Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katla
25. feb 2012

@camelco Ak si zacala krvacat, tak ho zapi. Aj kamoska ked zacala na 9. den krvacat, tak uz len zapijala. A aj mne tak sestricka hovorila, ze pri krvacani sa zapija. Takze kludne.

camelco
25. feb 2012

@katla ďakujem

ikuska
26. feb 2012

@katla Ahoj, prosim ta aj ja som 7 den po ET a trosku krvacam, teda len na toal.papieri mam hnedy vytok a niekedy aj krvny vytok. To sa zapija az ked sa moc krvaca ???

katla
26. feb 2012

@ikuska Ja by som to pri takom slabuckom este nezapijala. Mne po vklade povedali "pri krvacani" a ty mas asi len slabe spinenie, tak to je ine. Ale naj bude ak zavolas do centra a opytas sa.

mirkakn1
27. feb 2012

@mirkakn1 ahoj, tak ako dopadla krv?

mirkakn1
27. feb 2012

@camelco ahoj, tak co, ako dopadla krvicka? dufam, ze pozitivne. 🙂 ja som taka trubka, predtym som si napisala sama spravu 😵

camelco
27. feb 2012

@mirkakn1 tak už viem výsledok, volal mi doky, hodnota 39 ......... takže to stúplo, povedal mi že sa tam niečo dialo, ale obáva sa že ide o mimomaternicové, takže ak by som mala nejaké problémy (veľké bolesti, alebo pocit že odpadnem) musím utekať do nemocky ........... krvácam už 4 deň veľmi ............ v pondelok ešte raz krv a sono, takže takto sme dopadli, už som po 6. rokoch dúfala, že konečne, ale ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢

tanikaheja
27. feb 2012

@jajka1980 Ahoj jasne ,že ak budete všetky aj ty verit mat hlavu v klude aj ked to bude tazke vyjde to neboj sa.nam to vyslo na druhykrat,proste som tomu verila,naozaj si uživam kazdu chvilu s malinkou Adelkou 🙂 sice uz musim prikrmovat,lebo aj ked dojčim malinko nám priberala,ale uz sa to upravilo.vraj to je sposobene cisarskym rezom,vtedy byva mliecko slabsie,ale hlavne ze dojcim aj ked trosku.Aby som všetky babulky motivovala a utvrdila,že všetko bude dobre posielam Vam foto našej malej Adelky.Ešte raz držim Tebe aj všetkým palce.

camelco
27. feb 2012

@tanikaheja je krásna, gratulka, hlavne aby ste zdravučkí boli 😉 😉 😉 😉

tanikaheja
27. feb 2012

Dakujem verim že čoskoro posles aj Ty foto 🙂

gombicka
27. feb 2012

zienky, potrebjem poradit...vlastne chcem sa spytat na vase skusenosti po neuspesnom IVF. Kedy ste dostali dalsiu mrchu? Normalne mavam 26-27 dnovy cyklus, len raz v zivote sa mi mrcha omeskala, teraz je to uz 5 den, co mi meska. Takisto zazivam zvlastne snavaly horucavy a casto ma boli hlava. Ta hlava bola aj pri stimulovani. Viem, ze sa telo asi este stale cisti, no je mi to zvlastne. Mozte mi prosim napisat, ake boli vase reakcie po neuspesnom IVF?

Dakujem.

zujanka
27. feb 2012

@tanikaheja ahoj, malinká je prekrásna, blahoželám a prajem veeeeľa zdravíčka 🙂

camelco
27. feb 2012

@gombicka kedy si mala ivf?

gombicka
27. feb 2012

@camelco transfer som mala 18.1 a potom menstruaciu 28.1. ...a odvtedy nic a zvykla som mat 26-27 dnovy cysklus.

mirkakn1
27. feb 2012

@camelco to je mi luto ☹ aj my sa snazime uz 6 rokov, takze viem, ako sa citis, ale nesmieme to vzdat 😉

mirkakn1
27. feb 2012

@gombicka ahoj, ja som teraz po neuspesnom ivf a ja som dostala mrchu 4 dni po krvi, ked som vysadila lieky. ked som ju dostala, myslela som, ze skapem, hlava ma nebolela, ale brucho mi skoro strelilo a krize ani nehovorim. ibalgin velmi pomohol. takze tak. 🙂

mirkakn1
27. feb 2012

@gombicka ja som mala mrchu 20.1. a ET 9.2. ja mam 25 dnovy cyklus stale, prvy menzes po ET som dostala teraz 26.2., takze ti neviem poradit, nemozes byt v tom, uz som vela citala o tom, ze po ivf, zeny otehotneli prirodzene po prvej mrche, to by bolo super, kebyze si dalsia 🙂

camelco
27. feb 2012

@mirkakn1 ešte sa nevzdávam, máme ešte jeden pokus

deni73
28. feb 2012

@gombicka Ahoj, ja som čakala na ďalší ms vyše 40 dní, to je výsledok hormónov. A takisto som mala návaly tepla ešte pár dní. Treba počkať, kým sa telo dá do poriadku. Pi veľa vody, mne to odporúčali tiež. Držím palce do nasledujúceho boja, mne to vyšlo na 3. ivf.

annamary27
28. feb 2012

@gombicka ahoj,tak mne dvakrát prišla po neúspešnom ivf ms na druhý-tretí den a raz meškala 2týždne.

jajka1980
28. feb 2012

@tanikaheja Vdaka za povzbudenie..Maličká je nádherná.. 😵 😵 😵 😵

annamary27
28. feb 2012

@camelco dúfam,že sa doki mýli a aj napriek krvácaniu hcg stúpne a nebude to mimomaternicové.držím palce.

jajka1980
28. feb 2012

@tanikaheja Vdaka za palce,. Budú potrebné..Malinka je nádherná..hlavne prajem, aby bola zdravučká..je naozaj nádherná..
Ja myslím pozitívne..Pro prvom IVF som mala rôzne myšlienky, dokonca aj pochybnosti..hovorila som si, že možno sa to nepodarí..a nevyšlo to..No teraz ideme do toho s pozitívnym myslením a myšlienkou, že čoskoro budem mať bruško (nemyslím tukové. 😀 😀 😀 )
No som rada, že si napísala a priložila fotky..je to krásny pohľad na vás..a dodáva silu a nádej, že to niekomu vyšlo, tak vyjde nám všetkým..Som rada, ak tu niekto napíše pozitívny výsledok, či dokonca spávičku s pridaním fotiek..
Tak držte sa obe...a pekne priberajte.. 😀 😀

jajka1980
28. feb 2012

@camelco Ahoj moja...ešte nevešaj hlavu. Dr sa možno mýli a tebe HCG pekne stúpne..Neboj sa...a mysli len pozitívne..
Držím palčeky.. 😉

mayka
28. feb 2012

@tanikaheja gratulujem. Ty mas obe deti po UO? Bola si niekedy aj na ket? ja sa chystam - preto sa pytam. 😉 Prva dcerka sa nam podarila vdaka prvemu IVF. 😉

Baby drzim vam palce aby vam to tu vsetkym vyslo. 😉

ahata
28. feb 2012

Ahojte, som tu nová a ani za svet neviem vylúštiť čo je to ET?

st2
28. feb 2012

@ahata ET je embryotransfer 😉

ahata
28. feb 2012

Dik to znamená UO?

jajka1980
28. feb 2012

@ahata Ahoj..ET- prenos embrya do maternice.. 😉

jajka1980
28. feb 2012

@ahata UO- tuším myslela umelé oplodnenie.. 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre