Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

denda1301
2. apr 2010

maryah to sme dve 😉
minule mi kamaratka dala recept dokonca na jablkový koláč do ktoreho ani cesto nemusíš zmiešavať len to tam nasypeš na plech všetko to navrstvíš a dáš piecť.Mne to nechutilo moc,ale drahý zlikvidoval cely plech a stále ma otravuje aby som ho upiekla 😒 no ale ked mne nechutí tak som sa rozhodla že ho veru piect nebudem 😀 😀 😀 ale som egoista 😝

maryah
2. apr 2010

😀 😀 😀 ty si teda zlá 😀 😀 😀

maryah
2. apr 2010

môj má rád bábovku, ale ja ju nerobím no už som si objednala silikónovú formu na bábovku tak mu ju sem-tam upečiem 🙂 . ach tá láska čo so mnou robí 😀 😀 😀 ... ani mi nehovorí aby som mu upiekla koláč lebo vie, že sa mu to neoplatí... no svokra pečie veľmi rada tak vždy keď niečo napečie tak mi volá aby sme prišli, že napiekla...

denda1301
2. apr 2010

ty sa len pekne napchávaj tými prštekmi 😀 😀 😀 a tichúčko 😉 budeš potrebovat vitamínky pre babatko.Moj muž spapa naozaj všetko mozno raz aj mna 😀 😀 😀 ešte že chodí cvičit.Akurát sa učí na advokátske skusku a vypráva sa tu sam zo sebou(no teda mysli si,že to rozpráva mne 😎 ale ja tomu veru nerozumiem len sa tak tvárim 😔 😔 😔

denda1301
2. apr 2010

no niečo mi hovor svokra pecie velmi dobre,ale málo lebo chudera stale služi,ale moja mam ta sa ide zblaznit,len aby nám niečo doniesla a my to spapkáme a priberáme 😠 😠 😠 no ale idem do roboty a to znamena 3x do týždna fitko,lebo od PN som nebola cvicit a kilá dufam,že pojdu dole,lebo poviem vam baby,žr cim som starsia ide to tazsie dole. 😢 😢 😢

maryah
2. apr 2010

už som ich zbaštila 😀 ...
budeš mať muža advokáta? môj sa stále tiež učí, stále má nejaké počítačové skúšky... môj mi radšej nič nehovorí lebo vie, že sa tomu prd rozumiem 😀 😀 😀 asi ako aj ty 😀 😀 😀

denda1301
2. apr 2010

mám tam samé chyby ale písem na noteboku a zvyknuta som na PC 😅

maryah
2. apr 2010

no tak zacvičiť by som aj ja potrebovala... vôbec nie som v kondícii a tiež som na PN tak mi tuhnú svaly... už sa teším na to keď vytiahnem bycikel 😵 😵 😵

maryah
2. apr 2010

v pohode, aj ja mávam preklepy... 😉

denda1301
2. apr 2010

on má už dve vysoke Ing aj Judr 😕 ale zatial robil len pravnika teraz mu končí 3rocná prax a v oktobri ma skusky.Furt ma otravuje aby sme isli niekam von 🙄 jezis ale mne sa nechce ako sme sa prestahovali na dedinu do RD,tak chcem byt len doma 😀 už asi starnem 😵 😵 😵

maryah
2. apr 2010

no držím mu palce 😉 ... asi si zlenivela, niekedy ani ja nemám chuť nikam ísť len doma ležať. my si teraz prerábame dom tak aj my pôjdeme na RD, aj teraz som na dedine, ale v byte

denda1301
2. apr 2010

babulky idem do vane jááááj napustím si ju az po nosne dierky(lebo mi zakazali sa kupatˇ/ tak si idem teraz dopriat
dobru nocku 🙂

maryah
2. apr 2010

dobre moja, choď 🙂 , ja som si včera napustila vaňu a leňošila som tam asi hodinu 😀 ... tak paaa a nezaspi tam 😢

aaddeell
3. apr 2010

no baby vy ste vcera toho ale popisali idem si vas precitat
a inac PEKNE SVIATKY 😀
aaddeell 1 IVF, PK, ET 29.3.(2), calibrum baby plan, 3x 2 utros, krv 15.4.
z uuuzana7 1 IVF, PK, ET 27.3. (1), femibion 800, krv 6.4.
maryah 1 KET, PK, KET 7.4. (1), ethinylestradiol, utrogestan 2x2, calibrum babyplan, krv asi 19.4.
sonulienkas 2 IVF, ET 24. 3 (1) , estrimax 3x1 , duphaston 2x2,utrogestan 1x2 , kys. listová 800 ,občas vit. C ,krv 7. 4.
aleluli 1 IVF, PK, ET 27.3 (2),krev 9.4.
herriett 1IVF, ET 31.3. (2), krv 12.4.

aaddeell
3. apr 2010

aaddeell 1 IVF, PK, ET 29.3.(2), calibrum baby plan, 3x 2 utros, krv 12.4.
z uuuzana7 1 IVF, PK, ET 27.3. (1), femibion 800, krv 6.4.
maryah 1 KET, PK, KET 7.4. (1), ethinylestradiol, utrogestan 2x2, calibrum babyplan, krv asi 19.4.
sonulienkas 2 IVF, ET 24. 3 (1) , estrimax 3x1 , duphaston 2x2,utrogestan 1x2 , kys. listová 800 ,občas vit. C ,krv 7. 4.
aleluli 1 IVF, PK, ET 27.3 (2),krev 9.4.
herriett 1IVF, PK,ET 31.3. (2), krv 12.4.

aaddeell
3. apr 2010

pardon za tu tabulku ze tu je dva krat ale chcela som si opravit datum krvy pomylila som sa spravne je v tej poslednej tabulke
inac ja viem robit uzasne kysnute cesto a nie je to tazke keby ste chceli dam vam recept, mne prave nejde moc piskotove a babovku som este nikdy nepiekla
inac ja priznaky ziadne okrem prs uz ma ani brusko nepicha
a neviem cim to je ale skoro vobec nemyslim ze sa nieco deje, ako keby ani IVF nebolo nechapem tomu ani ked som pichala mi to nedochadzalo
je mi to cudne u mna lebo ja ked sa nieco deje tak som brutal nervozna a teraz nic, niekedy sa mi stane pocas dna ako vcera ze som si na to spomenula az vecer ze nejake IVF bolo a ze by som mala brusko pohladkat a porozpravat sa s nim 🙂
fakt nechapem sama zo seba kde sa ten klud berie
a ked si pomyslim ze na krv idem az 12.4. tak to mi pride nekonecne daleko dufam ze na to nezabudnem 😀 (jasne ze srandujem) mozno tesne predtym zacnem stresovat

herriett
3. apr 2010

ahojte-krasny den. citam, ze peciete vo velkom 🙂 Moja dcera vcera napiekla linecke kolaciky, uz sme jej aj dost toho pojedli 🙂 a uz zase otravuje, ze si ide vybrat robot a ide piect-chcem dnes robit kolac florida, ale ten asi sama nezvladne 😀 budem jej musiet radit. Esteze je uz taka velka a pomoze mi

denda1301
3. apr 2010

ahojte 🙂 adel to je dobre,že si kludná bublinka potrebuje klud 😉 ja som ptave asi moc stresovala pozorovala sa a nedopadlo to dobre ☹
ja umývam okná mám ich na dome 22 🙄 🙄 🙄 tak sa s tým budem trápiť pekne dlho.A pečiem domácu kačicu mňam 😝 😝 😝

sonulienkas
3. apr 2010

krásne pohodové sviatky prajem vám všetkým 🙂 😉 🙂 😉 🙂

aaddeell
3. apr 2010

denda kolko mas okien?
aj my byvame v dome ale v kazdej izbe mame iba jedno okno sice je az po zem a na celu stenu cize to je mozno to iste ako mas ty
mamina mi prave umyva okno v spalni a ja utieram zaluzie
uz som sa upiekla tneto rok som kupila suche kolace za 1,30 sa mi fakt neoplati piect aj ked to robim rada
ale upiekla som obliz si prst prvy krat v zivote tak som zvedava na vysledok 😀

simpatica
3. apr 2010

Ahojte dievcata, citam, citam, vsetky take gazdinky
Ja som u svokrovcov, manzel pracuje, tiez sme nieco varili. Ja som tiez kludna, 3 dni po ET, ani sa mi nezda, ze nieco take bolo, lebo nemam absolutne ziadne potiaze ani priznaky, az si hovorim, ze to mozno ani nie je dobre

maryah
3. apr 2010

čaute kuchárky, ja som si akurát povysávala, utrela prach, umyla schody a mám veget...
denda, 22 okien 😲 😲 😲 ... tak to máš čo robiť...
herriet, to máš dobre, že máš takú veľkú dcéru. ja ešte bývam s rodičmi tak si s mamou pomáhame 🙂 ... akurát robí nejakú veľkonočnú hrudku...
adel, máš dobrý prístup k tomu, dobre, že sa nestresuješ, to vôbec nepomáha... aj ja chceeeem 🙂
sonu, aj tebe kráásne sviatky, a čo ty robíš pekného 🙂 tiež makáš?
simpatica, aj ja pôjdem o druhej ku svokrovcom, svokra napiekla buchty tak sa pôjdem napapať, mňam 🙂

denda1301
3. apr 2010

no chceli sme mať deti tak máme dosť velký dom 😒 ale bude prázdny ☹ niekedy mám depku ked idem okolo detskej izby a vidím tam len jednu válendu a ešte dáke krabice 😢 😢 😢
no ale dosť smútky nepomožem si vidím že sobota je ako má byť 🙂 🙂 🙂 to sa mi lubi je krásny deň tak ho treba využiť babulky nie len na upratovanie,ale na prechádzku.Ešte sa naupratujete po detoch,ked vam budu pod nohami drobiť pečivo a ostatne potraviny 😝 😝 😝

maryah
3. apr 2010

neboj denda, idete do ďalšieho kola a je tu ešte adopcia... čoskoro sa ti detská izba zaplní 🙂
tu je nádherný a slnečný deň, tiež by som ho nechcela stráviť len doma... idem ku svokrovcom a dám si kávičku na dvore, na slniečku. juuuj, už sa teším 😵 😵 😵

soni1
3. apr 2010

Ahojte baby, bola tu téma: Iscare, skúsenosti s lekármi
a ja ju teraz neviem nájsť, neviete mi poradiť?

soni1
3. apr 2010

Od štvrtku ma začalo pichať dole v pravo v podbrušku, ale v jednom kuse, nemôže to byť cysta?

maryah
3. apr 2010

ahoj soni, neviem či je to ono, ale skús pozrieť:
https://www.modrykonik.sk/forum/asistovana-reprodukcia/iscare-vo-fn-martin-mate-niekto-skusenosti/
https://www.modrykonik.sk/forum/asistovana-reprodukcia/iscare-bratislava-skusenosti-s-lekarmi/

alebo sa skús obrátiť na adminov, tí ti určite poradia 🙂 si po transfere?

denda1301
3. apr 2010

čo je to iscare?

maryah
3. apr 2010

iscare je niečo ako helios... centrum...

sonulienkas
3. apr 2010

🙂 😉 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre