Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

linn32
24. okt 2013

Ahojte babulky, na 14.den mam HCG 64. Je to malo vraj..myslíte,ze sa tam aspom nieco dialo?

slnecnica007
24. okt 2013

@linn32 Áno, ale ide len o tzv. biochemickú graviditu. Aj sa embryo ujalo, ale napokon si to hneď v začiatku rozmyslelo. 😢

donatela
24. okt 2013

@linn32 a čo ti povedali v car? máš prísť znovu na krv o 2-3 dni? ty si mala normálny ms? lebo táto hodnota, to je pozitívne... od hcg 10 sa žena považuje za tehotnú... keď ti zopakujú odber a bude hodnota klesať, potom vieš, že to bolo biochemické tehotenstvo ako píše @slnecnica007 , ale ak bude stúpať, tak by to bolo ok, len ten ms by tam nepasoval... som zvedavá? drž sa!

denulka85
24. okt 2013

@linn32 moja drzim ti palce aby si nedopadla tak ako ja v aprili.... 😖

denulka85
24. okt 2013

@donatela nemusi klesat mne hcg stupalo skoro 2tyzdne po krvi a potom vysledok anembryomola 😢

donatela
24. okt 2013

@denulka85 tak s týmto pojmom som sa ešte nestretla. nič v zlom, ale asi naozaj je čas vypnúť MK, lebo na budúce sa budem báť ešte ďalšej varianty. ja som mala biochemické hodnoty 2x (nepresiahli hodnoty 10) a hcg klesalo v oboch prípadoch, tak preto moja reakcia...:(:( juj babulky toľké neúspechy a trápenia tu čoraz viac čítam... denulka, nech ťa už takéto výsledky obchádzajú megaoblúkom!

magdus999
25. okt 2013

@trulinka - no ako sa máš? ako to s tebou vyzerá?

trulinka
25. okt 2013

@linn32
Ahoj, tak nakoniec je tam este sanca, ze by ti to vyslo? Juj velmi by som ti to priala 😉 . Drz sa...

trulinka
25. okt 2013

ahojte babulky, tak dnes 14 den po ET som si urobila test a vyzera, ze to vyslo 😉 . Mam zretelne 2 ciarky, ale jedna je len taka ruzova, svetlejsia, ale zretelna. Este sa aj bojim nejako tesit....o 2 dni si chcem urobit dalsi test, snad mi to hcg nebude klesat.....Drzte sa a prajem vam vela, vela stastia v dalsich pokusoch.....

linn32
25. okt 2013

@trulinka super, dve ciarocky vyzeraju pozitivne..ja som bola v CAR, zobrali mi krv a mam cakat..nevyzera to ale dobre..bude zavisiet,co bude HCG robit..klesat, stupat, na rovnakej hodnote..nemala by som vsak tak velmi krvacat..a hlavne mam nizku sliznicu (0,81)..tak co uz spravime,treba len vyckat..aj ked je to dost tazke..clovek sa uz obava,ked vsetky moze to byt hocico,hocijaka diagnoza..

trulinka
25. okt 2013

@linn32
Hmm, najhorsie, je to cakanie.... 😒 . Tak velmi by som ti priala kebyze sa ti to podari...A ako sa citis? Mas normalny menzes?

katja33
25. okt 2013

jaaaj to čakanie je príšerné..... ☹ som 8 dni po vklade, do odberu ešte 6 dní, pobolieva ma podbrušku a som nekľudná, nepomáha už ani práca ☹(((

lusipe
25. okt 2013

@katja33 ahoj, ja som 4 dni od vkladu a tiez sa citim netehotno 😉 ...a ako pises, cakanie je hruza...ale co ked ten cas neoklameme 😒

linn32
25. okt 2013

@trulinka mala som menzes taky,ze som krvacala..akoby som si pustila zilou,nemala som zrazeniny..teraz uz nekrvacam..teda od rana a aj vcera to bolo malo..no cakam na tretiu hodinu..budem vidiet..snazim sa udrzat v klude,vsak budem riesit az ked bude nejaky vysledok..

zelenagw
25. okt 2013

Ahojte baby ja sa len chystam na ET zatial len pichám Menopur dnes pichnem 4x a to 2 prasky ... ide niekto ako ja alebo aspon približne.... DRŽÍM PALCE

trulinka
25. okt 2013

@linn32
jasne, snaz sa byt kludna, ak to je mozne, ved aj tak s tym nemozes nic urobit.....drzim palce..

magdus999
25. okt 2013

@linn32 ahoj, veľmi na teba myslím, aby to dobre dopadlo...... posielam pozitívnu náladu na diaľku 😀

donatela
25. okt 2013

@linn32 drzim palce, nech je to ten najlepsi variant!

donatela
25. okt 2013

@trulinka fantasticke🙂 tebe sa to podarilo. To nevadi, ze je svetlo ruzova. Aj ja som tak mala pri dcerke. Bala som sa ci naozaj a bolo vsetko ok. Drzim palce, nech je vsetko ok a gratulujem🙂🙂

donatela
25. okt 2013

@slnecnica007 a ty ako?

trulinka
25. okt 2013

@donatela
Dakujem velmi pekne a tebe drzim palce 😉

sasa1983
25. okt 2013

trulinka gratulujem! Teším sa s Tebou, konečne dobré správy..

trulinka
25. okt 2013

@sasa1983
Dakujem pekne 😉

minis
25. okt 2013

Ahojte baby, teraz v nedelu som mala vklad dvoch, zevraj slabsich 5-6 dnovych blastocyst, necitim sa ako tehotna, keby neviem, ze som bola v nedelu na transfer, tak ma ani nenapadne, ze by sa vo mne nieco malo diat... 🙂 . Trochu ma sem tam pichne dole, ako na menzes a prsia ma trochu bolia, ale to zas moze byt z utrosu...ze? Dnes je piatok a na krv idem az v stredu...chcela by som si urobit test, aj ked viem ze by som nemala 😀 , ktory den by som mala skusit? 🙂 dakujem vam 😉

slnecnica007
25. okt 2013

@donatela Hcg 396 🙂 je to zvlastne,ale pokus,ktoremu som ani veľmi neverila a vyšlo to... Šli sme vlastne len po embryjká,aby tam nezostali. Pri ET a prvom KET som bola doma na PN,teraz som chodila do práce a všetko som robila ako inokedy. Je to o šťastí. Treba len skúšať a nepoddať sa. Určite to vyjde aj vám! ja sa teraz teším tak trošičku,musíme zdolať prvý trimester,ktorý má veľa nástrah,ale treba myslieť pozitívne 🙂

slnecnica007
25. okt 2013

@trulinka gratulujem! aj ja sa potichúčky teším 🙂 držím palce,aby bolo všetko ok.

donatela
25. okt 2013

@slnecnica007
@trulinka babulky obom vam velmi gratulujem a tesim sa s vami! Budem vam velmi drzat palceky, nech mozete bezproblemovo tehulkovat az do porodu!! Je to skvele. Slnecnica, velmi ma to povzbudilo, ze aj ket sa moze podarit!! Urcite pojdem v decembri na prvy, ak vsetko pojde ako ma! Dakujem ti za povzbudenie. Drzte sa baby!!!🙂

denulka85
25. okt 2013

@donatela veru moja to bolo strašne myslíš si ze vsetko je ok hcg ti stúpa ba utz gestacny vacok a vnom prázdnota uz nikdy viac

catherin12
25. okt 2013

ahojte babenky...je tu niekto cerstvo po et?? ja som 9 den..v pondelok mam testy
a zacinam mat strach z vysledku :(

minis
25. okt 2013

@catherin12 ahoj 🙂, ja som bola v nedelu na et...a na krv idem v stredu....az.... ☹ . Ako sa citis? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre