Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

sony44
2. dec 2011

@annamary27 snád ju vymením tentokrát úspešnejšie ako ty a potom Ti pošlem vírusiky.....dohodnuté?????!!!!! 😉

deni73
2. dec 2011

@annamary27 Tretíkrát to vyjde, uvidíš! Aj mne to vyšlo na 3. pokus. 🙂

ursula5
2. dec 2011

@alibabaa nechodím vôbec na PC len predvčerom a dnes už som nevydržala ale už zas padám na gauč :D
zatiaľ všetko ok dnes je 8 deň od vkladu, ktorý som považovala za strašiak minule som začala špiniť, je to deň menštruácie ale zatiaľ nič 😀
BABY DRŽTE SA všetky v pondelok do práce dovtedy mám záväzok ležať a nechodiť k PC 😀

ursula5
2. dec 2011

@annamary27 tak to ma mrzí a strašne 😒

ursula5
2. dec 2011

@katka1177 jedno vložili dnes 8 deň bála som sa tohto dňa 😀 tak a teraz už len vydžať

ursula5
2. dec 2011

@jajka1980 zatiaľ všetko ok nešpiním dnes je 8 deň 😉 čauko zas idem na gauč

jajka1980
2. dec 2011

@ursula5 ..ahoj..tak držím palce...snád napíšeš len pozitívnu správičku....drž sa ! 😉

marylinlu
2. dec 2011

@annamary27 To je veľmi ľúto, annamary......držím palce do ďalšieho boja!!! 🙂 Chcete ísť hneď? Nedávaš si žiadnu pauzu? Mne vraveli, že treba čakať na schválenie zo všeobecnej skoro dva mesiace, že im to trvá akosi dlhšie. Tak čakáme a uvidíme.... 🙂

alibabaa
2. dec 2011

@ursula5 uuuzasneee 😉 tesim sa a drzim stale palceky.. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

marylinlu
2. dec 2011

@ursula5 Silne držím palce, nech Ti to dopadne pozitívne. Obdivujem Ťa s tým ležaním a že máš výdrž odolať počítaču. Si dobrá, tak dúfam, že to všetko dobre dopadne pre Teba!!!! 🙂 🙂 🙂

annamary27
2. dec 2011

@marylinlu hned to určite nebude,teraz to len podpíšeme,kým to schvália,kým mi príde v správny čas ms,injekcie atd,tak to vidím na marec.

annamary27
2. dec 2011

@deni73 dakujem,tak tretíkrát ,ked beriem vklad sa konalo teraz,ale ak beriem ivf,tak to tretie nás len čaká.

staga
2. dec 2011

@alibabaa ahoj, posli ten zoznam coho sa mame vyvarovat po ET, som zvedava, este tento mesiac budem mat ET tak sa chcem pripravit, dik

staga
2. dec 2011

@alibabaa prepac nevsimla som si ze si ten zoznam uz dala von, dik

staga
2. dec 2011

baby je tu niektora, ktora spolu so mnou este tento mesiac podstupi IVF ???

jajka1980
2. dec 2011

@staga ten zoznam je na strane 711. Tam ho napísala.... 😉 Ja som si ho odfotila do mobilu a fotku stiahla do pc...uložila som si to..

staga
2. dec 2011

@jajka1980 dik, uz som ho nasla, urcite sa ho budem drzat

alex81
2. dec 2011

@alibabaa
@annamary27
Ahojky, dnes som bola na konzultacii, na KET ideme v januari pokial vsetko pojde o.k.. Tato menstruacia sa nepocita, od nasledujucej zacinam brat lieky, uz mam aj stimulacny protokol a vybrate lieky z lekarne. Pytala som sa aj na odmrazovanie blastocyst. Je tu ovela horsia statistika ako pri menej bunkovych embryjkach. Ak to nevyde 2 IVFko zacneme koncom marca zaciatkom aprila. 😵 Drzte sa babulky tfuj tfuj tfuj ... myslime pozitivne ... Myslim na Vas 🙂

jajka1980
2. dec 2011

@staga ..tak držím palce...mne nenabehli tvoje príspevky, kde si písala, že si to našla, preto som ti napísala, že ten zoznam je na tej strane..
Snád ti pomôže..držím palce... 😉

jaja101
2. dec 2011

@anjelik255 ahoj,som po prvom ET,v stredu som bola na krv,vysledky dobre....ale samozrejme,nic nie je vyhrate.....a mam strach,ako vsetky baby.mame este jedneho mrazacika,ale nie je tak kvalitny,ako fazulka,co mi ju dali...velmi velmi ti drzim palce,nech sa pekne rozrastiete 🙂 🙂 🙂

jaja101
2. dec 2011

@bella1303 no neviem...vravim,sme tam uz nechali vyse 1500eur,a to sme cez poistovnu...mozno zalezi aj od sanatoria....

jaja101
2. dec 2011

@anjelik255 a hlavne sa nedrz pocitov....ja som aj spinila,8 den a vidis,krv bola dobra 😉

bella1303
3. dec 2011

@jaja101 ja si tiez myslim ze to bude viac. Na konzultacii sa dozviem;)

linda81
3. dec 2011

@ursula5 Ahoj...ako sa citis po KET? Mna to tiez caka, a strasne sa bojim , ze to zas nevyjde...

alex81
3. dec 2011

@linda81 a kedy ides na KET ... drzim palce 😉

in131
3. dec 2011

Baby prosím vas kedy sa plati v Heliose pri IVF - pri OPU????

ursula5
3. dec 2011

@linda81 neboj sa ver si 😀 budeš mať čas sa trápiť keď to nevyjde teraz len mysli pozitívne 🙂

ursula5
3. dec 2011

@marylinlu ďakujem moc povedala som si že to zvládnem tak sa snažím hádam to prinesie svoje ovocie 😉

jaja101
3. dec 2011

@in131 ja neviem,ale my sme platili v heliose hned po OPU,aj za PK,a potom po ET este za zamrazenie a uschovu.

jajka1980
3. dec 2011

@ursula5 ahoj..držím palce..nech sa ti to podarí....koľký deň máš za sebou ? Normálne ťa obdivujem, že vydržíš bez pc...Ako sa cítiš ? Všetko v poriadku ???? Drž sa...!!!!!
TFUJ - TFUJ- TFUJ..... 😉 Snád sa tu najbližšie ukážeš, ked budeš písať pozitívnu správičku.. 😝 😉
Tak ešte raz: drž sa..oddychuj a mysli len pozitívne...držím všetky palce.. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre