Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

cakatelkana
7. okt 2012

@pondelok2012 ahoj ako ti dopadol testik? // tam chceme vidiet... 😀

cakatelkana
7. okt 2012

ja som dnes rano zacala zasa spinit. 1x na 6 den to bolo iba raz uplne malinko no dnes 12 den po ET dnes rano dost vela. ale nie krv. dala som si utrogestan a preslo mi to. zatial nic. ja tomu uz nerozumiem... 😢 je to normalne? myslim si ze keby som si ten utrogestan nedala tak sa mi ms pusti. ale brucho ma neboli vobec ako na ms. a vcera vecer ma bolela priserne hlava tak som mala hned take myslienky ze to nebude dobre znamenie. co si o tom myslite?

pondelok2012
7. okt 2012

@cakatelkana test mám negat.vôbec ale vôbec nič ani duch nič proste jedno veľké nula je celých 12 dní...........som nesmierne sklamaná a ja som mala mrazáčky 2 mesiace.ktovie možno všetkých 6 embrií je na nič....

pondelok2012
7. okt 2012

@cakatelkana a ako ty??????????????????????

cakatelkana
7. okt 2012

@pondelok2012 ja som test nerobila

cakatelkana
7. okt 2012

@pondelok2012 ale zasa som spinila ja to nechapem. asi mi ten utrogestan vsetko stopol ked som si ho dala ked som spinila

cakatelkana
7. okt 2012

PONDELOK este bud pokojna. ved nadej umiera posledna to si aj ja hovorim... ja idem zajtra na krv . mala som ist v utorok ale volala som rano ze som spinila a objednala ma na zajtra...

pondelok2012
7. okt 2012

@cakatelkana ja dnes mám volať dokimu čo ukázal test

pondelok2012
7. okt 2012

@cakatelkana to dnes si volala?

cakatelkana
7. okt 2012

@pondelok2012 ja som bola na ET( prve) mrazaciky nemam ziadne proste nic nezostalo... keby mi toto nevyslo tak musim podstupit vsetko co su zasa 3-4 mesiace.......... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

cakatelkana
7. okt 2012

@pondelok2012 ano dnes rano ked som spinila no dost vela tak na hnedo ale dost. dala som si utrogestan a ked som po pol hodke isla na vecko tak uz nic . ziadne spinenie. tak som volala ze co to moze byt... 😨

cakatelkana
7. okt 2012

@pondelok2012 a uz si mu volala? ak ano co ti na to povedal?

deni5
7. okt 2012

pridám sa k vám.Ja ani nešpiním ani ma nič nebolí a tes som dnes nerobila,lebo ako už viete ten na 10den bol neg.tak sa bojím.Počkám do zajtra na krv.

cakatelkana
7. okt 2012

@deni5 aj ja idem zajtra na krv. uvidim co mi povedia. je to strasne toto cakanie ja som bola tak dobre navodena ked som spinila 6 den, myslela som si ze to vyslo ale dnes mam zmiesane pocity neviem co si mam o tom mysliet. zajtra ti drzim palce...

jaja102
7. okt 2012

@cakatelkana ja som tiez viac krat spinila,ale s väčším odstupom.špinenie nevadí,ale ako som ti už písala aj pti tom prvom,na špinenie je najlepší duphaston.ja som potom ešte špinila aj v 8tt a tak ho beriem až do 20tt,čiže ešte týždeň.zajtra si ho daj napísať a siiilno silno držím palceky a čakám dobré správy. 😉

andrejta
7. okt 2012

ahojte, ja dnes hlásim 11-ty deň a okrem boľavých pŕs nič, tak neviem, či je to dobre alebo zle, ale test si plánujem urobiť až v utorok, deň pred krvou - vrámci eliminácie sklamania 😀

@cakatelkana hlavne sa nestresuj dopredu, ok? a sa chcem opýtať, utrogestan neberieš pravidelne?

andrejta
7. okt 2012

@cakatelkana a ešte som rozmýšľala - na tú tvoju boľavú hlavu, by mohlo pomôcť veľa tekutín, také tri-štyri litre denne, hm?

cakatelkana
7. okt 2012

@andrejta ako myslispravidelne? ja beriem 3x2 rano ,obed,vecer ale nie presne na cas ze rano o 8 obed o 2hod....
hlava uz neboli bolela riadne vecer ale rano uz nic len trosku pobolieva. malinko...
moc sa nechcem stresovat no ako by som tomu prestavala verit. no v kutiku duse stale dufam urcite. 😒

cakatelkana
7. okt 2012

@jaja102 rano to bolo vacsie spinenie ale stale spini no malinko. a vobec ma neboli brucho ako pred ms. len niekedy mam ten pocit ze zaboli ako pred ms.zajtra sa opytam na ten duphaston nech mi ho predpise ak nezacnem dovtedy normalne krvacat. uvidim co mi povie.a duphaston je len na recept? keby nie idem si ho dnes kupit a nasadim.. 😒

cakatelkana
7. okt 2012

@andrejta ja som vcera asi aj malo pila vody mozno preto ta bolest. alebo zla predzvest 😒

radina
7. okt 2012

@luc_ka Ahoj, a gratulujem k //. Chcem sa ta spytat na Brno, my sa tam chystame na konzultaciu, rozmyslame, ze si jeden pokus zaplatime tam, a tym padom mi este ostane jeden cez poistovnu tu na SR.
Jazdila si tam zo SR? Ak ano, tak na kazdu kontrolu pri stimulke ?, ci si si to dohodla s DR. tu , ze ti ich odsleduje, ako foliky rastu? Diky 🙂

andrejta
7. okt 2012

@cakatelkana hej, tak som myslela, ja tiež beriem 3x2, ale snažím sa, aby to bolo zhruba každých 8 hodín. V centre nás upozoňovala sestrička, nech nie je veľký rozdiel napr. medzi večernou a rannou. držím ti silno palce, nech je to len planý poplach 😉

alex81
7. okt 2012

@luc_ka Velkaaaa gratulacia ... 😵

cakatelkana
7. okt 2012

@andrejta tak to mi v centre nepovedali...ja som mala dost velky odstup medzi vecerom a ranom aj 11 hod. ked tak ratam . ako kedy. myslis si ze by to mohlo byt preto? nechapem, preco take veci nevravia automaticky kazdej ... ved uz to je jedno nabuduce budem vediet. 😨

tea284
7. okt 2012

Dovolte dievčatá aby som sa Vám sem votrela. V pondelo 1.10. som absolvovala ET. Ja viem že je ešte veľmi skoro na nejaký výsledok, ale nebadam na sebe vôbec žiadne príznaky. Žiadne citlivé prsia, žiadne bolesti podbruska...proste nic. Začínam mat paniku a zlu predtuchu 😒. Boli ste na tom rovnako?

aris2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aris2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrejta
7. okt 2012

@cakatelkana ako napisla aris2 myslím, že utrogestan nemá vplyv na menzes, ale rovnomerné užívanie je lepšie na sliznicu. Vylož si nožičky, daj si niečo fajné a oddychuj

cakatelkana
7. okt 2012

@aris2 ja som volala do centra a povedali mi to iste ze utrogestan ms neudrzi no neviem myslela som si ze ma chce iba asi upokojit. robia aj utz aj mi povedali ze budem mat aj krv aj utz. dakujem za povzbudenie. mam strasne zmiesane pocity ani ma nic nebavi robit ani lezat nic... 😢

cakatelkana
7. okt 2012

@andrejta no uz sa budem snazit brat to kazdych 8 hod. na minutu presne 🙂 keby som to vedela dam si budik aby som vzdy vedela kedy ho dat. co uz.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre