Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ursula5
6. okt 2011

@mojusa no čo už moja musíš to zvládnuť ale ešte nezúfaj, mne sa to zas ku večeru ukľudnilo už zas len špiním ale je to trošku viac ako včera takže tiež si myslím ak vysadím lieky tak príde menzes ja sa budem zajtra informovať čo v prípade KET, tak ešte držím palce nádej umiera posledná 😉

katka1177
6. okt 2011

@mojusa vsetko bude, neboj a nakoniec... na dobre sa dlho caka, tak hlavu hore.... tieto mesiace odrelaxuj nech je telo aj dusa pripravene a zaciatkom roka hor sa do toho! 🙂

mojusa
6. okt 2011

@ursula5
@katka1177 dakujem za podporu, uz som sa ukludnila, poplakala som si a uz je dobre. ano na dobre sa dlho caka ale ked to tak vezmem cakam uz dost dlho ked ratam aj roky pred tym ako som zistila ze aky problem vlastne je. ale nevadi, uvidime zajtra a potom budem uvazovat ako dalej. najviac ma boli ze neostali mraziaciky, to by ma tak srdiecko nebolelo. drzkajte sa. budem na vas mysliet. idem uz lahnut na gauc a kuknut telku az sa odreagujem a zajtra sa ozvem. krasnu dobru noc 🙂

katka1177
6. okt 2011

@mojusa dobru nocku a pekne sa vyhajaj.... a raz na tento rozhovor budes s usmevom spominat, lebo vsetko pride v ten spravny cas 😉

jajka1980
6. okt 2011

@ursula5 --ahoj..tak ti držím silno palce,..nech sa ti to podarí. 😉 Daj vedieť, ako si dopadla... 😉 😉 😉

lienka_1
6. okt 2011

@jajka1980 Jajka, je mi luto, ze Vam to nevyslo. Ale velmi chvalim pristup. Jedna prehrata bitka predsa neznamena, ze sme prehrali vojnu. Bojujeme dalej! Drz sa! 😉

jajka1980
7. okt 2011

@lienka_1 ...dakujem....Aj nám je to ľúto...,ale život ide dalej a po čase to skusíme znova...raz sa to možno podarí-.. 😉

ursula5
7. okt 2011

@jajka1980 ja som už nazad krv odovzdaná, uvidíme po 15tej sono urobené, že vraj sliznica bola pekná 14 mm a nezdalo sa že by sa išla odlupovať, špiním stále menzes sa nerozbehol zatiaľ takže musím čakať na krvné výsledky 🙂

petuska123
7. okt 2011

@ursula5 jej tak sliznica vyzera velmi pekne..mas este vacsiu ako ja 😕 tak budeme na teba mysliet aby zavolali s pozitivnym vysledkom

ursula5
7. okt 2011

@petuska123 ja sa tej sliznici ani nedivím po tých všetkých liekoch len aby tam bolo to HCG, zatiaľ zas len špiním že je to normálne tak uvidíme, potom sa ozvem 😉 🙂

ursula5
7. okt 2011

@petuska123 prečo mám väčšiu šancu ako ty? ja sa fakt nerozumiem sliznici 🙂

petuska123
7. okt 2011

@ursula5 no mozno preto lebo ty si brala lieky na sliznicu a ja nie.az od vcera som zacala uzivat utros

petuska123
7. okt 2011

@ursula5 a test si si nerobila?? ty sa taka trpezliva???klobuk dole

jajka1980
7. okt 2011

@ursula5 ..tak ti silno držím palce.... 😉 😉 😉 😉 Daj vedieť...Mne v stredu brali len krv a vysledky boli o 13:00..vraj nič z toho, lebo HCG bolo len 3,7....no ja to nevzávam....

ursula5
7. okt 2011

@petuska123 nerobila teda teraz nie lebo na 11 deň bol negatívny 🙂 uvidíme z krvy to je lepšie a som trpezlivá nič iné neostáva 😀 😎

ursula5
7. okt 2011

@jajka1980 veru nevzdávaj sa, koľký deň brali Tebe krv???

depa
7. okt 2011

@ursula5 ahokly moja tak ako sa mas ja už tiež len čakam ačakam v pondelok idem na krv do KE do centra ale bojim sa toho drahy mi sice vravi že je všetko dobre ale ja už pochybujem aj testik som rano robila no neviem sem tam sa mi zdalo že by to aj mohlo no neviem strašne slabe....a kedy ideš na krv a do akeho centra chodiš

ursula5
7. okt 2011

@depa no ja som bola na krv dnes namiesto pondelka takže už čakám len na ortieľ 🙂 ale ak máš slabulinkú čiarku na teste tak je to super 🙂 pretože ak si spravíš zas zajtra tak bude už silnejšia 🙂 budem sa tešiť v pondelok podáš pozitívne správičky
ja si nádeje moc nedávam 🙂 menzes sa nespustil zatiaľ, špiniť som neprestala a pocit mám ako keby som každú chvíľu mala dostať menzes takže asi z toho nič nebude, manžel stále verí že je to dobre tak som rada, že sa to už dnes dozviem či už to bude dobré alebo zlé bojujeme aj naďalej 😀 😀 neboj za chvíľu je pondelok a ty budeš šťastná 😉

depa
7. okt 2011

@ursula5 daj mi vediet a držim ti palčeky hovori sa že chlapi to vraj vycitia na svojej žene ako ona sama ktovie čo je na tom pravdy kiežby to tak bolo..... a ozaj buola si v centre alebo u svojho dokyho on ti ma zavolat či ty

ursula5
7. okt 2011

@depa no uvidíme čo zavolajú z centra, teraz už asi hodinu ani nešpiním 🙂 tak na ten výsledok som dosť zvedavá 😉

jajka1980
7. okt 2011

@ursula5 ...mne brali krv na 14 den...

ursula5
7. okt 2011

baby ja som prestala špiniť asi hodinu a pol je kľud ???? neuveriteľné to je tak uvidíme čo bude ďalej 🙂

ursula5
7. okt 2011

neprestala to bolo asi ticho pred búrkou 🙂

pici
7. okt 2011

@ursula5 zlatko drzime palce :D

ursula5
7. okt 2011

@pici ☹ asi to nebude dobré teraz sa mi to už púšťa asi riadne, no nič nenarobím počkám na výsledky vždy sa mi to zhorší kolo obeda 😒

katka1177
7. okt 2011

@ursula5 drzim velmi palceky!!!!!!!!!!!!

katka1177
7. okt 2011

kokso inac to sa strasne vlecie, ja som bola len vcera, este 14 dlhych dni!!!! Je tu niekdo kto bol na vklade tieti dni?

ursula5
7. okt 2011

@katka1177 prvé dni sú najhoršie 🙂

jajka1980
7. okt 2011

@ursula5 ahoj... tak čo ešte nevieš ako si dopadla ? Som nedočkavá tvojou správou a držím palce...nech je to pozitívne.. 🙂 😉

ursula5
7. okt 2011

@jajka1980 ešte nič moja ozvem sa hneď ja si to tiež želám aby to bolo pozitívne 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre