj výnimky, ved musia potvrdzovať pravidlo, nie? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre