Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

1veverica
21. sep 2016

@lenca9219 velmi drzim prsteky 🙂

lenca9219
21. sep 2016

@1veverica 🙂 ďakujem v pondelok idem na usg či už bije srdiecko....ty sa máš ako?

1veverica
21. sep 2016

@lenca9219 joj velmi ti to prajem, mne az slza vysla ked som to videla prvy krat ako bilo srdiecko. Ja v ramci moznosti celkom dobre, mne sa to uz krati, ale som rada ze sa trosku ochladilo, tie teploty mi vobec nerobili dobre, mi vecer puchli nohy, ale je to teraz lepsie, len uz tak kopka aj v noci,ze ma to zobudi, ale tak co uz prezijeme, sme predsa silne zeny 🙂

lenca9219
21. sep 2016

@1veverica ďakujem 🙂 aj ja sa teším...ale bojim sa lebo mam ešte jeden zdrav.problem a počas tehu sa mi každým dňom zhoršuje...musím užívať lieky ☹.....inak aj ja som rada,ze je teraz takéto počasie,horúčavy nemusím.Drzim ti palce,aby ti ubehlo rýchlo tých pár týždňov do pôrodu 😉

1veverica
22. sep 2016

@lenca9219 neboj moja vsetko bude dobre, ja tiez beham po lekaroch, s vysledkom ze mi nic nie je, ale prehanaju ma kade tade, takze ti vobec nezavidim, ale neboj vsetko sa na dobre obrati 🙂

evkafi
22. sep 2016

@loriana môžem ti aj poslať keď chces. Ja som z Trenčína

loriana
23. sep 2016

@evkafi mám už ďakujem pekne!!!

lenca9219
23. sep 2016

@1veverica ahoj,dúfam že máš pravdu

cinkasmailing
23. sep 2016

@leelloo pre Boha, aj take sa ešte moze stať??? 😱 my sa snažíme o mimčo už 5 rokov. Sme uplne v poriadku. Chodime do Heliosu v MT. Na tretie IVF sa nam konecne podarilo mat embrya. Jedno nam pred 13 dnami vlozili. Na 6 den sim zacala spinit a od 11 dna od ET krvacat. Dnes mi volali že HCG 6,2.... Ze krv znovu o týždeň. Ale to uz nestupne si mysli moj zdravy rozum. Len zas ďalšie čakanie... Kolko mate este embryok? Toto je najhorsie ze oni v podstate nevedia nic ani zdôvodniť anu zagaranrovat.......

glopsa
23. sep 2016

@cinkasmailing vlastna skusenost, moze byt mimomaternicove tehotenstvo

leelloo
24. sep 2016

@cinkasmailing tiez som bola prekvapena, hlavne, ked mi povedia, ze pekne blastocysty a potom nic 😞 Buduci tyzden mam konzultaciu, ale predpokladám, ze mi k tomu nic nepovedia. Uz nemame nic, musime zacat druhé IVF. A to ma velmi mrzi, ze sa vam tak nedarí, musi to byt tazke po takej dlhej dobe. Ako je to vobec mozne, ze ste uplne v poriadku a aj tak to nejde?

bobricek1979
24. sep 2016

@cinkasmailing píšeš ,že až 3ivf máte embrijká?

mkatkam
25. sep 2016

@meli8412 ahoj prosim ta v a kych ste boli CAR?

meli8412
25. sep 2016

@mkatkam Ahoj. Ja som najprv bola v Iscare v BA, ale 0 bodov, obrovske sklamanie a vyhodene kopa penazi, potom som presla na ANtolsku, a tam sa podarilo 😀

1veverica
26. sep 2016

@lenca9219 mam neboj 🙂

lvancova
26. sep 2016

@evkafi ahoj, mohla by som ta poprosit, ak mas ten utrogestan, ci by si ho mohla poslat mne ?

lenca9219
26. sep 2016

@1veverica ahoj tak ja už od soboty behám po pohotovostiach :/ spinim čím ďalej tým viac, chvála Bohu drobček je v poriadku.ked som volala do heliosu, tak vraveli ze sa bábo môže ešte zavrtavat do

1veverica
26. sep 2016

@lenca9219 joj moja tak to mi je luto, ale verim ze sa to raz dva napravi, ked je babo v poriadku potom je to super

slivuska30
26. sep 2016

ahojte dievcata mam na predaj injekcie LUVERIS 75IU/j.m na cene sa da dohodnut...4 injekcie Diphereline 0,1mg....2 injekcie Menopur 75IU...

evkafi
26. sep 2016

@lvancova Ahoj jasne

ssegra
26. sep 2016

@slivuska30 tu sa lieky nepredavaju lebo zablokuju temu

slivuska30
26. sep 2016

@ssegra Dakujem za upoornenie ale vela krat som tu videla predavat lieky...ale v pohode...

ssegra
26. sep 2016

@slivuska30 skus napisat na nick zalubena aby ta pridali do sukromky vitaminy, lieky a ine doplnky tam baby ponukaju lieky. Nemyslela som to v zlom len uz jednu temu takto nedavno zablokovali

vmm1986
27. sep 2016

Dievčatá, prosím vás , kolko dní po transfere sa vam uz objavila na teste čiarka/duch?

A kolko dní po môžem mať opať sex?

mali ste nejaké špeciálne pocity? Ja beriem teraz estrimax a utrogestran, no mám pocit, že ten zo mna skor víde ako by ostával, mali ste to aj vy tak? Ešte sa mi aj zdá, že mám niekedy také okoby trochu ,,mokré,,nohavičky.
Prosim tiež tak mate ? 🙂
vdaka

denidi
27. sep 2016

@vmm1986 ja som prvú asi iba pre mňa viditeľného ducha už 6dpt a 7dpt už videli všetci😉
Sex by som do odberu krvi neriesila,asi....
Ten utrogestan beriem doteraz,som v 11 tt a tiež to vyteká,neboj,ucinna látka sa vstrebe a zvyšok musí vytiect,takze to je v pohode a tiež doteraz sa mi stáva,hlavne ráno,ked vstanem,akoby trosku vody vytieklo zo spodu,vraj je to v poriadku😃

vmm1986
27. sep 2016

@denidi dakujem ti velmi pekne za odpoved 🙂

denidi
27. sep 2016

@vmm1986 rado sa stalo😃koľko si po vklade?
Drziiim prstekyyy😉

vmm1986
28. sep 2016

v nedelu som bola na vklade , tak som nedočkava 🙂

Akurát embrijko nebolo ešte uplne vyvinute, tam mi dali ešte menšiu šancu, ale tak verim, že sa dovyvíja u mna a bude to úspešné 🙂

A tebe gratulujem, na prvýkrát sa podarilo?

1veverica
28. sep 2016

@vmm1986 drzim prsteky, neboj telo mamicky je predsa len lepsie na vyvin embryjka, vsetko bude dobre 🙂 Ja by som sex tiez neriesila, ono je to este velmi skoro, pockaj do prveho ultrazvuku, vies mozu tam byt aj ine veci. Mne napr. sex neodporucili vobec bo mam myomi a tie tlacili na babo, a sa moja dr. bala aby to plod nevypudilo.

slivuska30
28. sep 2016

@vmm1986 ahoj a kedy ti robili punkciu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre