Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

evit81
19. nov 2015

@leto79 ahoj, Pregnyl som mala pred 10tymi dňami. Predpokladám, že je už preč. Možno to ani nesúvisí s ivf a chytila som nejakú virózu alebo čo. Nemôže to byť reakcia na utrogestan? (ten beriem 8.deň)

leto79
19. nov 2015

@evit81 a ako ho uzivas, vaginalne? ja som z utrogestanu dost ospala, takze myslim, ze sa z nejho moze aj hlava krutit, nevolnosti, no neviem, ale ak beries vaginalne, nemalo by byt z neho zle. Hlavne velmi vela pi, naozaj vela, je to klucove pri uhniezdovani 😉 Ak ti to neprejde, tak to asi bude tehu. Drzim palce 😉

dia001
19. nov 2015

@leto79 nemame mrazacikov,boli dokopy 3, najprv sme chceli iba jeden vlozit ale geneticka mi potom povedala,ze by dala 2 lebo nie su najkvalitnejsie a neoplati sa ich zmrazit,tak mozno preto sa bojim v tom dufam,i ked samozrejme v kutiku duse verim v tom

evit81
19. nov 2015

@stella25 ahoj, že siedme IVF - odpadnem. To by som asi nedala, rozhodnutá som, že trikrát a dosť. Teraz mám druhé ivf - tentoraz to bolo soft, super 6 vajíčok. Na klasické ivf - vyššie dávky, moje vaječníky nereagovali. Vklad bol 17.11. ráno, expadovaná blastocysta 1.triedy, tak verím, že to tentoraz výjde. Držím palce a gratulujem k //. Už máš potvrdené tehotenstvo z krvi aj z utz? Bolo už vidieť srdiečko? Alebo sa ešte len chystáš na utz?

leto79
19. nov 2015

@dia001 musis verit 😉 a casto tie "nekvalitne" embrya su uspesne 😀

evit81
19. nov 2015

@leto79 vaginalne, som ako keby mimo neustale. Ale už ho užívam 8. deň, a tieto pocity prišli až cca 28 hodín po vklade. Predtým som to nemala. Bodaj by si mala pravdu.

liu
19. nov 2015

@stella25 ahoj, chcem sa opýtať že aké všetky vyšetrenia si mala spravené pred IVF?

dia001
19. nov 2015

@leto79 teraz som pozerala ale oby dva su 25, nevedela som ze je ich viac druhov ale kupim aj 10😉,ja som si len fraxiparin pichala a utrogestan beriem 2-1-2,ten pregnil co spomynate som vobdc nemala

dia001
19. nov 2015

@leto79 ty ma vies tak povzbudit😘😘😘😘dakujem ti😘😘😘

stella25
19. nov 2015

@evit81 ja som pi 3 IVF a SR bola strašne nešťastná. Potom som objavila RF a začali sme chodiť tam. Od začiatku boli férový, žiadne sľuby, tvrdá pravdado oči. A keďže sme dieťa chceli, tak sme šli ďalej. Su tu baby čo preskakali oveľa viac. Už máme aj srdiečko potvrdené, tak teraz už len ďalej to dotiahnut úspešne 🙂

dia001
19. nov 2015

@stella25 prepac,co je RF?

evit81
19. nov 2015

@dia001 ahoj RF je Reprofit Brno.

evit81
19. nov 2015

@stella25 držím palčeky, ozvem sa, ako to tentokrát dopadlo u nás. My sme zvolili RF ako prvú voľbu - na odporúčanie moje býv.gynekologičky. A neľutujem. Nemám síce skúsenosti so slov.centrami, ale v Brne sme spokojní. My sme tam išli po ca roku snaženia a preliečovania mykóz, ureaplazmy a po nie práve najlepšom hormonálnom profile (hraničné hodnoty). Manželovi urobili poriadny podrobný spg hneď na prvej konzultácii. Dovtedy bol u svojho urológa 2x na spg a vraj "máte to trochu pod normu". V RF zistili, výsledky nie sú vôbec dobré - 1% spermií v poriadku, teda prirodzene sa nám to nepodarí.

stella25
19. nov 2015

@evit81 veď to, že urolog nespravi podrobný spermiogram. My máme tiež asi 4%, nič moc. Ale predsa len niečo vydolovali. My sme boli aj na teste DNA spermií a to máme aspoň dobré.

leto79
19. nov 2015

@dia001 na zaciatok skus radsej 10-tkove, hcg moze byt este nizucke a taky test skor zachyti 😉 Ale mne pri ET ukazal aj 25-kovy na 5. den ducha, na 7. den uz viditelnejsie, ale slabe a postupne to silnelo (mam v albume). Urcite daj vediet. Ja mam zajtra vysledky z krvi

leto79
19. nov 2015

Ja som dnes este neodolala a testla, ci to tam naozaj je (13.den):

stella25
19. nov 2015

@leto79 no krásna ukážkové. Zajtra budeš mať riadne vysoké HCG🙂

katickaaa
19. nov 2015

@leto79 pekný testík...gratulujem. mala si PK? a aj nejake priznaky po vklade...? 😉

leto79
19. nov 2015

@stella25 no sama som zvedava na to cislo 😀

leto79
19. nov 2015

@katickaaa dakujem. Ano mala som 5 dnovu PK, a pocity? prve 2 dni velmi nic, ale na treti den som riadne citila maternicu, skoro cely den, potom to ustalo a objavilo sa uz tak sporadicky.

pitufinka
19. nov 2015

@leto79 a prečo si mala pk? 🙂 ja som tiež mala.Lebo sa embryo pomalšie vyvíjalo ale testik krásny 🙂

pitufinka
19. nov 2015

@katickaaa ja som po vklade napr nemala žiadne príznaky 🙂

leto79
19. nov 2015

@pitufinka no lebo u nas v car vzdy davaju pk, ak to embryo zvladne

katickaaa
19. nov 2015

@leto79 aj ja som mala 5 PK, vklad som mala v sobotu a posledne dni mam pocit ako keby sa mi uz uz mala spustit ms, tlaky v podbrusku a citlive prsia mam...a hlava ma boli obcas...testnut chcem asi v nedelu...

leto79
19. nov 2015

@katickaaa priznaky su dobre, tak to mava vacsina, tlaky ako na MS. Drzim palce na testik 😉 A daj vediet

pitufinka
19. nov 2015

@leto79 na priznaky by som sa moc nespoliehala Zevraj to môže byť aj utrosom, ja som aj bt merala a mala som tam skoky

pitufinka
19. nov 2015

@leto79 jaaaj asi ked viacero embryi 🙂

katickaaa
19. nov 2015

@pitufinka no ved ano...kazda sme ina a u kazdej je to inak 😉 ja skusim test nech viem co cakat ked pojdem na krv...bazalku som nemerala bo z tych hormonov to fakt moze skakat...

leto79
19. nov 2015

@pitufinka no priznaky - niekto ich ma a nic z toho, niekto nema nic a je nakoniec tehu. Je pravda, ze vela robi utrogestan a na druhej strane sa aj velmi pozorujeme, za normalnych okolnosti by sme si asi neuvedomili to, co si uvedomujeme po ET/KET, lebo stale na to myslime a kazde pichnutie si pamatame

evit81
19. nov 2015

@leto79 gratulujeeeeeeem. (aj ja chcem také, méé) Musím vydržať, dočkám sa 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre