Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

alzbetapipi
19. feb 2013

@mirica to je super ze aj take prijemne prekvapenia vie zivot ponuknut, ako je tvoj stvrty syncek 🙂 a dvojicky sa podarili pri kolkom ivf?
@eri6 blahozelam a silno drzim prsty! Aj si nieco citila? Ja idem vo stvrtok na krv

mirica
20. feb 2013

@alzbetapipi ....teoreticky pri 2...prakticky pri 1.......u mňa to bolo zložitejšie......ja som mala mať inseminačku, len sa mi pri slabých stimulantoch a malých dávkach urodilo až 6 vajok (rovnako veľkých) tak mi povedali , že IUI nemôžu spraviť...tak malo byť IVF soft ..ale keďže som nedostala tie injekcie na udržanie, tak vajká pred odberom praskli......potom som mala už cielené IVF soft....tiež som mala 6 vajok , oplodnili sa len tie 3 čo boli ICSI - vtedy mi povedali , že mám taký pevný obal vajok, že normálne nemôžem otehotnieť. Z tých troch boli 2 dobré a 1 slabé ...vložili mi všetky 3 ...a 2 zostali 😵

ja som mala 13 deň po ET hcg 754.....

adriana_dg
20. feb 2013

Dobry vecer ma mi niekto poradit ........som 9den po vklade embryjka vkladali mi dve .dnes som si spravila est a visiel negativny 😒 mam zmiesane pocity ☹ na krvicku ma ist 22 tak dufam ze bude pozitivna krvicka.Inac sa necitim nic moc mam bolesti prsov.klbov.nohy ma bolia.Beriem ultrogestan 3x2 do posvy Norprolac,estimax 3x1 ma niekto skusenost prosim ozvite sami vopred dakujem 😀 a prajem vsetkim cakatelkam pozitivnu krvicku a testiki 🙂 🙂 🙂

dadazv
21. feb 2013

@adriana_dg Ahoj, ja ti neviem poradiť ale podľa toho čo tu dievčatá píšu, tak by si mala byť v kľude a nestresovať sa lebo každá z nás je iná a máme aj iné príznaky. Ja som dnes 9 deň po ET a 16 deň od Pregnylu a aj vďaka tebe som sa dnes odvážila urobiť si test. Mám tam // paličky ale veľmi slabunké, tak sa bojím či to ešte náhodou nieje ten pregnyl. Držím ti palčeky

alzbetapipi
21. feb 2013

@adriana_dg je to ťazke ale skus byt v klude, naozaj ma kazda ine priznaky a co baby na diskusiach pisu, tak aj neskor mali negativny test a krvicka bola pozitivna, skus na to nemysliet, aspon v ramci moznosti, ved uz zajtra ides, tak to budes vediet...drzim silno silno prsty!
@dadazv podla mna to uz nemoze byt pregnyl, ten to vraj moze skreslit max do 14.dna 🙂 kedy ides na krvicku? Aj tebe silno drzim prsty, aj vsetkym tu... Drzte sa dievcata...
Ja som bola dnes na krvi, tak uvidim aj ja...

dadazv
21. feb 2013

@alzbetapipi Ja idem na krv až v utorok, to bude 14 deň po ET. Ale zajtra si skúsim urobiť ešte jeden testík. Verím že ty budeš dnes patriť k najšťastnejším ľudom na svete a veľmi ti to prajem 🙂

alzbetapipi
21. feb 2013

@dadazv ďakujem, velmi sa bojim, ale uz je to dane a nezmenime to, len veriť... Ja som dnes 10.den, potom asi podla vysledku este 14.den mam ist... Davaj si pozor a prajem nech su stale // 🙂

adriana_dg
21. feb 2013

dadazv dakujem ti velmi pekne.Ne nemoze to bit pregnyl aj ja som ho mala a neukazuje mi ziadne // palicky takze urcite si tehu drzim ty palceki aby aj krvicka bola pozitivna prajem tyto 🙂

adriana_dg
21. feb 2013

alzbetapipi Dakujem ty velmi za posbudenie velmi mato potesilo dakujem vsetkim cakatelkam prajem skore // na testickach a pozitivne krvicky pfuj pfuj 😉 🙂

denulka85
21. feb 2013

Baby mali ste uz take ze na 1O den po ket sa vam nic neukazalo na teste a krv bola pozitivna?

kathrin17
21. feb 2013

@nomxxx moja zlata ako si dopadla?Uz som o tebe davno nic nepocula...dufam,ze to vyslo, moc vam to prajem...

nomxxx
22. feb 2013

@kathrin17 ahoj, bola som v utorok na krv, a zasa to nevyšlo ☹ ...dosť som z toho mimo, tak si teraz "lížem rany" ...nateraz nejdeme do ďalšieho IVF, chcem byť lepšie pripravená, tak idem za svojim gynekológom na konzultáciu, možno ešte existujú vyšetrenia ktoré som neabsolvovala, ako napr. hysteroskopiu, uvidím čo mi povie, proste ani ťuk, keby aspoň na chvíľu som bola tehotná, že viem, že môžem byť, ale takto, keď sa to 2x nechytilo, tak neviem, čo si mám myslieť...uvidíme, úplne som to nevzdala, ale nemám k tomu ďaleko 😒

kathrin17
22. feb 2013

@nomxxx moja zlata, tak to ma strasne mrzi, tak som ti drzala palce, ze aby to aspon tebe vyslo, verim,ze to moc boli, aj ja som si tym teraz presla, sice len prvy krat ale presla.....babo sa chytilo ale prisli sme on velmi skoro.A teraz nie a nie sa skoncit kramy.Je to strasny zahul na psychiku. Ale zase sa musime postavit a ist dalej.Nic ine nam ani neostava.Raz sa to musi podarit.

adriana_dg
22. feb 2013

tak mito nevislo velmi mato mrzi ale idem dalej druhe ivf bude o 6mesiace.........Ktory cakaju na krvicku zelam vseti len pozitivneeee 🙂 🙂 🙂

nomxxx
22. feb 2013

@kathrin17 aspoň niekto to chápe, ja som Ti normálne, že silná, ale ako sa vyplavujú tie hormóny, tak sama seba nespoznávam 🙂)) sa nedivím, že môj drahý má zo mňa dosť 😝 ...a s tou mrchou máš pravdu, už je to viac ako týždeň, takže rovnako ako ty, ale idem na tie vyšetrenia, tak a potom si dám oddych, aj keď času nie je nazvyš musím to urobiť, je to asi pud sebazáchovy ...ak Ti môžem poradiť, tak skús viac iných vyšetrení, lebo vložiť emryo je drahé a ľahké, ale lacné a zdĺhavejšie vyšetrenia asi môžu priniesť úspech 🙂) držím Ti palce

saxana99
23. feb 2013

Tak teda, my sme asi v tom 🙂)))

pechlinka
23. feb 2013

@saxana99 Ahoj...robila si si test?...kolkaty den po ET si? Ja som dnes 8DPO , ale uz tyzden ma strasne predmrchovsky boli brucho... tuto noc to bolo asi najhorsie.. :( tak neviem...v pondelok mam ist na krv...uvidime...vsetci ze musis mysliet pozitivne...ze to vyslo.. :( ale ako mam mysliet pozitivne..pri tych bolestiach...predmrchovskych..?.. ale tebe drzim paste...aby sa ti to potvrdilo.. 🙂

saxana99
23. feb 2013

@pechlinka robila som si 3 testy ;)) 12 den po... Tak mi busilo srdce ze mi skoro z hrude vystrelilo a na vsetkych troch su dve ciarky, druha nie je uplne taka cervena ale nie je to ani duch ani tien, proste su tam ;)
Pravdupovediac aj ja som mala take bolesti, aj do krizov mi vystrelovali, takmer celych 12 dni cakania 🙂 mne aj brusko narastlo ale pripisovala som to hormonom a mnozstvu vody...ja som sa len tak otestovala na 6 den a ciste nic len jedna ciarka, ale vobec ma to netrapilo, nejako som to citila ze to asi vyjde ;) potom som chodila do roboty papala, nestresovala (aj ked sem tam sa nieco v robote stane ked mas adrenalin na 100), ale tak celkovo som vsetko brala pozitivne a nemyslela na testovanie...az vcera vecer, no a dnes rano som rozlozila cakypaky a testla som sa a su tam dve ciarky, takze teraz saobjednam na krv a dufam ze vsetko bude v poriadku...

ivanya
23. feb 2013

@pechlinka urcite mysli pozitivne 🙂 ja mam podobne bolesti ako som mavala pred mrchou, bolia ma krize a nohy a koncim 5tt 🙂

pechlinka
23. feb 2013

@ivanya
@saxana99 Baby dodali ste mi zase nadej... 🙂 ja na sebe okrem tych bolesti predMS nic nesledujem....do vcera ma este pobolievali prsia...ale aj to uz ustalo.. :( no uvidime....v pondelok idem na krv...tak verim..ze to bude pozitivne.. 🙂

kathrin17
23. feb 2013

@nomxxx aj ty mas take brutalne nalady a depky?Ja som myslela, ze to len ja.Moj muz ma utesuje, ked je na vikend doma, tak je to dobre, ale akonahle odide, tak som v strasnom psychickom stave.Ach jaj ☹

alzbetapipi
23. feb 2013

@saxana99 blahoželam a držim prsty na krvičku! Tešim sa s tebou 🙂
@adriana_dg
@nomxxx
@kathrin17 držte sa dievčatá, je mi zo ľuto ☹ je to hrozne ťažké, tiež som si tym prešla, ale potom pri plánovaní ďalšieho pokusu sa začnete znovu tešiť...
@pechlinka už len 2 dni! Držim silno silno prsty! 🙂

stella77
23. feb 2013

ahojte,mozem sa k Vam pridat??Na 10 den od et som zacala spinit,bola som v piatok na krvi hcg mam nizke a v pondelok mam ist znova.myslite ze mozem byt tehu????

annamary27
23. feb 2013

@stella77 AHOJ,jasné,že môžeš byť tehu,hlavne aby hcg pekne porástlo 😉 .držím palce.

fantinka
25. feb 2013

Caute stretli ste sa uz s tym, ze bol mm chory v case odovzdania spermii po odbere vajicok? Ten moj ma od dnes atb a v piatok-sobota odber. Asi mam infarkt. Co ked budu zle spermie kvoli chorobe? 😢

stella77
25. feb 2013

Hcg negat... ☹

annamary27
25. feb 2013

@stella77 to mi je ľúto 😢 a mrazáčikov máte?bol to prvý pokus?

alika36
25. feb 2013

Ahojte babulky, Dnes som sa dozvedela vysledok HCG a bol iba 79, to som 16 den. a este som zacala aj krvacat trocha. co myslite, moze este byt nieco ztoho? Poznate niekoho s podobnym pripadom? V piatok mam ist znova na krv ci stupa HCG. Moze to suvisiet aj s tym, ze pocas stimulacie mi tiez velmi pomaly rastol hormon tak mi zvysovali davky., a tu sa to tiez prejavuje pomalym stupanim? Vdaka

annamary27
26. feb 2013

@alika36 myslím,že nádej je vždy.

alika36
26. feb 2013

@annamary27 vdaka za povzbudenie, ved toho sa drzim, dali mi nadej este do piatku 🙂 potom sa rozhodne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre