Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

alex81
4. okt 2012

@katuska54 😀 jedujes s babami? Kati aj mna bolelo brusko ako na menzes pamatas? pisala som ti to ... Verim, ze je to dobre znamenie ... Ziadna mrcha mrchata nepride ... tfuj tfuj tfuj 😵

radina
4. okt 2012

@dafy Ahoj, ja som na tom podobne, dnes den po vklade som ju tiez dostala, teploty 38, dnes som uz ale ok, musela som si davat paralen aj kvapky do nosa. Je to ako naschval :(

jaja102
4. okt 2012

@hadassah zalezi od centra,ze ako zamrazuju,ale napr.v Heliose mrazia nejakou specialnou metodou,kedy rozmrazenie neporusi cytoplazmu a uspesne sa rozmrazi az 98-99%.

makovicka53
4. okt 2012

@timmka aku si mala sliznicu pri vklade...aaa drzim palce 😉

timmka
4. okt 2012

@makovicka53 ked ja si uz nepamatam, ale asi cca 13-14mm a vklad som mala na 15 den cyklu, drzim palce nech vam to vyjde 😉 , zasluzite si to 😉

aris2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aris2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dafy
4. okt 2012

@radina ja neteplotujem ale chrípka jak vyšitá 😖 mna dneska bolelo brucho ako na mš a tlaky v podbrušku ...mna to tentokrát dost bolelo ked mi robil vklad 😎

jaja102
4. okt 2012

@aris2 tak to uz si v siedmom tyzdni 🙂 .6+3 je siedmy tyzden.7+dačo už bude osmy...atď.drž sa.držím palce

jaja102
4. okt 2012

@timmka timi ako sa máte?som rada,že ťa tu vidím.pozdrav drobčekov 🙂

aris2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
haannka
4. okt 2012

@deni5 takze duch na teste? tak to je super nie? ktory si den po ket?

deni5
5. okt 2012

@haannka ani duch a dnes ráno s mamatestom to isté.Ja už nemám síl ďalej pokračovať.Je to moj posledný pokus a žiaľ neúspešný. ☹ ☹ ☹ ☹

bibi24
5. okt 2012

@aris2 Tak tak, som sa divila, lebo si pisala, kedy si mala ET a pozitivne testy, tak sa mi to videlo vela. Takze ano, dnes si 5 tt +4 a ja som dnes 5 tt +2, cize sme obed v 6 .tyzdni 🙂

marhulka88
5. okt 2012

babenky potrebujem rady 12den po ket...test negativ...zaciatok spinenia..je mozne zeby som este bola tehu? v ustach mam priserne kovovu chut..moze to byt aj po utrogestane? mate taku skusenost? diky

dafy
5. okt 2012

@marhulka88 a ty berieš utrogestan cez usta??? ešte nezahadzuj všetko po ket davaju aj na krv neskor ako po et 😉 a je aj čas na mš či kedy by si mala dostat??

marhulka88
5. okt 2012

@dafy nie beriem vaginalne len tentokrat mam take precudesne pocity..strasne zle mi je po nom a taku tu kovovu chut v ustach som mala vzdy ked som bola tehu tak som z toho zmatena...do frasa 🙂 hej uz na ms je cas..joooj 😠

dafy
5. okt 2012

@marhulka88 a na ktorý deň ti kázali ísť na krv?? a okrem tej kovovej chuti v ustach nemáš ine pocity?? prsia brucho a tak?? 🙂

cakatelkana
5. okt 2012

@aris2 no to sa lahko povie... 😀 😀 ale ked ja sa bojiiiiiim testnut . dnes som 10 den po ET a brucho neboli iba obcas ale minimalne a na chvilku. aj hlava ma boli a som unavena... teba brusko bolelo stale a vela ked si mala 10 den po ET? lebo to brucho sa mi nejak nezda ze skoro vobec neboli. je to normalne? 😒

marhulka88
5. okt 2012

prsia vobec nic tie mi ,splesli, 🙂 po 7dnoch od ket a brucho..no take pichanie v jednom boku mam..som z toho magor..ale uz neberiem lieky..sa mi nechce 🙂

katuska54
5. okt 2012

baby ja mam pocit akoby uz ms prisla. ale stale nieje. aj brucho boli,boli 😠 testovat nebudem!!!!! 🙂

marhulka88
5. okt 2012

@dafy prsia vobec nic tie mi ,splesli, po 7dnoch od ket a brucho..no take pichanie v jednom boku mam..som z toho magor..ale uz neberiem lieky..sa mi nechce..krv test po 14tich dnoch

cakatelkana
5. okt 2012

@katuska54 tak teba brucho boli? velmi? mna len sem tam trosku minimum vobec nie tak silno ako ked mam dostat ms. neviem ci to je dobre. ale uz sa nam to krati co? 10 den mame za sebou... 😀

radina
5. okt 2012

@dafy A ktory den cyklu si? Ja som dnes 22 dc a vklad som mala 17ty dc. Stale citim to vajko. Asi z toho nic nebude, ale radsej na to nemyslim 🙂

radina
5. okt 2012

Kocky, co ste po KET, aj vam predpisali fraxiparin a prednison ?

alex81
5. okt 2012

@radina Ahojcek, ja som pred ET brala Prednison a po vklade Fragmin. Prednisom som brala do potvrdenia srdiecka a Fragmin budem pichat do porodu (pravdepodobne). Fragmin je to iste ako Fraxiparin, ale mala som na Fraxik neziaducu reakciu tak mi to zmenili ...

tinka9075
5. okt 2012

@radina aj ja beriem Prednison a Fraxík budem pichat celé tehu 🙂 🙂

lulu1982
5. okt 2012

ahojte, rada by som sa k vám pripojila. ja som bola na ET minulý piatok a v podelok nás čaká krv .......

radina
5. okt 2012

@alex81 Cafko , A ake si mala neziaduce ucinky na fraxik ? Tak ja zatial dopichane brucho s modrinami 😝

tinka9075
5. okt 2012

@lulu1982 ahoj ja idem na krv v utorok som bola na KET 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre