Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

awe
10. máj 2010

prepac, som si az teraz vsimla, ze si v 6tt.

bakosko
10. máj 2010

doktorka povedala že je tam štruktura ja neviem čo to je

awe
10. máj 2010

bakosko - nestresuj sa, keby to nebolo ok, lekarka by ti to urcite povedala, myslim, ze mimomaternicove u teba nehrozi, nakolko hodnota tvojho HCG bola pekna, vysoka 😉

awe
10. máj 2010

tou strukturou asi doki myslela, ze je tam naznak tehotenstva, to oni tak nazyvaju 😉

bakosko
10. máj 2010

ja sa nestresujem 😀 ja viem že je tam bublinka moja lasočka 😉

bakosko
10. máj 2010

christie ako vieš že si v 8 tyždni,mneto ras nevedia vypočitat ,na ketku som bola v Brne ,hcg na Slovensku a kontrolka v Rakusku mam to ja pomiešane čo 😀

awe
10. máj 2010

spravne bakosko, bambulka tam je a hotovo 😵 bola si v Reprofite?

bielalady
10. máj 2010

bakosko, veď a nie si rada, že si tehu? Prečo si šla na transfer?

bakosko
10. máj 2010

ano ,vieš kolko bab tam chodi ak všetko dobre dopadne a drobec sa narodi hned pojdem do dalšieho a ty awe

awe
10. máj 2010

bakosko - ja chodim do Ferticnet v BA 😉 ale citala som velmi dobre ohlasy aj na Reprofit v Brne 🙂 ja sa nevzdam, verim, ze toto KET vyjde a ak nahodou nie, ide sa do dalsieho boja 😅

christie
10. máj 2010

spravny pristup awe, ja som tiez vo ferticente a ich pristup je naozaj profesionalny.

zuzanabb
10. máj 2010

snecka, robila som si testik v piatok, v nedelu a budem aj zajtra, som zvedava ci bude ciarka tmavnut, lebo spinim uz 4-5 den a dost ma to stresuje 😒 tak ak bude tmavsia zajtra, tak si ich dam do albumu 😵
v stredu idem na krv, pride mi to ako vecnost 😅

christie som rada, ze sa ti dari a aj obom bambulkam 🙂

awe schvalujem ti tu PN, babatko je najdolezitejsie a s chorobami fakt nie je sranda. ja tiez zvazujem ze pojdem na PN do 12 tt. Mam kancelariu bez denneho svetla a okna, takze som ako v pivnici a tie stresy tiez nepridavaju, tak to radsej nebudem riskovat. Ved uvidim co povie doktorka a hlavne ci vlastne budem tehu pri tomto spineni ☹

awe
10. máj 2010

chrisite - ja som v FC tiez velmi spokojna a nerozmyslam nad zmenou CAR, lebo mam este 1 pokus hradeny poistovnou, ale dufam, ze ten vyuzijem, az ked pojdeme po surodneca, prosto musim verit, ze tento KET vyjde 😵 aj ked sa tesim zajtra do prace, lebo doma sa len pozorujem a som nervozna, ked nic necitim 😀 😕

zuzanabb- tehulka budes, neboj 😉 a volala si do CAR, ze spinis? ale vraj je to dost bezne v zaciatkoch...a co sa tyka tej PN, tak ja som na tom podobne, kancel bez okna....no des a hruza 😝 a klimatizacia, kde sa len viria bacile 😠

denda1301
10. máj 2010

bakosko tak gratulujem že to vyšlo 🙂 🙂 🙂
aj vy ostatne babulky držte sa uvidíme či sa na jeseň opäť pridam ak by som šla na 3IVF 😉 😉 😉

ybyta
11. máj 2010

už vtreťom tyždni je videť na sone ale ak je hcg hore je to ok 😉 🙂

bakosko
11. máj 2010

zuzanabb ako stmavla

ybyta
11. máj 2010

aj ked je špinenie aje v norme tosa zahrizaju babetka to nevadi 😎 može to byť aj nemusi ako ukoho zuzanab neboj bude to ok 😉

zuzanabb
11. máj 2010

bakosko stmavla 😵 ked si fotky stiahnem do compu, tak ju pridam do albumu , ale asi az poobede.

aj ja sa ukludnujem, ze sa to hadam stava na zaciatku a ze sa len moje male kuriatko poriadne uhniezduje 😵 ...ved vlastne mi ani nic ine neostava 😉

awe nevolala som, lebo mi hned po ET povedali, ze ak budem spinit alebo krvacat, tak mam len dalej pokracovat vo vkladani utrosu, ze to je normlne... im sa to hovori. zajtra sa opytam, ked tam budem, ze ci mi nemozu pridat bud duphaston alebo viac davok utrosu

snecka
11. máj 2010

Zuzu určite bude tmavnúť, už sa teším, ďalšia tehuľka z Heliosu 😵 Bakoško kedy ideš na kontrolu to budeš už koľký týždeň?

bakosko
11. máj 2010

na kontrolku idem 18.05

trinity525
11. máj 2010

Baby vy sa ale mate .... trosku mi vadi, ze v Iscare robia prvy ultrazvuk tak neskoro ... 7.5. som mala krv a ultrazvuk mam ist az 24.5. ...dovtedy nic nebudem vediet ☹

christie
11. máj 2010

to je fakt dost neskoro, tak chod pripadne k svojmu lekarovi gynekologovi normalnemu

trinity525
11. máj 2010

neviem preco to takto standardne riesia ... ako mam byt potom kludna ... a nevies mi poradit, ze v ktorom tyzdni asi som? nie som si ista ci mi to tu dobre rata ... OPU som mala 22.4. a ET 24.4.

christie
11. máj 2010

daj si 14 dni pred OPU akoze zaciatok menstruacie, lebo OPU je vlastne ovulacia, ktora sa bezne pocita na 14ty den.
A teda od toho dna si pripocitas 40 tyzdnov, resp. od OPU 38 tyzdnov.
Doktor ti to bude ratat vzdy od poslednej menst. Ja som mala ale OPU na 11ty den, takze doktorovi to vychadza o 3 dni menej ako mne.

christie
11. máj 2010

teda to co som pisala, je kedy je predpokladany porod 🙂 to si zadas v konikovi a potom to rata.
Ak si napr. 7+1tt, pise ti 8, lebo je to osmi tyzden (co je zacaty tyzden)

trinity525
11. máj 2010

no tak potom by mi to malo rata spravne ... mala by som byt v 5tt aj ked transfer som mala pred 3 tyzdnami 😖 no moje nervy som z toho mierne paf 🙂))
no na buduci tyzden budem uz v 6tt a ultrazvuk nikde ... pomaly mi ho chcu spravit v 7 tt 😠 😠 😠

christie
11. máj 2010

ale mne ked robili zasa v tom 6tt ultrazvuk, boli vidiet gestacne vacky. a ziadne mimco. To az minuly tyzden, to som bola 7+0tt. to boli aj srdiecka vidiet, tak mozno to robia preto tak neskoro, aby nedavali nadeje, lebo moze byt gestacny vacok, ale v nom nemusi byt bambino. tak aby urcite potvrdili, tak to mozno robia neskor, ze tam uvidia aj srdiecko a embryjka. to by mali mat tak 5mm aspon.

trinity525
11. máj 2010

no prosim ☹ a kto ma byt kludny ked este aj tak nic nie je iste ... a gestacny vacok by preukazoval na teste pozitivny vysledok?? byva mi kazde rano zle tak dufam a vobec nespinim tak dufam, ze je vsetko na dobrej ceste

christie
11. máj 2010

no to ma nastrasil prave moj gynekolog.
v centre mi povedali, ze je to super a je to zdrave tehotenstvo, lebo je vysoke HCG, tak som isla s tym minuly tyzden ku svojmu lekarovi a ten este pred ultrazvukom ma strasil, ze ked boli dva gestacne vacky, neznamena, ze tam budu dva plody. To sa vsak nastastie nepotvrdilo a bambina boli v kazdom... Ale je to teda asi mozne

trinity525
11. máj 2010

cize v podstate by stacilo, keby mi zobrali krv ci sa mi zvysuje hladina hcg ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre