Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

silviaa
25. okt 2008

zuzana.dry, kejla- ja tiez odychujem, resp. snazim sa nepresilovat, akurat som varila a dala prat ale kos s pradlom mi manzelik pomohol vyniest, s nicim sa nebudem natahovat. ale lezat so zdvihutymi nohami to teda nie, tak pomalicky sa motam po bytiku alebo si nachvilku lahnem. v pondelok idem do prace. a vy?

juliana12 - ja som pichala AGOFOLLIN, dvakrat sme prerusili cyklus lebo mi nechcela rast sliznica ani ked som brala hned od prveho dna cyklu estrofem3x, tak mi pridali este agofollin - 5 injekcii a sliznica narastrala ukazkovo. doktor hovoril, ze nerad dava tieto injekcie lebo moze zena po nich zacat spinit, ale nastastie sa nic take nestalo. este som pila alchemilku, niekde som citala, baby co mali takyto problem, ze im to velmi pomohlo.

dicinka1
25. okt 2008

kejla..ja som lezala...nevlac tazke tasky...bud v klude..nestresuj sa..ja viem,ze sa budes nudit...ale radsej to ddodrzuj... 😉

kejla
25. okt 2008

Dakujem Zuzka, tak este dnes oddychujem 😉 Ty planujes kolko dni?

Dicinka, ahoooj...Inak alchemilku som aj ja videla napiisanu medzi bylinami, kt. sa v tehotenstve nemaju 😅

silviaa
25. okt 2008

dicinka1 - ja myslim, ze je to skor pre netehulky cajik... 😉

dicinka1
25. okt 2008

tak sa ochvilku kuknite do albumu... 😅

silviaa
25. okt 2008

dicinka1 - cajik apotheke, fiiiha to som este nepocula, zaujimave.. teraz ho pijes?

dicinka1
25. okt 2008

ano..ved preto nechapem,ze ak sa nemoze,preco by ho predavali v lekarni?pytala som si tehotensky cajik..a oni mi dali ten... 🙂

kejla
25. okt 2008

dici, ved my ti verime 😉

Ale: skorica sa pri babatkach odporuca az od jedneho roku zivota a v niektorych kasickach pre polrocne deti sa v pohode nachadza.Oni tam totiz v malej miere supnu aj veci, kt by sa nemali.

kejla
25. okt 2008

podla mna ta alchemilka v malej miere moze byt aj prospesna.ktovie 😉

dicinka1
25. okt 2008

alchemilka je podla mna fajn..ked prekvruje maternicu..lebo babo potrebuje mat prekvenu maternicu stale..ja neviem baby... ☹ 😒

kejla
25. okt 2008

urcite to neublizi v tom cajiku, co pijes 😉Skor pomoze 🙂 Ale asi by sa nemali robit vyvary len z alchemilky, lebo to by bolo oooovela silnejsie

kejla
25. okt 2008

dicinka,silvia, dakujem za rady 🙂

Ja som mala ET vcera, v ten den som prevazne lezala. Dnes budem tiez oddychovat, myslite,ze varit mozem v pohode? Alebo?

silviaa
25. okt 2008

tiez sa priklanam k nazoru ako kejla, take zmes nemusi byt zla. ja mam nausene sipky asi si dne urobim sipkovy cajik 🙂

dicinka1
25. okt 2008

ja pijem iba ten..aj to len sem-tam..inac pijem normal cajik jahodovy... 😀 mnaaaaaaaaam 😵

silviaa
25. okt 2008

kejla - podla mna varit mozes v pohode, len sa s nicim nenatahuj, ja som vcera varila rezance, ale presypat mi ich pomohl manzelik 🙂 . ale neviem co so zehlenim, mam tam velku kopu, tak asi vo stvrtok budem zehlit, to uz bude siedmy den po transefer, tak hadam to nebude zle, co myslite?

silviaa
25. okt 2008

dicinka1 - ja mam strasne rada caje, hlavne bylinkove, ale teraz sa bojkam taketo pit, teraz som si urobila ovocny caj, vraj zdrave su aj malinove listy..

dicinka1
25. okt 2008

hej v mojom cajiku...je aj ta bylinka..a pije sa vraj hlavne pred porodom...

stale ked sedim na stolicke..tak mi je tak ako pred mrchou..cisto...ako keby som mala kramy...

kejla
25. okt 2008

siedmy den uz bude babatko uhniezdene, kludne mozes zehlit 😉 Len nenos tazke kopy 😉 Silvi, mala si aj predlzenu kultivaciu?

silviaa
25. okt 2008

dicinka1 - tak to sa babatko usadzuje 😉 , kamosky tehulky mali tiez taketo priznaky, to je dobre 🙂

kejla - ano mali sme aj kultivaciu, vo Fertinente tak robia, daju ti len take embryjka co sa pekne delia, nase mali pat dni. napr. v iscare daju hned, nepockaju ci sa embryo vyvvija, nemaju na to technologie...mozno sa to teraz zmenilo, nebola som tam skoro tri roky..

silviaa
25. okt 2008

a pijete kavu?

kejla
25. okt 2008

aj my sme si dali PK, ale transfer mi robili na 4.den (v pondelok som mala OPU, v piatok ET), takze mi vlozili 2 morulky. Tebe asi blastocyty,ze?

silviaa
25. okt 2008

kejla - ano jednu blastocytu 🙂 , ja by som prijala aj dvojicky 😉 ...volam ju bodka

kejla
25. okt 2008

pocas stimulacie som pila 1 kavu denne, lebo som chodila do prace.Teraz som doma, tak zatial (od vcera 😀 )som nepila, ale myslim, ze 1 kava denne sa uuuplne v pohode moze 😉

silviaa
25. okt 2008

tiez ked som doma tak nemam chut na kavu, v pondelok idem do prace tak si urcite aspon jednu dam. budes chodit do prace? alebo budes doma?

kejla
25. okt 2008

😀 😀 bodka-to je mile 😵 Ja neviem, preco v mojom centre davaju morulky.

dicinka1
25. okt 2008

ano..moze sa jedna salka denne...ale ja by som neriskovala...vysadila som aj alkohol..ziadne vinko..nic...az do porodu..aby som si nemusela vycitat ak by sa nieco stalo..ze som robila toto-hento...tak preto som potratila...tak radsej sa vyhybam 😉

kejla
25. okt 2008

teraz by som chcela byt do testu na PN-ke. Aspon si trosku oddychnem. Mate aj nejake mrazaciky?

silviaa
25. okt 2008

babulky idem si nachvilku lahnut 🙂 , pozravujte svoje babetka 😉 , ja tu moju idem hlatkat 😀

lara75
25. okt 2008

Ahojte baby,
chcem sa spýtať, či ste náhodou nemali bolesti podobné predmenštruačnej? V noci som sa totiž zobudila na podobné bolesti, som 4 dni po KET (28. deň cyklu) a neviem, či nedostanem mrchu.

silviaa
25. okt 2008

kejla - este v iscare tri 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre