Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

simpatica
2. apr 2010

ahoj denda 1301, dakujem za privitanie

simpatica
2. apr 2010

mala som pocit, ze to tu na chate moc nezije, ale mozno je to len tym, ze kazdy je zamestnany niecim inym cez sviatky

denda1301
2. apr 2010

baby skor si myslím,že fakt tehotenstvo vychádza ženám,ktore maju bude dieta a neako sa nemaju čas zapodievat tým IVF,akebo ženám v robote,ktore tiež sa stale nesleduju 😉 😉 😉 hlavu hore ja som po druhom IVF bohužial neuspešnom,ale su tu baby ktoré to skušaju aj 4X 😎 ja sa tiež nevzdávam,tehotná ostat možem,tak musime len prist na to ako toho krpca vo mne udrzat 😠

sonulienkas
2. apr 2010

doktorka čoho? ja chodím do Košíc do SPLNu , je to moje 2. IVF. Dcérku mám z úspešného 1. IVF
ahoj denda-pokusim sa nestresovať 😖

simpatica
2. apr 2010

mediciny...

simpatica
2. apr 2010

tak to je perfektne, ze Vam to takto pekne vychadza. Po ET dodrziavas nejake specialnosti?

simpatica
2. apr 2010

ja si tiez hovorim, ze tieto sviatky vysli vhod na prve dni po ET, ale dobre, ze od utorka pojdem do prace, lebo by som to psychiccky asi nevydrzala, takto mi to utecie

sonulienkas
2. apr 2010

No tak ty vieš možno najviac relevantných informácií pre nas všetky -aký máš odbor medicíny?

simpatica
2. apr 2010

ja som mala 22 vajiciek na OPU, oplodnilo sa 18, embryi bolo 16 a dobrych 9, takze jedno mam vlozene a 8 zamrazenych, to je celkom dobra porcia, zda sa mi

simpatica
2. apr 2010

robim internu medicinu, konkretne diabetologiu

simpatica
2. apr 2010

co robis ty?

simpatica
2. apr 2010

Preco ste museli na IVF? .... ak sa smiem spytat

sonulienkas
2. apr 2010

až také super to nie je , mám za sebou aj neúspešný KET ☹ , ale to neva, -mňa trocha tlačí vek , v lete budem mať 38 rokov . Ten ET ti nemohli lepšie načasovať super si oddýchneš, apropos ty robíš na odd. alebo na amb.

sonulienkas
2. apr 2010

Na ivf sme museli pre priam katastrofálny spermiogram môjho manželíka- za normálnych okolností by som nikdy neotehotnela-jedine s iným mužom....

simpatica
2. apr 2010

ja som v nemocnici

simpatica
2. apr 2010

zatial. Som teraz na intenzivke, tak je to trocjho narocnejsie, dufam, ze to obaja s embryojkom zvladneme

simpatica
2. apr 2010

aj my sme na umelom, lebo manzela nema dobrÿ spermiogram, mali sme vlastne ICSI a hatching, je to moj prvy pokus, mam 31 rokov, ale za dva tyzdne mam 32 rokov

simpatica
2. apr 2010

kto vie, co ta dnesna doba s tymi spermiami robi

sonulienkas
2. apr 2010

ja tiež pracujem v nem. ako zdr. s.

simpatica
2. apr 2010

ty si na slovensku?

simpatica
2. apr 2010

fakt? a kde v nemecku?

sonulienkas
2. apr 2010

asi ich ta chemia okolo nás veľmi negatívne ovplyvňuje-strašne veľa párov je na IVF pre otrasný spermiogram.

simpatica
2. apr 2010

uz si dloho v nemecku? a v akom si centre?

simpatica
2. apr 2010

a kedy sa mas hlasit u doktora?

sonulienkas
2. apr 2010

moja zlata nie v Nemecku , ale v nemocnici na Slovensku -som sestra.

sonulienkas
2. apr 2010

na krv idem 7. 4 t.j. v stredu,niekoľko stranok dozadu je tabuľka -dopíš sa , ak chceš

simpatica
2. apr 2010

tak to je dobre, ja ze a v nemecku ako zdravotna sestricka, ale uz chapem

simpatica
2. apr 2010

a preco ste sa rozhodli pre taky odstup medzi detmi? mas zavedene len jedno embryo?

sonulienkas
2. apr 2010

je dobré ,že máš toľko veľa pekných embryjok , ja som mala len 4 vajíčka a oplodnilo sa len jedno to ,čo mám v brušku.

sonulienkas
2. apr 2010

my sme si mysleli , že ostaneme len pri jednom dieťati , no nakoniec sme si povedali, že to ešte skúsime , preto som šla teraz na to 2. IVF

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre